Kasia Olubińska: największym cudem jest dla mnie to, że jestem spokojna

Kasia Olubińska: największym cudem jest dla mnie to, że jestem spokojna
(fot. Tola Piotrowska / tolala.pl)

"Potrafiłam napisać książkę o czymś, czego się najbardziej bałam, a potrafiłam to przekuć w nadzieję. Potrafię się uśmiechać, żyć dalej, funkcjonować" - mówiła.

Właśnie ukazała się książka Kasi Olubińskiej, "Bóg w moim domu", o której z dziennikarką porozmawiała Anna Kalczyńska. W rozmowie opowiedziała o tym, kto w jej rodzinnym domu zaprowadził ją do wiary i jak się zmieniła po odejściu mamy.

Dziennikarka wspominała, jak mama przygotowywała ją do Pierwszej Komunii świętej. "Był taki jeden akt wiary: Boże, choć Cię nie pojmuję, jednak za wszystko miłuję... Nie mogłam się tego nauczyć za żadne skarby" - opowiadała. Przypomniała go sobie w dniu pogrzebu mamy. "Pomyślałam sobie, że już wtedy Bóg włożył mi to w serce, wiedząc, że kiedyś będzie to moim kołem ratunkowym" - dodała.

Przyznała, że od śmierci mamy często zastanawiała się, czego ona by chciała. Według Kasi chciałaby, żeby jej córka była szczęśliwa. "Myślę: mama, dzisiaj będę szczęśliwa" - nieraz tak zaczyna dzień.

Co powiedziała o cudach i znakach w jej życiu i co ją uratowało w poradzeniu sobie w tak trudnej sytuacji?

Posłuchaj całej rozmowy:

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Katarzyna Olubińska
23,74 zł
33,92 zł

Pozwól nadziei rozkwitnąć na nowo

Kanapa, stół, okno z widokiem na niebo – to od jakiegoś czasu cały nasz świat. Wśród czterech ścian zatęskniliśmy za zwykłą codziennością i wypiciem kawy z dawno niewidzianym bliskim. Wielu...

Skomentuj artykuł

Kasia Olubińska: największym cudem jest dla mnie to, że jestem spokojna
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.