Masz wokół siebie toksycznych ludzi? Możesz sobie z tym poradzić

Masz wokół siebie toksycznych ludzi? Możesz sobie z tym poradzić
(fot. youtube.com)
2 miesiące temu
youtube.com / jb

Mówi się o nich, że to są wampiry energetyczne. Wchodzą w nasze życie z butami i wyciągają z nas energię. Jak ich rozpoznać?

Katarzyna Sawicka, pedagog, przyznaje, że trzeba zdać sobie sprawę z tego, że tacy ludzie wokół nas są i że w różnych fazach naszego życia będziemy wystawieni na ich działanie. Być może będą nam towarzyszyć przez całe życie, ponieważ są członkami naszej najbliższej rodziny. 

Jakie są ich charakterystyczne cechy? Co możemy z nimi zrobić?

Posłuchajcie sami:

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maja Komasińska-Moller
15,17 zł
25,28 zł

Piękno kobiecej emocjonalności

Radość, smutek, euforia, nadzieja, lęk, fascynacja, czułość, gniew, rozpacz, miłość. Świat uczuć jest niezwykły, rozległy i bardzo pogmatwany. Kobiece serce doświadcza go w sposób zupełnie wyjątkowy. Czasami przeżywanie uczuć jest przyjemne i...

Skomentuj artykuł

Masz wokół siebie toksycznych ludzi? Możesz sobie z tym poradzić
Komentarze (2)
AG
Aleksandra G.
21 czerwca 2020, 07:55
Choć otaczają nas czasami osoby, które w sposób zawaluowany dręczą nas psychicznie - nie mam tu na myśli otwartej agresji fizycznej - to ufajmy Panu Bogu, bo On jest w stanie wpłynąć i na toksyczną wobec nas osobę. Ja nie wnikam w psychikę osób mnie krzywdzących, choć czasami czuję i widzę co sobie na swój i na mój temat wyobrażają. Jedynym mądrym rozwiązaniem jest oddanie oraz powierzenie tych relacji oraz myśli i stosunku takich osób wobec nas Panu Bogu. A dzięki wierze oraz Bożej Miłości, możemy miłować także o tych, którzy są nawet wobec nas wrogo nastawieni lub uważają nas za gorsze istoty. To Pan Bóg dał nam godność osobistą człowieka i Jemu ufajmy.
AG
Aleksandra G.
21 czerwca 2020, 07:30
Pan Jezus powiedział, byśmy nie bali się ludzi. Niezależnie od tego czy otaczają nas osoby o narcystycznej czy nawet psychopatycznej osobowości, to ufajmy Panu Bogu i trwajmy przy Panu Jezusie Chrystusie. Miłosierdzie Boże jest bez granic i nie bójmy się ludzi, lecz miłujmy nawet nieprzyjaciół. Pan Bóg i Jego Miłosierdzie jest ponad psychologicznymi teoriami i ponad ludzkimi grzechami.

Skomentuj artykuł

Masz wokół siebie toksycznych ludzi? Możesz sobie z tym poradzić
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.