5. Festiwal Chrześcijańskie Granie - zaproszenia / bilety

5. Festiwal Chrześcijańskie Granie - zaproszenia / bilety
Michał Guzek

Piąty Festiwal Chrześcijańskie Granie (27-28 listopada) zapowiada się nader ciekawie. Uwielbienie (prowadzi Zespół 33), spotkania panelowe (muzyczne, medialne i wydawnicze), wybór Premiery Roku 2015 i ogłoszenie najlepszego teledysku 2015.

"Chcemy pokazać to co najciekawsze w muzyce granej przez chrześcijan - zapowiadają organizatorzy. Na pewno nie będzie nudy! Zaproszenia są już do zdobycia przez stronę: www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

Jak co roku rozdane zostaną Złote Krążki 2015 - tym razem za Premierę Roku oraz za Teledysk 2015. Lista zespołów, które zagrają zostanie ogłoszona w połowie października, a teledyski wybiorą w plebiscycie internauci. Jeszcze do 30 września zespoły mogą zgłaszać utwory, spośród których zostanie wyłonionych pięć piosenek, które zostaną zagrane podczas koncertu galowego i będą miały szansę zdobyć tytuł Premiery Roku 2015!

“Chcemy pokazać totalne nowości, których jeszcze nikt nie słyszał. Udowodnimy, że muzyka z dobrym przekazem jest ciekawa i różnorodna" - mówi Michał Guzek z fundacji Chrześcijańskie Granie, organizator Festiwalu.

Festiwal Chrześcijańskie Granie od pięciu lat pokazuje najciekawsze zespoły roku. Niekoniecznie najbardziej znane. Od początku wręczane są Złote Krążki - nagrody Chrześcijańskiego Grania. Chociaż formuła festiwalu była co roku nieco inna - to niezmiennie cel jest jeden - promocja muzyki z dobrym przesłaniem i ewangelizacja.

Na scenach festiwalowych dotychczas wystąpiły takie zespoły jak: Love Story, Arkadio, StronaB, El Camino, Twoje Niebo, Hiob, Porozumienie, PANdamusic, Kanaan, Zespół 33, Zetaigreka/Wyrwani z niewoli, magda.lena frączek, Frenchman i inni.

W tym roku Festiwal będzie trwał 2 dni. W piątek (27 listopada) spotkamy się na otwartym dla wszystkich uwielbieniu, prowadzonym przez Zespół 33, a w sobotę od rana odbędzie się Muzyczny Salon Festiwalowy - gdzie spotkają się pasjonaci muzyki, wydawcy, managerowie oraz sami artyści by rozmawiać o rynku muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Wieczór będzie należał do Koncertu Premier (wstęp za zaproszeniami - jak je zdobyć dowiecie się poniżej) oraz Debiutu 2015 - zespołu Soudarion.

PROGRAM 5. Festiwalu Chrześcijańskie Granie:

Piątek, 27 listopada:
18.30 - Uwielbienie z zespołem 33; Miejsce: Kaplica Domu Rekolekcyjnego - Formacyjnego, ul. Dewajtis 3; Budynek: KCK Dobre Miejsce - wejście A, wstęp WOLNY
Sobota, 28 listopada:
Salon Festiwalowy - spotkanie dotyczące polskiej muzyki chrześcijańskiej. Dokładne informacje już niebawem. Zgłoszenia: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl. Wydarzenie odbędzie się w godzinach porannych; Miejsce: Sala św. Józefa, Dom Rekolekcyjno - Formacyjny, ul. Dewajtis 3; Budynek: KCK Dobre Miejsce - wejście A, wstęp WOLNY
17:00 - Koncert Premiery - pięć najlepszych premierowych utworów powalczy o nagrodę Złoty Krążek w kategorii: Premiera Roku 2015; Miejsce: Aula bł. ks. Jerzego Popiełuszki, Dewajtis 3; Budynek: KCK Dobre Miejsce - wejście A.  Wstęp za ZAPROSZENIAMI.
19:00 - koncert Debiutu 2015 - Soudarion; Miejsce: Aula bł. ks. Jerzego Popiełuszki, Dewajtis 3; Budynek: KCK Dobre Miejsce - wejście A. Wstęp za ZAPROSZENIAMI

Zaproszenia / Bilety
Jeśli chcecie zdobyć zaproszenie na Festiwal to wystarczy wpłacić dobrowolną wpłatę na konto: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909, Fundacja "Chrześcijańskie Granie", ul.Dewajtis 3, 01-815 Warszawa (tytułem: darowizna na cele statutowe.festiwal [ilość osób]). Może być to 20, 50 albo 100 zł. Wydrukuj potwierdzenie i odbierz zaproszenie już od 2 listopada w sklepie Chrześcijańskie Granie przy Dewajtis 3 w Warszawie.

Wspieraj nas!

Jeżeli chcesz zostać sponsorem wydarzenia, to napisz do nas! Wszelkie informacje na temat Festiwalu Chrześcijańskie Granie są udzielane poprzez maila: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl oraz telefonicznie: tel. +48 22 561 01 22, 513 844 481. Możesz bezpośrednio dokonać wpłaty na nasze konto:46 1050 1012 1000 0090 3065 9909, Fundacja "Chrześcijańskie Granie", ul.Dewajtis 3, 01-815 Warszawa (tytułem: darowizna na cele statutowe).

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

5. Festiwal Chrześcijańskie Granie - zaproszenia / bilety
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.