Pijmy wino Twoich słów - Wojciech Jędrzejewski

Pijmy wino Twoich słów - Wojciech Jędrzejewski
Inicjatywa Wydawnicza JEROZOLIMA Łukasz Kałużny

Za św. Augustynem zwykło się mawiać: Kto śpiewa, ten dwa razy się modli, podążając dalej tą myślą, proponujemy płytę, w której zanoszona modlitwa jest śpiewem.

PIJMY WINO TWOICH SŁÓW to zbiór utworów autorstwa Wojciecha Jędrzejewskiego OP. Od lat tworzył on muzykę i pisał słowa do piosenek będących kwintesencją głoszonych przez niego treści, a nawet je wykonywał w wąskim gronie słuchaczy.

W końcu jego twórczość ujrzy światło dzienne - stanie się dostępna szerszemu odbiorcy. Łatwo wpadające w ucho piosenki, połączone z krótką refleksją, pozwalają na chwilę modlitewnego oddechu w zgiełku rzeczywistości.

Wojciech Jędrzejewski OP - dominikanin, rekolekcjonista, duszpasterz. Znany jako autor książek o tematyce duchowo-psychologicznej (dotykają całej palety uczuć: od tęsknoty, miłości, przez pychę, wstyd i zamęt do miłości, która ocala - dostępne na http://jedrzejewski.jerozolima.poznan.pl ). Znany również z Internetu (witryna Mateusz, blog Psim swędem, Ewangeliarz i Boska TV - Boska uczta, Odkrycia i Pytania, Męskie rozmowy z kobietą w tle …) oraz audycji radiowych i telewizyjnych (Religia TV). Tym razem debiutuje jako autor słów i muzyki, ale też współwykonawca utworów zebranych na płycie.

Więcej na: http://ksiegarnia-jerozolimska.pl/index.php?c=1&z=133

ZAPOWIEDŹ:

Wydawca: Inicjatywa Wydawnicza JEROZOLIMA Łukasz Kałużny

www.jerozolima.poznan.pl

Realizacja nagrania: Michał Garstecki Free Fly Music Studio

Projekt graficzny: Justyna Czyżak

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Pijmy wino Twoich słów - Wojciech Jędrzejewski
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.