Warsztaty muzyczne "Rozpal ogień z Kanaanem"

Warsztaty muzyczne "Rozpal ogień z Kanaanem"
Katarzyna Leszczyńska

W imieniu Kuby Kornackiego i zespołu Kanaan zapraszamy na warsztaty muzyczne, które odbędą się nad samym morzem - w Gdyni w dniach 25- 27 września. Miejsce znajdzie się dla każdego - i dla zawodowców, i dla amatorów, a przede wszystkim dla tych, którzy kochają Boga, ludzi i muzykę.

Warsztaty zakończą się dużym koncertem ewangelizacyjnym, na którym wystąpi cały zespół Kanaan oraz warsztatowicze. Dla tych, którzy zdecydują się do 15 lipca czekają w prezencie płyty ze specjalną dedykacją.

Więcej informacji na stronie zespołu Kanaan >>>

Jestem głęboko przekonany, że przedsionek raju jest czymś, czego można doświadczyć już tu, na ziemi. Najlepszą do tego okazją jest uwielbienie. Parę razy w trakcie takiej modlitwy czułem się jakbym jedną nogą TAM był. Jakbym stał na skraju groty, a Bóg jakby przechodził tuż obok. Niesamowite doświadczenie. Zapraszam Was na spotkanie z Kanaanem, gdzie będzie można posmakować takiej modlitwy. Nasze warsztaty będą okazją, żeby się razem spotkać, czegoś nauczyć, razem poszaleć i nakarmić Bożą obecnością. Miejsce znajdzie się dla każdego - i dla zawodowców, i dla amatorów, i dla tych, którzy ani nie śpiewają, ani nie grają, ale po prostu chcieliby się z nami trochę bliżej poznać i na koniec wziąć udział we wspólnym koncercie ewangelizacyjnym. (Kuba Kornacki)

Zapraszamy na spotkanie, gdzie muzyka płonie i staje się modlitwą!

Warsztaty poprowadzą:
Kuba Kornacki - 
Aktor, absolwent PWST Kraków (1997), związany z Teatrem Współczesnym w Szczecinie i Teatrem Muzycznym w Gdyni. Wykładowca Studium
Wokalnego w Gdyni. W 2008 r. odszedł z teatru aby poszukiwać nowej drogi. Od tamtej pory mówi ze sceny własnymi słowami - i ciągle o tym samym: o Bożej Miłości. Po latach spędzonych na scenie, gdzie temat Boga niemal stał się tematem tabu, ciągle na nowo odkrywa, że właśnie Boża Miłość może być najwspanialszym, wciąż bijącym źródłem artystycznych inspiracji.

Małgosia Kornacka -  psycholog, terapeuta, trener, coach, doradca zawodowy. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizuje się w obszarze związanym z odkrywaniem ukrytego potencjału w człowieku - talentów, które dał mu Bóg! Jako psycholog stara się pomagać innym uwierzyć w to, że każdy jest wyjątkowy i niepowtarzalny - to jest jej pasja! Prowadzi szkolenia, wykłady, konsultacje, terapię indywidualną, autorskie warsztaty dla kobiet "Jak Judyta", a oprócz tego śpiewa w zespole Kanaan. Od 14 lat we wspólnocie Koinonia Jan Chrzciciel, gdzie odkryła i zachwyciła się modlitwą uwielbienia…

Paulina Grochowska -  Absolwentka (2013r.) Studium Wokalno - Aktorskiego w Gdyni (Specjalizacja: Aktor Scen Muzycznych) oraz Akademii Muzycznej w Gdańsku (Specjalizacja: wokalistyka jazzowa). Zawodowo związana z Teatrem Muzycznym im. D. Baduszkowej w Gdyni oraz Teatrem Komedia w Warszawie.
W 2014 r. wzięła udział w programie "The Voice Of Poland" (drużyna Thomsona i Barona). Śpiewa, gra na fortepianie i gitarze, tańczy, stepuje - i wiele, więcej

Mateusz Otczyk - Instrumentalista, aranżer, kompozytor. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku jazz i muzyka rozrywkowa w klasie gitary. Dziś także nauczyciel, instruktor, pedagog. Członek rockowego zespołu Constellation Report i jeden z autorów muzyki tego zespołu. Członek wspólnoty uwielbieniowej TU - Trójmiejskie Uwielbienie, z którą organizuje m.in. rekolekcje dla muzyków oraz modlitwy uwielbienia. Od kilku lat przygotowuje również chór i zespół paschalny do oprawy muzycznej Triduum Paschalnego w Sanktuarium w Rumi.

Na koncert finałowy, który odbędzie się 27.09.2015 o g. 17.30 w Amfiteatrze "przy stawku" na Obłużu w Gdyni (róg ul. Kwiatkowskiego i ul. Płk. Dąbka) dołączą jeszcze pozostali członkowie Kanaanu: Oksana Terefenko, Maciej Afanasjew, Grzegorz Nadolny, Cezary Paciorek, Ireneusz Kaczmar oraz kilkudziesięcioosobowy zespół uczestników warsztatów!!
Termin: 25-27 września 2015
Miejsce: Przedszkole Niepubliczne im. Edmunda Bojanowskiego ul. Dickmana 13, Gdynia
Informacje: Katarzyna Leszczyńska,
tel.: 602636405,
e-mail: managerkanaan@gmail.com
Opłata: 250 zł - do 31.08, potem - 290 zł (w tym 2 noclegi i wyżywienie)

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Warsztaty muzyczne "Rozpal ogień z Kanaanem"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.