Wiele głosów - jeden Duch!

Wiele głosów - jeden Duch!
Koncert jubileuszowy Kraków Gospel Choir
Agnieszka Klich

Wiele głosów - jeden Duch! To właśnie hasło przyświeca dyrygentom i chórzystom Kraków Gospel Choir od samego początku istnienia chóru, czyli od 1999 roku. KGC to przede wszystkim zbliżanie się do Boga przez muzykę i w muzyce, a także niesienie "Dobrej Nowiny" (bo to właśnie oznacza słowo "gospel").

Dobrą Nowinę głosimy, wyśpiewujemy podczas koncertów, wieczorów uwielbienia oraz ulicznych performance’ów, staramy się też swoim życiem świadczyć o Bogu. Wszelkie występy traktujemy jako formę uwielbienia. Obecnie intensywnie przygotowujemy się do koncertu jubileuszowego, na który serdecznie zapraszamy!

Odbędzie się on 15 listopada 2014 roku w studio im. Romany Bobrowskiej Radia Kraków o godz. 18 (bilety do nabycia w księgarni Paganini przy ul. Batorego 19 oraz w Sklepie Dominikańskiego Ośrodka Liturgicznego przy ul. Stolarskiej 12). Obecni dyrygenci chóru: Rhonda Adams, Sylwia Szulik i Grzegorz Szulik z ponad pięćdziesięcioosobową grupą pełnych energii sopranów, altów i tenorów zaprezentują repertuar, nad którym pracowali ponad rok. Będzie to okazja do usłyszenia bardziej i mniej znanych piosenek gospel w żywiołowym wykonaniu. Dać się porwać muzyce gospel jest łatwo, jeżeli więc któryś z uczestników koncertu będzie chciał zabrać kawałek KGC do domu, będzie mógł nabyć płyty chóru: "All because of Jesus" oraz "Yes, I know Jesus".

Zapraszamy!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Wiele głosów - jeden Duch!
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.