Speed dating i tańce do rana. W Toruniu będzie bal dla katolickich singli

Speed dating i tańce do rana. W Toruniu będzie bal dla katolickich singli
Fot. Andreas Rønningen / Unsplash.com
1 miesiąc temu
Katolickie Single w Toruniu / mł

„Szukajcie, a znajdziecie” – to przewodnie motto balu, który w listopadzie odbędzie się w Toruniu. „Żaden kawaler i panna nie będzie się czuł nieswojo, gdyż każdy inny gość również będzie bez pary” – piszą z uśmiechem organizatorzy.

Bal dla katolickich singli organizuje grupa związana z parafią św. Antoniego w Toruniu. To okazja, by spotkać ze sobą katolików szukających swojej drugiej połówki. Organizatorzy zapraszają katolickich singli w wieku od 25 do 42 lat.

W planie są po kolei: tzw. speed dating, czyli szybkie randki, później msza święta, a po niej – bal, zaplanowany aż do 4 rano. Bal ma być bezalkoholowy, a organizatorzy proszą o stroje wieczorowe.

By podtrzymać relacje, po balu ma też odbyć się spotkanie przy herbacie, organizowane na drugi dzień, po niedzielnej mszy świętej.

Bal rozpocznie się 20 listopada o 15.00. Koszt udziału to 145 zł, jeśli bilet zostanie kupiony przed 1 listopada, i 160 zł w dniach do 9 listopada. Wszystkie informacje znajdują się na Facebooku organizatorów, w specjalnie utworzonym wydarzeniu.

Źródło: Katolickie Single w Toruniu / mł

Zobacz też: Dwie najlepsze modlitwy dla singli

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Gary Chapman
29,90 zł

Czym są języki miłości i dlaczego jest ich tylko pięć? Jakie mają zastosowanie w naszym życiu?

Każdy człowiek - w związku małżeńskim i singiel, młody i stary - odczuwa emocjonalną potrzebę miłości. Jeśli potrzeba ta...

Skomentuj artykuł

Speed dating i tańce do rana. W Toruniu będzie bal dla katolickich singli
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.