Narodził się, by zmienić Twoje życie! Nie wierzysz? Posłuchaj

Narodził się, by zmienić Twoje życie! Nie wierzysz? Posłuchaj
fot. Play and Pray / YouTube
2 tygodnie temu
Play and Pray

Jezus Chrystus przyszedł na ziemię w konkretnym celu - aby nas zbawić, dać prawdziwą wolność, odwagę do realizowania swoich marzeń i do czynienia rzeczy niemożliwych.

"Narodził się, by zmienić Twoje życie! To główne przesłanie, z którym chcemy Was zostawić po przesłuchaniu naszej najnowszej świątecznej produkcji. Naszą wizją było złamanie komercji tzw. «świątecznego klimatu», na rzecz mocnego akcentu w postaci Dobrej Nowiny, której każdy z nas w tym czasie bardzo potrzebuje. W kolędzie «Anioł pasterzom mówił» ogłaszamy, że Jezus Chrystus, zszedł na ziemię w konkretnym celu - aby nas zbawić, dać prawdziwą wolność, odwagę do realizowania swoich marzeń i do czynienia rzeczy niemożliwych. Narodził się dla każdego z nas - dla mnie i dla Ciebie" - piszą muzycy z zespołu Play&Pray.

"Cieszymy się bardzo, że możemy podzielić się z Wami tą niecodzienną aranżacją, która narodziła się w głowie naszego perkusisty Szymona Madeja. Radość tym większa, że usłyszycie też niezwykłego gościa. Zaproszenie do wspólnego śpiewania przyjął od nas chór DeocentiCity. Muzycznej całości dopełnia obraz, który stworzył Filip Olszewski. W teledysku nie zobaczycie choinki, światełek, ani świątecznych ozdób. Poprzez obraz chcemy wciągnąć Was w słowo. Słowo, które rozświetla nasze życie każdego dnia. SŁOWO, które się wypełniło - dla mnie i dla Ciebie" - dodają.

"Anioł pasterzom mówił" - Play&Pray feat. DeocentriCity:

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Franz Jalics SJ
31,43 zł
44,90 zł

To właśnie uważność ostatecznie prowadzi do Boga. Kontemplacja jest oglądaniem. W życiu wiecznym nie będziemy o Bogu rozmyślać, ale Go oglądać. Nie będziemy także zajmować się Bogiem w zewnętrznej aktywności, tylko oglądać Go i miłować....

Skomentuj artykuł

Narodził się, by zmienić Twoje życie! Nie wierzysz? Posłuchaj
Komentarze (0)

Skomentuj artykuł

Narodził się, by zmienić Twoje życie! Nie wierzysz? Posłuchaj
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.