Ida Nowakowska pożegnała się z TVP

Ida Nowakowska pożegnała się z TVP
youtube/Arkadiusz Ronowicz
6 miesięcy temu
wp.pl/dm

Prezenterka „Pytania na śniadanie” pożegnała się z widzami TVP. Jak wyjawiła niedawno, wszystko z powodu tego, że spodziewa się syna.

W czwartek Ida Nowakowska po raz ostatni poprowadziła wraz z Tomaszem Wolnym „Pytanie na śniadanie”. W maju na świat przyjdzie synek prezenterki. Kobieta najbliższy czas postanowiła poświęcić na przygotowanie do porodu.

To ostatni przed krótką przerwą program Idy i Tomka - zapraszamy wszystkich serdecznie do nas ???? Dzień dobry w czwartek...

Opublikowany przez Pytanie na śniadanie Środa, 5 maja 2021

Znana prezenterka i tancerka otwarcie mówi o swojej wierze w Boga.

Kilka miesięcy temu Nowakowska dla Parafii Miłosierdzia Bożego w Gostyninie nagrała świadectwo swojej wiary. Mówi w nim o tym, że czuje się „niezwykłą szczęściarą”, ponieważ nosi w swoim sercu miłość Pana Boga. Zachęca wiernych do zawierzenia swojego życia Bogu, choć przyznaje, że jest to trudne.

- Życzę Wam wszystkim, żebyście nie szli z Chrystusem, żebyście z nim biegli za rękę - powiedziała na koniec swojego świadectwa prezenterka.

Posłuchajcie:

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Katarzyna Olubińska
26,94 zł
44,90 zł

Kogo spotkasz w wielkim mieście?

Była jedną z wielu młodych, ambitnych dziewczyn, które zjeżdżają z całej Polski do Warszawy, aby spełnić swoje marzenia. Konsekwentnie realizowała plan na idealne życie. Praca kilkanaście godzin na dobę, perfekcja...

Skomentuj artykuł

Ida Nowakowska pożegnała się z TVP
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.