Spotkaj swoich ulubionych autorów na Targach Książki w Krakowie

Spotkaj swoich ulubionych autorów na Targach Książki w Krakowie
(fot. Wydawnictwo WAM)
Logo źródła: WAM Wydawnictwo WAM

Kasia Olubińska i Grabovska, Grzegorz Kramer SJ i Karolina Korwin Piotrowska, dr Ewa Dąbrowska... Z kim jeszcze spotkamy się w tym roku?

W najbliższy czwartek, 24 października, rozpocznie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Na tym ogromnym i od dawna wyczekiwanym wydarzeniu literackim nie może zabraknąć Wydawnictwa WAM oraz MANDO – marki wydawniczej, która na Targach debiutowała w zeszłym roku. Dzięki niej na stoisku C22 znajdziecie dosłownie wszystko – od książek o duchowości, przez beletrystykę i poradniki, aż po literaturę faktu. Tego nie można przegapić!

Sobota na stoisku Wydawnictwa WAM:

Serię spotkań rozpoczniemy w sobotę 26 października. Od 12:00 na naszym stoisku można będzie spotkać się z Mirosławą Karetą i zdobyć autograf na tomach bestsellerowej Sagi Rodu Petrycych. Tylko na Targach będzie można  przedpremierowo porozmawiać z autorką o ostatniej części sagi – Imię wroga.

O 13:00 na stoisku pojawi się Tomasz Potkaj – autor pierwszej biografii twórcy “Przekroju”. 

Przekrój Eilego. Biografia całego tego zamieszania z uwzględnieniem psa Fafika to pozycja obowiązkowa dla każdego szanującego się miłośnika książek, sztuki i kultury.

O 14:00 książki – między innymi najnowsze Pigułki rozweselające – będzie podpisywał Alosza Awdiejew.

Magdę Knedler spotkamy na stoisku o 15:00. Nagradzana autorka będzie podpisywać swoje tegoroczne powieści: Moje przyjaciółki z Ravensbrück oraz Dziewczynę kata

Od 16:00 do 18:00 na stoisku Karolina Korwin Piotrowska i Grzegorz Kramer SJ podpisywać będą #Wrzenie – zapis rozmowy lewaczki i księdza, wybuchową mieszankę kontrowersyjnych opinii i tematów. O 18:00 autorzy spotkają się z czytelnikami w sali Lwów BC. Trudne pytania mile widziane! 

Będzie to ostatnie sobotnie wydarzenie, jednak w niedzielę 27 października dostarczymy nowej porcji spotkań! 

Niedziela na stoisku Wydawnictwa WAM:

Już od 11:00 na stoisku będzie można znaleźć Kasię Olubińską-Godlewską i Grabovską – autorka tekstów i ilustratorka będą podpisywać stworzony wspólnymi siłami Ziemski kalendarz dla nieziemskich kobiet

Równocześnie, o 11:00, w sali Lwów BC rozpocznie się spotkanie z dr Ewą Dąbrowską, po ćwierćwieczu powracającą z nową publikacją Dietą dr Ewy Dąbrowskiej. Fenomen samouzdrawiającego się organizmu. Autorka diety warzywno-owocowej opowie o fenomenie postu, mechanizmach samouzdrawiania i spektakularnych efektach jej diety, których doświadczyło tysiące pacjentów. Od 12:00 dr Dąbrowską będzie można spotkać na stoisku C22.

Równolegle, w sali Lwów BC, od 12:00 do 13:00 będzie się odbywać spotkanie z Jerzym Stuhrem i ks. Andrzejem Lutrem, dotyczące ich książki Myśmy się uodpornili, w której z ironią, dystansem, i dużą dawką mądrości opowiadają, jak uodpornili się na świat – i nie tylko o tym. Od 13:00 autorów będzie można znaleźć na stoisku. 

O 14:00 pojawi się Siostra Anastazja – najsłynniejsza polska kucharka. Będzie podpisywać swoje książki kulinarne oraz długo wyczekiwaną biografię – Siostra Anastazja. Życie pełne smaku. Historia przeplatana przepisami. Istnieje szansa, że Siostra zdradzi nam kilka nowych receptur!

O 14:00, w sali Budapeszt C, odbędzie się spotkanie "Zrozumieć literaturę. Zrozumieć świat", w którym udział wezmą Maja Wolny – autorka postapokaliptycznej Jasności oraz Dariusz Rosiak – autor biografii Zygmunta Baumana. Wspólnie porozmawiają o książkach, które pomagają w zrozumieniu rzeczywistości. Spotkanie poprowadzi Katarzyna Janowska. Od 15:00 autorzy będą podpisywać swoje książki na stoisku.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
25,83 zł
36,90 zł

Są takie momenty, kiedy brakuje nam tchu.
Są takie chwile, kiedy nie mamy już na nic sił.
Są takie dni, kiedy trudno nam dostrzec nadzieję.

Nadziejnik, który trzymasz w swoich rękach, jest właśnie...

Skomentuj artykuł

Spotkaj swoich ulubionych autorów na Targach Książki w Krakowie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.