Turcja jako pierwsza odpadła z rozgrywek Euro 2020

Turcja jako pierwsza odpadła z rozgrywek Euro 2020
Fot. PAP/EPA/Dan Mullan / POOL

W czwartek odbędzie się szósty dzień meczów podczas trwających Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Do tej pory rozegrano wszystkie spotkania pierwszej kolejka fazy grupowej i drużyny przystępują do swojego drugiego meczu w Euro 2020. Poznaliśmy już także pierwszą ekipę, która nie ma szans na pozostanie w turnieju.

Rozstrzygnięcia zapadły w środę w grupie A, z której do następnej fazy Euro 2020 awansują Włochy, po pokonaniu w drugim meczu Szwajcarii 3:0.Z rozgrywkami natomiast pożegnają się na pewno Turcy, którzy już drugie drugie spotkanie podczas trwających Mistrzostw Europy. Tym razem ulegli Walii 0:1 i stracili szanse na awans do następnej rundy. 

Dla Eriksena zostanie przerwany mecz

Już w czwartek o godzinie 18 odbędzie się mecz pomiędzy Danią a Belgią. Spotkanie przebiegać będzie w wyjątkowej atmosferze. Jak zapowiedział gwiazdor reprezentacji Belgii Romelu Lukaku, jego drużyna wesprze przebywającego w szpitalu Duńczyka Christiana Eriksena.

- W dziesiątej minucie meczu wykopniemy piłkę poza boisko i będziemy bić brawo dla Chrisa - poinformował napastnik reprezentacji Belgii.

W czwartek rozegrane zostaną jeszcze dwa inne mecze Euro 2020. O godz. 15 Ukraina podejmie Macedonię Północną, a o godz. 21 Holandia Austrię. 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Krzysztof Pietrzak, Maryna Rudzko
39,89 zł

Szybka gra karciana, w której gracze prowadzą swoje drużyny do zwycięstwa w finałowym meczu Ligi Dzikich Zwierząt. Aby zdobyć puchar, drużyna musi wygrać 2 mecze.

Afrykańskie zwierzęta gromadzą się na sawannie, aby zobaczyć finał Ligi...

Skomentuj artykuł

Turcja jako pierwsza odpadła z rozgrywek Euro 2020
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.