Już dziś koncert Jednego Serca Jednego Ducha. Zobacz transmisję LIVE

Już dziś koncert Jednego Serca Jednego Ducha. Zobacz transmisję LIVE
Fot. Jednego Serca Jednego Ducha / YouTube
1 miesiąc temu
Jednego Serca Jednego Ducha / YouTube

Koronawirus nie przeszkodził muzykom i organizatorom jednego z największych chrześcijańskich koncertów. Dołącz do transmisji i zacznij uwielbiać Boga!

Koncert Jednego Serca Jednego Ducha należy do największych wydarzeń religijnych w Europie. Każdego roku w Boże Ciało tysiące ludzi z całej Polski i z zagranicy przyjeżdża do Rzeszowa aby przy wspólnym śpiewie modlić się i uwielbiać Boga.

Z powodu pandemii COVID-19 koncert Jednego Serca Jednego Ducha nie mógł się odbyć w dotychczasowej formie i dlatego jest transmitowany, m. in. przez YouTube.

Zobacz jeden z największych koncertów uwielbieniowych na świecie dzięki transmisji on-line. Start 19:30.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maja Komasińska-Moller
19,74 zł
32,89 zł

Piękno kobiecej emocjonalności

Radość, smutek, euforia, nadzieja, lęk, fascynacja, czułość, gniew, rozpacz, miłość. Świat uczuć jest niezwykły, rozległy i bardzo pogmatwany. Kobiece serce doświadcza go w sposób zupełnie wyjątkowy. Czasami przeżywanie uczuć jest przyjemne i...

Skomentuj artykuł

Już dziś koncert Jednego Serca Jednego Ducha. Zobacz transmisję LIVE
Komentarze (3)
MS
~Margaret Smith
12 czerwca 2020, 04:22
Witam serdecznie!! JEZUS JEST PANEM - Allleluja Od wielu lat mieszkam w USA i Kanadzie to nawet nie wiedzialam, ze takie piekne koncerty odbywaja sie w Rzeszowie. Gratuluje wszystkim wykonawcom.... cos pieknego!!! Az chce sie zyc i kochac a wszystko to sprawia Jezus..... Badzmy mocni i codziennie dajmy swiadectwo o Nim naszym zyciem. Dziekuje za duchowe przezycie i umocnienie w Panu.
EK
~Emk Kem
12 czerwca 2020, 00:05
Widziałem fragment Niestety Co się zobaczyło już się nie odzobaczy Impreza jak zielonoświątkowy spęd Wzniesione rączki i ckliwe piosenki nie mające nic wspólnego z katolicyzmem
MZ
~Marta Zybała
18 czerwca 2020, 06:27
Ta impreza to koncert a nie Eucharystia, a że spęd,to się czasem dzieje na koncertach jak dużo ludzi posłuchać chce, a i bywa że jak kto wrażliwszy, a piosenka piękna, to ckliwie łzę uroni. Słyszałam wiele tradycyjnych pięknych polskich pieśni we fragmentach. Każdy widzi innymi oczami i innym sercem.

Skomentuj artykuł

Już dziś koncert Jednego Serca Jednego Ducha. Zobacz transmisję LIVE
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.