Polacy odpadają z Euro 2020. Biało-Czerwoni przegrali ze Szwecją

kb

W ostatnim swoim meczu podczas finałów Euro 2020 reprezentacja Polski przegrała 2:3 ze Szwecją. Tym samym Biało-Czerwoni odpadli z turnieju.

Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia. Już w drugiej minucie bramkę dla reprezentacji Szwecji zdobył Emil Forsberg. Polacy próbowali odrobić straty, jednak brakowało zarówno pomysłu w rozegraniu piłki jak i skuteczności.

W 59 minucie Szwedzi strzelili drugiego gola. Bramkę zdobył ponownie Emil Forsberg. Biało-Czerwoni odpowiedzieli błyskawicznie, po pięknym strzale Roberta Lewandowskiego.

W 84 minucie gola na 2:2 zdobył Lewandowski. Reprezentacji Polski na strzelanie zwycięskiej bramki i odwrócenie losów spotkania ostatecznie zabrakło czasu.

Na domiar złego w doliczonym czasie gry Polacy stracili gola na 2:3.

Nasza reprezentacja zajęła w swojej grupie ostatnie miejsce, z jednym punktem zdobytym za remis w meczu z Hiszpanią.

Krzysztof Pietrzak, Maryna Rudzko

Szybka gra karciana, w której gracze prowadzą swoje drużyny do zwycięstwa w finałowym meczu Ligi Dzikich Zwierząt. Aby zdobyć puchar, drużyna musi wygrać 2 mecze.

Afrykańskie zwierzęta gromadzą się na sawannie, aby zobaczyć finał Ligi...