Marcin Zieliński: muszę opowiedzieć kilka świadectw z mojej ostatniej posługi

Marcin Zieliński: muszę opowiedzieć kilka świadectw z mojej ostatniej posługi
(fot. youtube.com / Marcin Zieliński)
1 miesiąc temu
youtube.com / Marcin Zieliński / df

Maciek, który jechał ze mną, powiedział: Marcin, mam przekonanie, że będzie tam kobieta o imieniu Jola i mam wrażenie, że będzie ubrana na czerwono. Mam wrażenie, że Pan ma do niej słowo.

Mam pragnienie, żeby zagospodarować ten czas, kiedy miałem być na konferencjach, a jestem w domu - chciałbym poświęcić ten czas na to, aby uczyć się słuchać Bożego głosu jeszcze bardziej - mówi Marcin Zieliński. - Jest taka pokusa, kiedy spotykamy się na wielkich spotkaniach, żeby spojrzeć na posługę jako na masę, a Pan Bóg patrzy na nas jako na jednostki. Ten czas wykorzystuję na to, by słuchać, co Bóg mówi do pojedynczych osób. I tak było też przed spotkaniem w Koszalinie.

Maciek, który jechał z nami, mówił: Marcin, mam przekonanie, że będzie tam kobieta o imieniu Jola i mam wrażenie, że będzie ubrana na czerwono. Mam wrażenie, że Pan ma do niej słowo... - opowiada.

Zobacz cały film:

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Radosław Broniek OP
21,54 zł
35,90 zł
  • Czy wszystkie religie są tak samo dobre?
  • Czy katolik może bezpiecznie ćwiczyć jogę i uprawiać medytację?
  • Czy charyzmatycy przekazują fałszywy obraz Boga?
  • Czy zainteresowanie egzorcyzmami jest niebezpieczne?
  • Jakie są prawdziwe i fałszywe zagrożenia dla wiary?
  • ...

Skomentuj artykuł

Marcin Zieliński: muszę opowiedzieć kilka świadectw z mojej ostatniej posługi
Komentarze (12)
13 sierpnia 2020, 18:25
Panie Marcinie prosze sie udac na Intensywna Terapie gdzie leza pacjenci z Covid. Prosze nie zakopywac otrzymanych talentow. Ludzie czekaja na uzdrowienie.
PP
~Piotr P
13 sierpnia 2020, 13:00
Szanowna Redakcjo Deona, a może by tak wyłączyć możliwość komentowania takich filmów i artykułów? Są tacy, którzy Marcina szanują za jego posługę i są tacy którzy nie wierzą w nic co On robi. Myślę, że nie ma sensu dawać pola do popisu tym którzy obrzucają się błotem. Wystarczy przeczytać i obejrzeć, a uwagi zostawić dla siebie. Chrześcijański portal 2ryby.pl pod swoimi filmami nie daje możliwości komentarzy i jakże miło przegląda się ich materiały. Pozdrawiam i z Panem Bogiem :)
WJ
~wskrzeszony judasz
15 sierpnia 2020, 09:21
Piotrus chce cenzury, kneblowania ust tym ktorzy inaczej mysla i mowia. W czasach komuny byloby ci dobrze
DW
~Dzedaj wskrzeszyciel
16 lipca 2020, 12:08
"Czekam na wskrzeszenia z martwych, bo Jezus też to obiecał. Ci, którzy umarli nie pojednając się z Bogiem jest dla nich nadzieja..."(VŽB Sekminės su Marcin Zielinski 2016_05_15, Vilnius) - Zieliński pamiętasz te oto twoje słowa? Powiedz nam czy Magisterium Kościoła katolickiego potwierdza to, że jest nadzieja, dla tych którzy umarli w grzechu ciężkim?! Może pomogę w odpowiedzi przytaczając pewne słowa: "Czytamy o tym u Eklezjasty, że ścięte drzewo „gdzie upadnie, tam będzie leżało”. Zatem ci, których śmierć zastanie dobrymi, będą na wieki mieć wolę utwierdzoną w dobru; których natomiast zastanie złymi, będą na wieki zatwardziali w złu" (Streszczenie teologii św. Tomasz z Akwinu).
M1
~Mt 10,1-8 .
26 lipca 2020, 00:22
1 Wtedy przywołał do siebie dwunastu swoich uczniów i udzielił im władzy nad duchami nieczystymi, aby je wypędzali i leczyli wszystkie choroby i wszelkie słabości. 2 A oto imiona dwunastu apostołów: pierwszy Szymon, zwany Piotrem, i brat jego Andrzej, potem Jakub, syn Zebedeusza, i brat jego Jan, 3 Filip i Bartłomiej, Tomasz i celnik Mateusz, Jakub, syn Alfeusza, i Tadeusz, 4 Szymon Gorliwy2 i Judasz Iskariota, ten, który Go zdradził. Mowa misyjna 5 Tych to Dwunastu wysłał Jezus, dając im następujące wskazania: «Nie idźcie do pogan i nie wstępujcie do żadnego miasta samarytańskiego! 6 Idźcie raczej do owiec, które poginęły z domu Izraela4. 7 Idźcie i głoście: "Bliskie już jest królestwo niebieskie". 8 Uzdrawiajcie chorych, wskrzeszajcie umarłych, oczyszczajcie trędowatych, wypędzajcie złe duchy! Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie! Mt 10,1-8
HH
~hahah hahah
14 sierpnia 2020, 20:38
Jaki cel miałeś/łaś przytaczając ten fragment Pisma św? Z pewnością nie mówi on o wskrzeszaniu tych którzy umarli niepojednani z Bogiem, innymi słowy tych, którzy umarli bez łaski Bożej (a ta jest konieczna do zbawienia), w nieprzyjaźni z Bogiem!! Dno!
AW
~Atanazy Wielki
14 sierpnia 2020, 20:44
jehowici na poparcie, obronę swoich nauk przytaczają wersety które nie mają nic wspólnego z tym czego nauczają - i ty postąpiłaś/łeś tak samo chcąc tym tekstem potwoerdzić wskrzeszanie umarłych w grzechu cieżkim! Poszukaj w Dziejach Apostolskich...tam jest o wskrzeszeniu m.in. Tabity. Może tam będzie potwierdzenie:D hahahah
ZK
~Zofia Kwiatkowska
11 lipca 2020, 21:50
Jarosławie Nowak i Anno Nowak czy naprawdę jesteście chrześcijanami?
JN
~Jarosław Nowak
7 lipca 2020, 00:00
Może on i sympatyczny ale prawdziwej pokory jest w nim nie za wiele, zwłaszcza od czasu gdy chciał wskrzesić umarłych
AN
Ania Nowak
6 lipca 2020, 20:28
Hmm, a DPSach brakuje silnych , młodych mężczyzn do pomocy. I pouzdrawiać sobie by można w wolnych chwilach...
IN
~Imię Nazwisko
7 lipca 2020, 06:57
Jaki chrześcijański komentarz. Jad się leje strumieniami.
MS
~Michał Schild
11 lipca 2020, 21:54
Nigdy nie wiemy co Bóg zrobi przez nasze ręce. Pracowałem przez pięć lat w Domu Opieki i na początku myślałem, że bedę uzdrawił. Tak się nie stało nie widziałem ani jednego przypadku uzdrowienia. Byłem jednak przy tych którzy umierali i z ich rodzinami, modliłem się z nimi i czytałem Biblię. Wierzę, że to pomogło im przejść ten moment bo wielokrotnie mi za moją "pracę" dziękowano!

Skomentuj artykuł

Marcin Zieliński: muszę opowiedzieć kilka świadectw z mojej ostatniej posługi
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.