„W rytmie Serca”. Zobacz najnowszą piosenkę księdza-rapera Jakuba Bartczaka [WIDEO]

„W rytmie Serca”. Zobacz najnowszą piosenkę księdza-rapera Jakuba Bartczaka [WIDEO]
(Fot. Youtube/ks. Jakub Bartczak)
3 miesiące temu
Jan Głąba SJ/dm

Zaczyna się czerwiec miesiąc Serca. „W rytmie Serca” to najnowsza piosenka znanego księdza – rapera Jakuba Bartczaka, która powstała z myślą o młodych wiekiem i duchem w ramach programu Serce Młodych.

Program Serce Młodych, o którym pisaliśmy składa się obok konkursów i paneli online także z muzyki. Zapewne gdyby nie czas pandemii spotkalibyśmy się na koncercie, lecz póki co musi nam wystarczyć nam premiera najnowszego utworu na YouTube – wszystko to już dziś 1 czerwca o godz. 19:00 na kanale ks. Kuby  

Jak powstała piosenka?

Ks. Jakub Bartczak znany, lubiany i nagradzany raper z archidiecezji wrocławskiej napisał i nagrał piosenkę „W rytmie Serca” specjalnie na przypadające w tym roku 100-lecie zawierzenia Polski Sercu Bożemu i stworzony z tej okazji przez jezuitów program dla dzieci i młodzieży „Serce Młodych”

Pod koniec maja przy krakowskiej bazylice NSPJ zrealizowano do tej dynamicznej piosenki teledysk, w którym udział wzięli  studenci z duszpasterstwa akademickiego WAJ, licealiści z KOSTKI, członkowie grup młodzieżowych MAGIS, studenci Akademii Ignatianum i jezuiccy scholastycy. 

Z wielką radością i ogromną nadzieją prezentujemy Wam ten hip-hopowy kawałek i mam dużą nadzieję, że dzięki niemu nie będziemy całym swoim życiem śpiewać „się żyje w rytmie serca, jedna miłość pamiętaj!”

Zobacz teledysk: 

Jan Głąba SJ/dm

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Vigil José Luis Martin
15,95 zł
29,00 zł
Książka jest historią życia św. Ignacego Loyoli, założyciela Jezuitów. Nie jest to jednak typowa hagiografia, ale powieść, której bohaterem i narratorem jest sam Loyola. Mimo iż mamy do czynienia z fikcją literacką, wszystkie fakty pojawiające...

Skomentuj artykuł

„W rytmie Serca”. Zobacz najnowszą piosenkę księdza-rapera Jakuba Bartczaka [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.