O fenomenie polskiego pielgrzymowania...

Ponad 8 tysięcy pojazdów i kilkanaście tysięcy osób z całej Polski i zagranicy wzięło udział w 12. Pielgrzymce Motocyklistów do sanktuarium na Górze Świętej Anny (fot. PAP/Krzysztof Świderski)

Skomentuj artykuł

O fenomenie polskiego pielgrzymowania...
Komentarze (0)
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.