To na nas spadną koszty podwyżek cen

(fot. nohodamon / flickr.com)
"Gazeta Polska Codziennie" / PAP / slo
Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

To na nas spadną koszty podwyżek cen
Komentarze (1)
17 kwietnia 2012, 09:22
No a proste, że spadną: przy wyższych cenach wynikających z wyższych cen benzyny i wyższych obciążeniach podatkowych i jednocześnie przy nie zmienionych dochodach społeczeństwo będzie musiało oszczędzać. Więc przychody z podatków spadną, bo spadną obroty, z winy nieodpowiedzialnej polityki ekonomicznej tego rządu. Dodatkowy problem to radośnie niekontrolowane i nieodpowiedzialne zwiększanie zatrudnienia przez aparat państwowy. To "zaciskanie pasa", w wersji PO. Zaciskanie czyjegoś pasa. Andrzej Mleczko miałby fajny temat na rysunek.