Dwoje pracowników MSZ przemytnikami

Minister Spraw Zagranicznych Radosław Sikorski (fot. wikipedia.pl)
PAP / wm

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Dwoje pracowników MSZ przemytnikami
Komentarze (3)
G
Groszek
5 listopada 2011, 14:13
Żeby tylko przemytnicy pracowali w tym ministerstwie, ale mają tam pole do popisu nawet agenci obcych mocarstw.
R
rock
4 listopada 2011, 20:17
Myślę, że jeżeli doszłoby do przemytu za rządów innej opcji to media głównego nurtu  mówiłyby o tym nieustannie przez parę dni. Ta wybiórczość bardzo mnie drażni, bo przemyt jest czynnością ohydną i zawsze należy ją potępić stanowczo i skutecznie (czytaj dobrze nagłośnić, aby inni nie mieli wątpliwości, że im się uda). Dziękuję portalowi, że tego nie przemilczał.
E
ems
4 listopada 2011, 18:37
No to Radek kiedy do dymisji ? Pora najwyższa chłopie. Nie panujesz nad urzędem.