Jerozolima, rok 33, święto Pesach...

(fot. Lawrence OP/flickr.com)
DEON.pl

Skomentuj artykuł

Jerozolima, rok 33, święto Pesach...
Komentarze (8)
P
Paweł
3 kwietnia 2015, 12:33
przecież Pan Jezus został ukrzyżowany o 12:00, a umarł o godzinie 15:00
T
Tomek
6 kwietnia 2015, 13:06
Nawet wcześniej Go ukrzyżowano - o 9:00 rano (Mk 15,25). O 12:00 "mrok ogarnął całą ziemię", ale wtedy Jezus już wisiał na krzyżu. O 15:00 "oddał Ducha". No, ale cóż, przeczytać Ewangelie i potem zrobić taką rozpiskę w zgodzie z nimi wymaga trochę więcej pracy niż napisać coś w oparciu tylko o to, że się pamięta, iż zmarł w godzinie miłosierdzia, a zmartwychwstał gdzieś w niedzielę.
E
e
20 kwietnia 2014, 13:19
13:18 widziałam Jezusa w Warszawie, na Starym Mieście, przebrany przechadza się i patrzy czy ktoś go rozpozna
mm
19 kwietnia 2014, 14:58
dzięki!
17 kwietnia 2014, 23:29
Rewelacyjny pomysł.
M
m
17 kwietnia 2014, 16:08
Super pomysl! :)
A
Amita
8 kwietnia 2012, 21:36
Wow! Świetny pomysł :) Bardzo mi się podoba :)
ZP
Zmartwychwstał Pan Alleluja!
8 kwietnia 2012, 16:14
Otrzyjcie juz łzy płaczący...