Rekolekcje Usprawiedliwieni 2103. „Jezus uzdrawia dziś tak, jak uzdrawiał 2000 lat temu”

Zdjęcie ilustracyjne (Fot. depositphotos.com/pl)
Usprawiedliwieni 2103/dm

„Czujesz, że wszyscy są godni, oprócz Ciebie? Nie słyszysz Bożego głosu, a wątpliwości trawią Twoją głowę? Tęsknisz za bliskością nie z tej ziemi i pokojem nieskażonym? Może tracisz grunt pod nogami, a wzruszenia zamieniły się w obojętność? Te rekolekcje to opowieść o wszechmogącym Bogu, który zszedł na samo dno, by spotkać człowieka” - mówi Marcin Jakimowicz i zachęca do wzięcia udziału w rekolekcjach „Usprawiedliwieni 2103”.

„Usprawiedliwieni 2103” to jednodniowe rekolekcje, które odbędą się 20 kwietnia na hali sportowej w Koszalinie.

Poprowadzi je świecki ewangelizator, dziennikarz, publicysta Marcin Jakimowicz. Na rekolekcje zapraszają Fundacja „SMS z Nieba” wraz ze Wspólnotą św. Pawła działającą w Szkole Nowej Ewangelizacji.

DEON.PL POLECA

„W Ewangelii mamy piękny opis kobiety, która przyszła ze swoim kłopotem (chorobą) do Zbawiciela. Nie została ona zawiedziona. Na rekolekcjach będzie ważny moment, w którym będziemy mogli - podobnie jak ona - dotknąć Jego szaty, gdyż Pan Jezus uzdrawia dziś tak, jak uzdrawiał 2000 lat temu” - czytamy na stronie organizatora.

„Tego dnia, poprzez jednodniowe rekolekcje, zechcemy podziękować za dar zbawienia. Spotkanie wpisuje się w czas okresu wielkanocnego, który przez wielu jest niedowartościowywany. Choć wielki post przygotowuje nas przez drogi krzyżowe, Gorzkie żale, nabożeństwa pasyjne do największych świąt chrześcijaństwa, nadal nie potrafimy w pełni świętować zmartwychwstania” - czytamy na stronie organizatora.

Potrójny wymiar modlitwy

Podczas rekolekcje modlitwa będzie miała potrójny wymiar. Będzie uwielbieniem Boga w darze zbawienia, prośbą Boga o pokój tam, gdzie toczy się wojna. Będzie to również modlitwa wstawiennicza za poszczególne osoby.

„Usprawiedliwieni 2103” to jednodniowe rekolekcje odbędą się 20 kwietnia na hali sportowej przy ul. Dąbka w Koszalinie. Spotkanie organizowane jest z błogosławieństwem biskupów diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej: biskupa ordynariusza Zbigniewa Zielińskiego i biskupa seniora Edwarda Dajczaka.

Rejestracja na stronie internetowej www.Usprawiedliwieni2103.pl Liczba miejsc jest ograniczona.

Usprawiedliwieni 2103/dm

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Rekolekcje Usprawiedliwieni 2103. „Jezus uzdrawia dziś tak, jak uzdrawiał 2000 lat temu”
Komentarze (0)
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.