"10 lat w 80 minut" - nowa płyta Full Power Spirit

Data rozpoczęcia: 27 sierpnia 2011
Miejscowość: Lublin
Organizator: "StopThePop" - artist promotion group
Kontakt:
www.fps.kdm.pl
facebook.com/fullpowerspirit
Udział: Bezpłatny

Debiutancka płyta zespołu Full Power Spirit zatytułowana "10 lat w 80 minut" to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw płytowych bieżącego roku na rynku polskiej muzyki z chrześcijańskim przesłaniem.

 

Płyta zespołu, który na co dzień tworzą raperzy: Miras, Picia i Dzyrooo oraz wokalistka Olga Szomańska, beat-boxer - prykONE, Dj Ike i saksofonista Tomek Busławski, stanowić będzie podsumowanie niezwykle owocnej dekady działalności zespołu, który na przestrzeni minionych 10 lat stal się jednym z najprężniej działających i najczęściej koncertujących zespołów polskiej sceny CCM.


Premiera płyty odbędzie się 27 sierpnia w Lublinie podczas wielkiego urodzinowego koncertu zespołu, na błoniach przy zamku. Na krążku nie zabraknie najbardziej znanych utworów z repertuaru Full Power Spirit takich jak: "Wojownik", "Nieśmiertelni", "Rozpal serce" czy "Raj" oraz zupełnie nowych, premierowych kompozycji. W sumie płyta zawierać będzie 15 utworów oraz 3 remiksy przygotowane przez Dj`a Haema i Darka MALEO Malejonka.

 

 

Cechą charakterystyczną krążka będzie bardzo duże bogactwo muzycznych stylów połączonych rapowymi bitami i duża ilość gości, a wśród nich m. in. zespół ZAKOPOWER, Darek MALEO Malejonek, Marcin Pospieszalski, Lidia Pospieszalska, Viola Brzezińska, Dj Haem i Dj Grubaz. Za produkcję płyty odpowiada Dj Haem, którego w pracy nad częścią utworów wspierał Marcin Pospieszalski.


Szczegółowe informacje można znaleźć na oficjalnej stronie grupy pod adresem www.fps.kdm.pl. Na stronie zespołu można również zamówić gadżety z logo FPS: koszulki, kubki, kapslówki... Aby być na bieżąco, dołącz do zespołu na fecebooku: facebook.com/fullpowerspirit