"Bóg się rodzi… w pandemii. Duchowe wprowadzenie w Boże Narodzenie 2020". - sesja on-line

Data rozpoczęcia: 18 grudnia 2020 godz. 19:00
Data zakończenia: 20 grudnia 2020 godz. 12:00
Miejscowość: Gdynia
Organizator: Ignacjańskie Centrum Formacji Duchowej
Kontakt:
e-mail: icfd@jezuici.pl
strona internetowa: www.icfd.pl
Udział: Bezpłatny

 

 

Ekipa Ignacjańskiego Centrum Formacji Duchowej w Gdyni , wraz ze współpracownikami, zaprasza na weekendową sesję internetowąprzygotowująca do przeżycia Świąt Bożego Narodzenia w rzeczywistości pandemii.

 

Przed nami kolejne święta. Kolejne Boże Narodzenie. Ale inne niż to, które znamy z poprzednich lat. Zamiast do bliskości, jesteśmy zachęcani do dystansu. Zamiast do spotkań - do izolacji, chronienia siebie i innych. Czas pandemii przewrócił nasze życie do góry nogami. Jak sobie z tym poradzić? Jak przeżyć ten czas bez zgorzknienia, narzekania i depresji? Jak znaleźć światło płynące z wiary? I co na to wszystko Pan Bóg, św. Ignacy i Ćwiczenia Duchowe?

W czasie sesji spróbujemy podjąć refleksję nad ważnymi pytaniami tego czasu, które zadajemy sobie osobiście, rodzinnie i wspólnotowo. Nie mamy gotowych i jedynie słusznych odpowiedzi. Chcemy się jednak zatrzymać razem z Wami, aby uważnie posłuchać pragnień Boga i tęsknot ludzi.

 

Sesję poprowadzimy za pośrednictwem platformy internetowej zoom.W programie 5 konferencji z możliwością zadawania pytań: w piątek wieczorem 2 konferencje oraz w sobotę 3 konferencje.

 

Sesja jest darmowa, a z dobrowolnych ofiar 10% przekażemy na cele charytatywne.

 

Konieczne jest zapisanie się przez formularz, aby otrzymać link do sesji. UWAGA:Link będzie wysyłany jedynie zapisanym uczestnikom.

 

Więcej informacji i szczegółowy program sesji znajdziecie na stronie:

https://icfd.pl/index.php/program-i-zapisy/sesje/bog-sie-rodzi-w-pandemii-sesja-internetowa

 

Przed przystąpieniem do zapisywania się prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności znajdującą się pod tymi likami: ICFDoraz platforma ZOOM