III Sądeckie Warsztaty Gospel

Data rozpoczęcia: 28 kwietnia 2012 godz. 08:00
Data zakończenia: 29 kwietnia 2012 godz. 22:00
Miejscowość: Nowy Sącz
Udział: Płatny
Koszt udziału: 45 zł

 

W dniach 28-29 kwietnia br. już po raz trzeci spotkamy się w Nowym Sączu, aby w ciągu jednego weekendu wspólnie zaśpiewać GOSPEL na chwałę Pana!


To szczególny czas, w którym będziesz mógł spróbować swoich sił, bez względu na wiek, umiejętności czy doświadczenie. Będziesz mógł spotkać ludzi, którzy tak jak Ty kochają śpiewać, albo dopiero odkrywają w sercu, że kochają i też przyjdą.

 

Czekają Cię dwa dni wytężonej pracy, podczas których stworzymy wyjątkowy, ok. 100-osobowy chór gospel, który na koniec warsztatów zaśpiewa koncert finałowy z towarzyszeniem profesjonalnego składu muzycznego.


Nie wymagamy od Ciebie czytania nut, bo piosenki uczymy się "ze słuchu" - wystarczy, że radzisz sobie z powtórzeniem znanej melodii piosenki niedługiej "wlazł kotek ..." a na pewno świetnie poradzisz sobie na warsztatach.

 

Warsztaty odbędą się w komfortowych wnętrzach Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu i organizowane są przez Sądecki Chór Gospel, którego korzenie sięgają Kościółka Kolejowego w Nowym Sączu i Duszpasterstwa Akademickiego STRYCH


Instruktorami będą: Sylwia Tomaszewska i Paweł Piwowar.


Koncert finałowy odbędzie się w sali koncertowej MOK w Nowym Sączu (w miejscu warsztatów), na koniec drugiego dnia warsztatów - w niedzielę o godz. 19 - wstęp wolny.

 

Więcej informacji na stronie www.warsztatygospel.art.pl.

 

DEON.pl jest patronem medialnym warsztatów.