Jubileusz Miłosierdzia dla Ewangelizatorów "Misja: Miłosierdzie"
W ramach obchodów Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Jubileuszu Miłosierdzia dla Ewangelizatorów “Misja: Miłosierdzie”, który odbędzie się w dniach 22-23.04.2016 r. w Opactwie Cystersów w Krakowie-Mogile.
W czasie trwania Jubileuszu chcemy wspólnie stawać w zamyśleniu nad Doświadczeniem Miłosierdzia i Posługą Miłosierdzia. Będzie to czas wspólnej modlitwy, słuchania Słowa Bożego i uczenia się na doświadczeniach innych. Głównymi mówcami “Misji: Miłosierdzie” będą ks. bp Grzegorz Ryś, przewodniczący Zespołu ds. Nowej Ewangelizacji Konferencji Episkopatu Polski oraz bp Sandy Millar, emerytowany biskup Londynu i twórca Alpha.
Organizatorem wydarzenia jest Zespół ds. Nowej Ewangelizacji KEP przy współpracy z Alpha Polska.
Tematy seminariów:
W ciągu dwóch dni będziemy słuchać i uczyć się miłosierdzia w środowisku: więźniów, bezdomnych, uzależnionych, ofiar handlu ludźmi. Dowiemy się jak wygląda ewangelizacja młodych ludzi, którzy przyjeżdżając na festiwale muzyczne spotykają Jezusa Miłosiernego.
Czas trwania:
Piątek:
9:00 - 22:00
Sobota:
9:30 - 21:00
Koszt: 130 zł.
Cena zawiera: posiłki (obiad, kolację, przerwy kawowe), materiały konferencyjne oraz koszty logistyczne.
Noclegi: Organizatorzy nie zapewniają noclegów. W pobliżu bazą noclegową dysponują: akademiki, hotele, hostele oraz kwatery prywatne.
Nabożeństwa:
Piątek: Nabożeństwo pokutne pod przewodnictwem bp S. Millar’a oraz przejście przez Bramę Miłosierdzia.
Sobota: Msza św. pod przewodnictwem bp G. Rysia.
Szczegóły:
www.misjamilosierdzie.pl
Aby wziąć udział w “Misja: Miłosierdzie” należy zgłosić swoja obecność do dnia 15.04.2016 przez formularz bit.ly/MisjaMilosierdzie.