Kobieta - pasje, marzenia, wdzięczność
tel. 609 991 958
Drogie Panie!
Jest naszym zwyczaje, że każdego roku w okolicy Dnia Kobiet zapraszamy Was, Drogie Panie, na uroczyste spotkanie. Tym razem zapraszamy do Hotelu Nadmorski w Gdyni.
Tematem przewodnim będzie:
KOBIETA - MARZENIA PASJE WDZIĘCZNOŚĆ
Termin: 9 marca 2014, godz. 16.30 – 19.30
Miejsce: Hotel Nadmorski w Gdyni, ul. Juliana Ejsmonda 2
Koszt: 40 zł. (serwis kawowy)
Zaprosiłyśmy znakomitych GOŚCI do współtworzenia naszego spotkania:
Małgorzata Filar, żona Marka, mama 3 córek i syna. Jej pasją jest taniec uwielbienia i praca z kobietami. Na co dzień prowadzi własną firmę, zajmuje się prowadzeniem warsztatów pielęgnacyjno – wizażowych i doradztwem biznesowym. Wraz z mężem powołali do istnienie Fundację im. Ks. Piotra Mazura „Źródło radości”. Od wielu lat wraz z mężem podejmuje działania na rzecz nowej ewangelizacji i formacji chrześcijańskiej.
Edyta Gronowska, żona Sebastiana, mama 15-letniej Marty i 10-letniej Igi.
Z wykształcenia ekonomistka, z zamiłowania pedagog. Jest współtwórca Szkoły i Przedszkola Lokomotywa w Sopocie, której przewodzi od 2006 roku. Przez wiele lat była moderatorką kursów dla rodziców w Akademii Familijnej i „Rodzice w Akcji”. Rodzina i Polska to jej wielkie miłości – aby im służyć stara się jak może „współpracować z Łaską”.
Barbara Kątnik jest trenerką, psychologiem i terapeutką. Jej doświadczenie zawodowe związane jest głównie z prowadzeniem szkoleń i terapią. Od wielu lat łączy bogate doświadczenie terapeutyczne z biznesowym modelem szkoleń. Specjalizuje się w treningach z zakresu komunikacji, asertywności, negocjacji, sprzedaży i obsługi klienta oraz zaawansowane warsztaty doskonalące osobistą skuteczność.
Andrzej Burzyński jest założycielem Instytutu Rozwoju Osobistego KOAH oraz licencjonowanym trenerem MS TEAM. Jest autorem unikatowych szkoleń na temat zrozumienia siebie i innych, które stworzył w oparciu o wieloletnie doświadczenie pracy z ludźmi. Na indywidualnych spotkaniach pomaga odkryć swoją osobowość i żyć zgodnie z nią. Uczy, jak działać zgodnie ze swoją osobowością, wykorzystując zarówno swoje silne, jak i słabe strony, by tworzyć zdrowe relacje, osiągać zamierzone cele i dobrze się przy tym bawić.
Mira Jankowska, twórczyni Mistrzowskiej Akademii Miłości (www.akademia24.pl), autorka i producent widowisk edukacyjnych oraz Spotkań Klubowych MAM. Autorka programów radiowych oraz telewizyjnych. Publicystka. Reżyser i scenarzystka widowisk, koncertów i spotkań związanych z kulturą, edukacją oraz biznesem. Autorka warsztatów wspierających rozwój osobisty kobiet i mężczyzn oraz trener wystąpień publicznych, w tym medialnych. Mentor, wykładowca i mówca motywacyjny. Inspirator i kreator twórczych działań zespołowych i społecznych.
Zespół instrumentalno – wokalny
Basia Kawa – wokalistka, skrzypaczka, autorka tekstów i kompozytorka. Jej muzyka jest mieszanką stylów: popu, poezji śpiewanej oraz jazzu. Basia Kawa to połączenie wyjątkowo ciepłej barwy głosu i niezwykłej wrażliwości. W swoim tekstach opisuje świat z wrodzoną delikatnością – odwołuje się do najgłębszych uczuć i pragnień, ale nie brak też humorystycznych utworów pisanych z przysłowiowym „przymrużeniem oka”. Piosenkom dodają blasku wspaniałe aranżacje gitarzysty z wyobraźnią – Krzysztofa Pawłockiego. Wspólnie z innymi muzykami tworzą harmonijne, a zarazem oryginalne brzmienie.
W programie:
Nasi Goście podzielą się swoimi doświadczeniami odkrywania i realizacji swoich marzeń i pasji, które rodzą w sercu wdzięczność, siłę i radość życia oraz dają poczucie realizacji swojej życiowej misji. Opowiedzą o tym, jak kochają życie i jak pasję i marzenia „przekuli” na ścieżkę zawodową, aby pracować z radością i czerpać z pracy satysfakcję. Któż z nas nie chciałby żyć właśnie w ten sposób? Ukażą nam co zrobić, aby podążać w kierunku tej pełni życia, którą Bóg zamierzył dla każdego człowieka. Ponadto odbędzie się występ fantastycznego zespołu muzycznego.
Prelekcja: Niech ożyją twoje marzenia i pasje
Daj sobie szansę, aby przyjąć dobrą nowinę i poznawać siebie w nowy sposób, by wprowadzać dobre zmiany i żyć na głębinach duszy. Teraz jest Twój czas. Bądź tam razem z nami. Zapraszamy serdecznie!
Rejestracja: statusfeminae@gmail.com, tel. 609 991 958
Wymagane są zgłoszenia i dokonanie opłaty na konto bankowe:
Fundacja Status Feminae, ul. Damroki 12/4, Gdynia
Nr rachunku: 82124012421111001043235174 (wpłata na cele statutowe)
[url">http://statusfeminae.pl/k/aktualnosci/
Zrób prezent swojej przyjaciółce i zaproś inne kobiety!