Mietek Szcześniak „Nierówni” – koncert online

Data rozpoczęcia: 26 listopada 2020 godz. 19:00
Data zakończenia: 26 listopada 2020 godz. 20:30
Miejscowość: Warszawa
Organizator: Urząd Dzielnicy Bielany
Udział: Bezpłatny

W czwartek 26.11.2020 roku w ramach Cyklu „ Piosenka Autorska w Podziemiach Kamedulskich” odbędzie się wyjątkowy koncert: Mietek Szcześniak zaśpiewa kompozycje z płyty " Nierówni".

Mietek Szcześniak- nagrał 10 solowych, w większości autorskich płyt, wydawanych przez największe wytwórnie płytowe, prezentowanych szeroko w mass mediach. Otrzymał za nie wiele nagród w kraju i za granicami, gruntując swoją pozycję artystyczną, np: Grand Prix i główną nagrodę na austriackim Festiwalu Intertalent , Złoty Orfeusz, Bursztynowy Słowik i Nagrodę dziennikarzy w Sopocie, Distant Accords Award Miasta Muzyki Nashville, trzykrotnie nagrodzony Fryderykiem - nagrodą polskiego przemysłu muzycznego, kilkukrotnie nagradzany ,,Złotą płytą". Ta tzw. kariera trwa nieprzerwanie od przeszło trzydziestu lat, a ciągle pracuje nad nowymi - solowymi i grupowymi projektami, z pasją i poczuciem misji.

Cykl Piosenka autorska w Podziemiach Kamedulskich
26.11.2020 godz. 19.00
ul. Dewajtis 3
W związku z nowymi obostrzeniami, wydarzenie odbędzie się TYLKO w transmisji ONLINE na stronie Nasze Bielany Online na Facebooku.

Więcej informacji : https://dobremiejsce.org/