No Longer Music i Bunkier - plenerowy koncert w Krakowie!!!

Data rozpoczęcia: 12 czerwca 2011 godz. 19:00
Miejscowość: Kraków
Organizator: DA "Na Miasteczku"
Kontakt:
http://www.facebook.com/event.php?eid=223788654314924
Udział: Bezpłatny

Jedyny w Krakowie koncert zespołu NO LONGER MUSIC w ramach tegorocznej trasy po Europie i Bliskim Wschodzie. Jako support wystąpi śląski zespół Bunkier.

*************************************************************
Wjazd za free/ miejsce: Miasteczko AGH ul. Rostafińskiego 10 (boisko obok klubu Filutek)
*************************************************************

NO LONGER MUSIC - Rozpoznawani na 5 kontynentach, skupiający fanów w dziesiątkach krajów, szokujący w swej twórczości, żywa legenda. Zespół po raz pierwszy zagrał w naszym kraju w 1987 r. na Festiwalu w Jarocinie. W miarę jak rosła popularność No Longer Music w Polsce, ich muzyka również się zmieniała, stając się coraz dojrzalszą.

Artyści tworząc muzykę jednocześnie podejmują na scenie parateatralne działania. To co zobaczymy można określić jako: post-grunge/ psycho-punk theatre. NLM to nie tylko muzyka i teatr - to pasja przekraczająca estetyczne granice. Przekraczająca wszelkie granice, by nieść swe przesłanie.

BUNKIER - jego muzyka to dynamiczny punk z dodatkami elementów reggae, ska i cięższego brzmienia. Kapela powstała na początku lat 90-tych tworząc w popularnym wówczas nurcie muzyki ''punk''. Skład zespołu ulegał wielokrotnie zmianom, ale styl muzyczny pozostał bez większych zmian.

Na swoim koncie mają setki koncertów w Polsce i za granicą, zasłynęli takimi jak kawałkami jak „ „System zabija” czy „Szukając pokoju” i oczywiście legendarny „Pan Heniek” .