„Opiekun” – film o Świętym Józefie

Data rozpoczęcia: 19 marca 2023 godz. 15:00
Data zakończenia: 19 marca 2023 godz. 16:30
Miejscowość: Warszawa
Organizator: Dobre Miejsce - katolickie centrum kultury,
Kontakt:
Dewajtis 3, wejście B, Aula na 1 piętrze

kultura@dobremiejsce.org
Udział: Płatny
Koszt udziału: 15-18 zł

Katolickie Centrum Kultury "Dobre Miejsce" zaprasza na wyjątkowy pokaz filmowy, który odbędzie się w uroczystość Świętego Józefa, w Auli im. bł. Jerzego Popiełuszki na Warszawskich Bielanach.

 

O FILMIE:

 

Znakomicie zapowiadająca się skrzypaczka filharmonii i jej mąż, ambitny dziennikarz lokalnego radia, przechodzą kryzys małżeński. Przez narastające problemy i ciągły brak pieniędzy Dominika (Karolina Chapko) zaczyna interesować się bogatym biznesmenem (Radosław Pazura), a Robert (Rafał Zawierucha) nie radzi sobie z rozpadem rodziny.

 

Gdy dostaje od szefa zadanie opowiedzenia niecodziennych historii pielgrzymów przybywających do pobliskiego sanktuarium św. Józefa, twierdzących, że przydarzył im się cud, odkrywa, że także jego historia ma wiele wspólnego z milczącym opiekunem Świętej Rodziny. Czy w kulminacyjnym momencie, gdy będzie musiał podjąć decyzję, która zaważy na losach jego rodziny, zachowa się jak… św. Józef?

 

„Opiekun” to film z elementami dokumentu, w którym oparta na faktach historia rodzinna Roberta i Dominiki staje się pretekstem do głębszej opowieści o ewangelicznej postaci ziemskiego opiekuna Jezusa i roli, jaką odegrał w życiu wielu współczesnych ludzi.

 

"Opiekun": 

 

Data: 19.03.2023 r. godz.: 15:00.

 

Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B.

 

Bilety - w cenie 15/18 zł dostępne on-line na https://dobremiejsce.org/opiekun-film-o-swietym-jo, także stacjonarnie godzinę przed wydarzeniem (KASA BILETOWA w Informacji w wejściu B).