Rekolekcje dla młodych

Data rozpoczęcia: 14 czerwca 2024 godz. 18:00
Data zakończenia: 16 czerwca 2024 godz. 15:00
Miejscowość: Loretto
Organizator: ks. Kamil Falkowski
Kontakt:
mlodzi@loretto.pl
Udział: Płatny
Koszt udziału: 210 zł

IMPULS – Połącz kropki i rozeznaj
Rekolekcje powołaniowe

Zapraszamy na wyjątkowe rekolekcje dla osób chcących rozeznać życiowe powołanie: do małżeństwa, życia zakonnego, kapłaństwa, samotności… Odbędą się w dniach: 14-16 czerwca.

- Warto odkryć znaczenie każdego szlaku, na który wyruszamy w porozumieniu z Bogiem – przekonują organizatorzy.  Rekolekcje poprowadzi kilka sióstr zakonnych z różnych zgromadzeń zakonnych, dwóch księży i grupa kleryków warszawskich seminariów oraz małżeństwo i rodzice trójki dzieci. Chcemy zapewnić rekolektantom katechezy, indywidualne medytacje, dzielenie w grupach oraz możliwość rozmowy z reprezentantami różnych dróg życia.

- Rekolekcje polecam przede wszystkim ze względu na miejsce, jakim jest Loretto. Bł. ks. Ignacy Kłopotowski ponad 90 lat temu założył ten ośrodek. Dziś wyprasza wielu ogrom łask. Loretto jest położone nad rzeką Liwiec, zupełnie w lesie, czyli jest to miejsce wyciszone, skłaniające do zadumy, refleksji i modlitwy – mówi s. Wioletta Ostrowska CSL.

- Warto się zatrzymać, dać Bogu i sobie czas, by w tym bogactwie różnorodnych dróg powołania odkryć tę swoją, na której odnajdziesz spełnienie i szczęście – przekonuje s. Lilianna PuciłowskaAM.

- Chcemy stworzyć przestrzeń do słuchania: Boga, drugiego człowieka i swojego serca. W tym  słuchaniu siebie pomoże nam Urszula Kotas, która poprowadzi warsztaty przybliżające temat rozeznania i podejmowania decyzji – zachęca s. Ida SzczepaniakCSSF.

- Warto wypłynąć na głębię i na Jego słowo zarzucać sieci. W pięknych okolicznościach przyrody i z wartościowymi ludźmi łatwiej dokonać dobrego wyboru. Wystarczy dobry impuls - wyjaśnia ks. Kamil Falkowski.

W programie nie zabraknie ogniska i zabaw integracyjnych, za co odpowiadają klerycy.

Informacje: https://www.facebook.com/profile.php?id=61558305093869 oraz 790 542 967. Zgłoszenia do końca maja na adres: mlodzi@loretto.pl.