Rekolekcje dla narzeczonych wraz z naukami przedmałżeńskimi

Data rozpoczęcia: 20 maja 2022
Data zakończenia: 22 maja 2022
Miejscowość: Gdynia
Organizator: Wspólnota KOCHAĆ I SŁUŻYĆ
Kontakt:
Wspólnota Małżeństw
KOCHAĆ I SŁUŻYĆ
ul. Tatrzańska 35
81-313 Gdynia
e-mail: wspolnota@kochacisluzyc.pl
http://kochacisluzyc.pl/
https://www.icfd.pl/index.php/program-i-zapisy/kochac-i-sluzyc/dla-narzeczonych
Udział: Płatny
Koszt udziału: 450zł / para

Dla wszystkich par przygotowujących się do sakramentu małżeństwa wspólnota "Kochać i Służyć" - przy wsparciu Ignacjańskiego Centrum Formacji Duchowej - przygotowała unikatowy program rekolekcji połączonych z naukami przedmałżeńskimi. W ten sposób, w ramach jednego weekendu narzeczeni mają okazję uzyskać niezbędne zaświadczenie jak również odbyć "obóz przygotowawczy" do najważniejszego projektu ich życia.

Co wyróżnia nasze rekolekcje?

Program przygotowany przez młode małżeństwa (staż pożycia od 1 do 10 lat) dla przyszłych młodych małżeństw.

Celem rekolekcji jest wyposażenie uczestników w "ekwipunek udanego małżeństwa" tj. zestaw wiedzy i umiejętności, które zapewnią Waszemu związkowi udany start.

Wszystkie bloki tematyczne oparte zostały na osobistych doświadczeniach małżeństw prowadzących, nadaliśmy w ten sposób naszym rekolekcjom praktyczny, życiowy wymiar.

6-częściowy program omawia wszystkie najważniejsze wyzwania, przed jakimi staną młodzi małżonkowie, jak relacje z rodzicami, przygotowanie do roli rodzica, sposoby radzenia sobie z kryzysami i konfliktami.

 W trakcie rekolekcji zapewniamy możliwość spowiedzi świętej (w tym generalnej), czas na dialog własny narzeczonych, adorację oraz modlitwę.