Rekolekcje weekendowe: "Trzecia Osoba Trójcy Przenajświętszej - Duch Święty"

Data rozpoczęcia: 06 maja 2022 godz. 18:00
Data zakończenia: 08 maja 2022 godz. 14:00
Miejscowość: Zakopane
Organizator: Dom Rekolekcyjny "Księżówka"
Kontakt:
Dom Rekolekcyjny "Księżówka"
Al. Przewodników Tatrzańskich 2
34-500 Zakopane
tel. 182015133
strona internetowa: rekolekcje-dla-doroslych.webnode.com
Udział: Płatny
Koszt udziału: 300,00

Ks. Krzysztof Guzowski SPr - założyciel Zgromadzenia Sług Ducha Pocieszyciela, rekolekcjonista, profesor teologii KUL, poeta, człowiek o głębokiej więzi z Duchem Świętym

Dla osób świeckich i konsekrowanych, które pragną poznać Ducha Świętego, Jego działanie w człowieku i doświadczyć Jego kojącej obecności.

Podczas rekolekcji Ks. Krzysztof powie przede wszystkim o życiu człowieka w Duchu Świętym, na czym ono polega i kiedy jest możliwe. Zobaczysz, że nie musisz być liderem Odnowy w Duchu Świętym, aby Trzecia Osoba Trójcy Przenajświętszej ogarnęła Cię swoją Miłością i w niej zatopiła. Twoje życie radykalnie się zmieni. Jednak są pewne warunki: musisz tego chcieć i musisz o to Ducha Świętego poprosić. A potem musisz być wierny.

Bóg chce być na pierwszym miejscu w Twoim życiu. Pamiętaj, że jest Bogiem zazdrosnym. Pragnie Twojej uwagi, Twojego czasu, zaangażowania, odpowiedzi - bo jest w Tobie szaleńczo zakochany.

A może niepokoi Cię, lub wręcz przeraża myśl o całkowitym oddaniu życia Bogu? Bo stracisz swoje marzenia? Zamkną się przed Tobą możliwości? Jedyne, co Ci zostanie to cierpienie, choroba i łzy?

Nie wiesz, jak będzie. Jeśli nie zrobisz tego - nigdy się nie dowiesz. A jeśli zrobisz, jakkolwiek będzie, czegokolwiek Bóg zażąda, ON będzie dla Ciebie nagrodą, a Ty będziesz najszczęśliwszym człowiekiem na świecie...

Przyjdź - poznaj Ducha Świętego - zadecyduj!