Rekolekcje wielkopostne dla mam z małymi dziećmi

Data rozpoczęcia: 14 marca 2024 godz. 10:00
Data zakończenia: 16 marca 2024 godz. 13:00
Miejscowość: Sanktuarium i parafia św. Józefa w Krakowie-Podgórzu
Organizator: Wspólnota "Macierzanka"
Kontakt:
grupa.macierzank@gmail.com
Udział: Bezpłatny

Wyjątkowy czas rekolekcji dla mam

Grupa modlitewna „ Macierzanka”, działająca przy parafii św. Józefa w Krakowie-Podgórzu zaprasza 14-16 marca  wszystkie mamy, a szczególnie te posiadające małe dzieci, na wyjątkowe rekolekcje wielkopostne. Wspólnym tematem konferencji, które wygłosi ks. Mirosław Żak, będzie „ Eucharystia drogą do życia w obfitości”.

Ks. Mirek na co dzień pełni posługę duszpasterską w parafii św. Józefa. Jest również m.in. m oderatorem Diecezjalnej Diakonii Wyzwolenia Ruchu Światło-Życie, dyrektorem Studium Apostolstwa Trzeźwości, kapelanem i doradcą duchowym w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Krakowie i kapelanem Stowarzyszenia „Mężczyźni Świętego Józefa”.

Podczas codziennej mszy świętej o godz. 10:15 oraz konferencji każda mama będzie mogła w przyjaznym i dyskretnym miejscu nakarmić i przewinąć dziecko. Na najmłodszych będzie czekał również kącik cichej zabawy. Dziecięcy gwar jest mile widziany! W czwartek i piątek przed mszą świętą będzie możliwość skorzystania z sakramentu pojednania (od 9:15 do 10:00). Zapewniamy wtedy opiekę nad dziećmi.

W sobotę na zakończenie rekolekcji zapraszamy każdą mamę na "Mamy czas" - spotkanie przy herbacie i kawie. W małych grupach podzielimy się naszymi refleksjami. Szczegóły na plakacie oraz stronie www.macierzanka.org.ploraz wydarzeniu na Facebooku.