Seminarium Odnowy Wiary

Data rozpoczęcia: 07 maja 2012
Data zakończenia: 25 czerwca 2012
Miejscowość: Kraków
Organizator: Centum Apostolstwa i Duchowości Redemptorystów
Kontakt:
ul. Zamoyskiego 56; 30 - 523 Kraków
tel. +48 /12/260 97 62; tel. kom. 515 660 125
e-mail: cadr@redemptor.pl
Udział: Bezpłatny

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiarę, szukają stabilności oraz sensu w ciągle zmieniającym się świecie, poszukują w swoim życiu obecności Boga, chcą doświadczyć mocy modliwy, do przeżycia 8-tygodniowego seminarium odnowy wiary.

Seminarium odnowy wiary to 8 cotygodniowych spotkań, które obejmują wspólną modlitwę, konferencję i spotkanie w małej grupie dzielenia, oraz indywidualną modlitwę z Pismem Świętym, którą podejmuje uczestnik w domu. Specyfiką tego seminarium odnowy wiary jest przybliżenie uczestnikom nauczania bł. Jana Pawła II na drodze odkyrwania znaczenia i roli wiary w życiu człowieka.
Każdy tydzień ma określony temat, związany z najważniejszymi kwestiami dotyczącymi życia duchowego (m. in. sens życia, dzieło zbawienia dokonane przez Jezusa Chrystusa, problem rozeznawania duchowego, przebaczenie i uzdrowienie, działanie Ducha Świętego, grzech i nawrócenie, osobista relacja z Bogiem na modliwie, moje miejsce w Kościele).
W czwartym tygodniu przewidziana jest modliwa o uzdrowienie. W szóstym tygodniu przewidziana jest modlitwa wstawiennicza o dary Ducha Świetego.

Czas trwania: 
W każdy poniedziałek od 7 maja do 25 czerwca.
Miejsce: Kraków, Sankturaium Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Plan
18.30 - Eucharystia w Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Nauczanie tematyczne i wprowadzenie w kolejny tydzień
Spotkanie w grupie dzielenia

Więcej informacji i zapisy:
www.cadr.redemptor.pl