SZKOŁA ŻYCIA CHRZEŚCIJAŃSKIEGO I EWNGELIZACJI

Data rozpoczęcia: 16 listopada 2012 godz. 18:00
Data zakończenia: 18 listopada 2012 godz. 16:00
Miejscowość: Nowa Sól
Organizator: SZKOŁA ŻYCIA CHRZEŚCIJAŃSKIEGO I EWNGELIZACJI
Kontakt:
Informacje oraz zgłoszenia: informacje udzielane są pod nr telefonów i adresami e-mail:

- Sebastian – tel. 606 654 802,

e-mail: dlugi1011@wp.pl

- Wojtek – tel. 502 133 902,

e-mail: szczecinskiw@o2.pl
Udział: Płatny
Koszt udziału: 70 zł
Szkoła niestandardowa, niespotykana, alternatywna. Jest to miejsce spotkania człowieka z Bogiem, Boga z człowiekiem i człowieka z człowiekiem. Duch Święty daje się cały, Bóg łaski swej nie oszczędza.

Wielka to radość widzieć przemiany, które dokonują się w ludziach pod wpływem uczestnictwa w sesjach Szkoły Życia Chrześcijańskiego i Ewangelizacji. A zmiany dokonują się niesamowite. Tu dzieją się cuda, na które niektórzy z nas czekali całe życie.

Aby dostać się w nasze szeregi, nie potrzeba żadnych rozmów kwalifikacyjnych, egzaminów itp. Jest tu miejsce dla każdego. Jeśli w swym życiu czułeś się odrzucony, samotny i niekochany, to jest to miejsce dla Ciebie. Ale jest to miejsce dla Ciebie także, jeśli masz wokół siebie ludzi bliskich i kochających. Atmosfera panująca na sesjach Szkoły (z Bożej łaski) sprawia, że wszyscy uczestnicy mogą poczuć się wielka rodziną. Wszelkie granice, które nas dzielą na pierwszy rzut oka, giną pod czułym spojrzeniem Boga, który nieustannie z jest z nami.

Celem naszej Szkoły jest doprowadzenie człowieka do pełni zrozumienia i przeżywania swego chrześcijaństwa. Dojście do takiego momentu, aby, będąc zanurzonym w Bogu, w Jego miłości, móc się dawać innym ludziom (m.in. być animatorem w Kościele w szerokim rozumieniu tego słowa, zarówno w parafii jak i w ruchach oraz wspólnotach świeckich).Gdzie: Szkoła Podstawowa Nr 1 (za kościołem Św. Antoniego, znajdującego się przy ul. Piłsudskiego i za klasztorem Kapucynów w Nowej Soli).

Adres: Nowa Sól, ul. Szkolna 1.

Ze względów organizacyjnych prosimy o obowiązkowe zgłoszenie swojego udziału w sesji, z zaznaczeniem opcji noclegu poprzez poniższy formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie.

Odpłatność za udział w sesji wynosi: 70,00 zł (obejmuje: posiłki – kolację w piątek, śniadanie, obiad i kolację w sobotę, śniadanie i obiad w niedzielę oraz możliwość noclegu). Opłata za dziecko: 35,00 zł. Płatne przy rejestracji gotówką.

Rozpoczęcie sesji: w piątek o godz. 18:00 (od godz. 17:00 do 18:00 zapisy).

Zakończenie: niedziela, po obiedzie ok. godz. 16:00.


Na sesję prosimy zabrać: Pismo Święte, notatnik, długopis, koniecznie ulubiony kubek na herbatę lub kawę, śpiwór, karimatę lub materac - jeśli chcesz nocować i... dobry humor.

Noclegi: Szkoła Podstawowa Nr 1 w Nowej Soli, w salach lekcyjnych, zapewniamy łazienki szkolne z prysznicami i ciepłą wodą.