Warsztaty fotograficzne z modlitwą

Data rozpoczęcia: 21 czerwca 2024 godz. 17:30
Data zakończenia: 23 czerwca 2024 godz. 14:00
Miejscowość: Zakopane
Organizator: Dom Rekolekcyjny "Księżówka"
Kontakt:
Dom Rekolekcyjny "Księżówka"
Al. Przewodników Tatrzańskich 2
34-500 Zakopane
tel. 182015133
E-mail: recepcja@ksiezowka.zakopane.pl
kontakt@rekolekcjedladoroslych.pl
Udział: Płatny
Koszt udziału: 550

Warsztaty fotograficzna dla osób, które robią już zdjęcia i chcą podszkolić warsztat oraz dla zupełnie początkujących. Warunkiem jest posiadanie własnego aparatu fotograficznego, dobrze jest mieć również statyw. Ks. Marcin od wielu lat zajmuje się fotografowaniem i od pięciu lat prowadzi warsztaty w naszym domu rekolekcyjnym.

 

Podczas warsztatów preferuje indywidualne podejście do każdego uczestnika, dlatego każdy może reprezentować inny poziom umiejętności fotograficznych.

 

Są też konferencje z omawianiem zrobionych przez uczestników zdjęć, z których wszyscy korzystają słuchając rad i uwag Księdza Marcina.

 

Warsztaty rozpoczynają się w piątek Mszą świętą, po której jest kolacja i wyjście na zachód słońca.

 

Sobota rozpoczyna się wyjazdem na jakiś podhalański punkt widokowy na wschód słońca. Następnie uczestnicy wracają na śniadanie i wyruszają busem na objazdowy plener. W tym roku przewidziane są nowe atrakcje turystyczno-fotograficzne. Podczas wyjazdu w jednym zabytkowych kościołów odprawiona zostanie Msza święta oraz nabożeństwo czerwcowe.

 

Niedziela rano rozpocznie się znów wyjazdem na wschód słońca. Po Mszy świętej i śniadaniu omówione zostaną zdjęcia wybrane do tego celu przez uczestników. Warsztaty zakończą się obiadem wstępnie planowanym na godzinę 13:00.

 

Kameralna grupa uczestników, przyjazna atmosfera.