Warsztaty Medialne dla ludzi młodych

Data rozpoczęcia: 19 sierpnia 2012 godz. 18:00
Data zakończenia: 25 sierpnia 2012 godz. 14:00
Miejscowość: Ołtarzew k/Warszawy
Organizator: Pallotyni
Kontakt:
studio@pallotyni.pl
http://powolania.org/
+48 518 770 865
Udział: Płatny
Koszt udziału: 200 zł

Wakacyjna propozycja dla młodych - WARSZTATY MEDIALNE Pallotyńskiego Spotkania Młodych. 19-23 sierpnia (warsztaty) 24-25 sierpnia Pallotyńskie Spotkanie Młodych (posługa w ekipie medialnej).

Z myślą o młodych i dla nich pod koniec sierpnia proponujemy warsztaty medialne. Chcemy łącząc przyjemne z pożytecznym, nauczyć się dobrze wykorzystywać środki dzisiejszej techniki, by stały się skutecznym narzędziem do ewangelizacji dzisiejszego świata. Stąd też proponujemy bogaty program. Wśród tematów: jak pisać notkę prasową? Jak tworzyć informacje dźwiękowe? Jak prezentować się przed kamerą? Jak poprawnie i czysto mówić? Operator kamery i montaż filmowy. Realizacja audycji na żywo, itp. W programie warsztatów przewidzieliśmy również spotkania z ciekawymi ludźmi i w atrakcyjnych miejscach. Nie zabraknie także czasu na spotkanie z Bogiem. Stąd też codziennie będzie nam towarzyszyła Liturgia Godzin, konferencja, Eucharystia, wspólna modlitwa przed Najświętszym Sakramentem.

WARSZTATY POPROWADZĄ: Marek Zając: dziennikarz TVP, prowadzi programy takie jak: Kawa czy herbata, Między Ziemią a Niebem; Paweł Gadomski: dziennikarz TVP i Wiadomości; Halina Łabonarska: aktorka; Marek Kreft: lektor, technik , realizator radiowy; Mateusz Lipka : reporter Radia Bonus UPJPII; Maria Krystyna Kozłowska: poetka; ks. Łukasz Gołaś SAC: serwis audio.infosac.pl

Warsztaty rozpoczynają się 19 sierpnia (niedziela) o godz. 18.00 w Wyższym Seminarium Duchownym Księży Pallotynów w Ołtarzewie (ul. Kilińskiego 20).
Zakończenie warsztatów planowane jest na 23 sierpnia (czwartek).


Osoby biorące udział w Warsztatach będą współpracowały w ekipie medialnej PSM 2012 w dniach (24-25 sierpnia). Reasumując: warsztaty trwają od 19-25 sierpnia (czyli do zakończenia PSM 2012). Dobrze jest mieć w parafii, wspólnocie, duszpasterstwie kogoś, kto będzie potrafił napisać notatkę do gazetki parafialnej, nakręcić i zmontować film z wydarzenia w parafii czy przygotować materiał dźwiękowy np. jingla.

Całkowity koszt związany z obsługą wynosi 200 zł.

Organizatorem warsztatów jest Pallotyński Ośrodek Powołań „Apostoł” oraz serwis http://audio.infosac.pl/

Informacje i rejestracja na stronie Pallotyńskiego Ośrodka Powołań „Apostoł”: http://powolania.org/

Wszelkie pytania można kierować na adres: studio@pallotyni.pl lub tel: +48 518 770 865