Warsztaty muzyczne

Data rozpoczęcia: 07 września 2012 godz. 18:00
Miejscowość: Radom
Kontakt:
Ks. Bartłomiej Wink: tel. 602-645-854,
Agnieszka Fedorowicz: tel. 888-861-543
A także na http://www.facebook.com/DiecezjalneWarsztatyMuzyczne
Udział: Płatny
Koszt udziału: 100 zł

Granie i śpiewanie pod czujnym okiem i uchem najlepszych, a na zakończenie nagranie płyty. Już po raz drugi w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu odbędą się Diecezjalne Warsztaty Muzyczne. Do udziału w warsztatach w dniach 07-09 września 2012 r. serdecznie zaprasza diakonia muzyczna Ruchu Światło – Życie Diecezji Radomskiej.

 

 

Podobnie jak w zeszłym roku pragniemy zaprosić wszystkich czynnie angażujących się w swoich parafiach w oprawę muzyczną tj. członków scholi i zespołów (w tym także instrumentalistów) będących, co najmniej w pierwszej klasie gimnazjum. Zeszłoroczne warsztaty stały się w naszej diecezji wielkim wydarzeniem zarówno medialnym, jak i społecznym. 80 zadowolonych uczestników, 5 znakomitych gości, kilka gazet, telewizja i ponad 100 portali internetowych, mówią same za siebie. Widzimy wielką potrzebę tego typu inicjatyw, dlatego pragniemy kontynuować to dzieło również w tym roku. Szczególnie zależy nam na tym, by oprawa muzyczna w każdej parafii naszej diecezji stała na jak najwyższym poziomie. Dlatego też gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny, a także stworzenie okazji do rozwoju swojego głosu, wiedzy oraz zapoznania się z różnymi rodzajami muzyki sakralnej. Skoro już o rozwoju mowa. W tym roku zamierzamy rozszerzyć naszą ofertę sekcji instrumentalnej o instrumenty smyczkowe, a także dęte drewniane typu klarnet, obój, flet poprzeczny. Jednocześnie informujemy, że ubiegłoroczne sekcje, tj. wokalna, gitarowa i klawiszowa, pozostaną bez zmian.

 
Ponieważ niezwykle ważną sprawą jest dla nas profesjonalizm, od samego początku staramy się współpracować z osobami będącymi ekspertami w swoich dziedzinach. W tej edycji wezmą udział: Beata Bednarz, Tamara Przybysz, Piotr Cudzich, Agnieszka Nowicka-Cudzich, ks. Andrzej Zarzycki, Małgorzata Gumińska i Witold Góral. Podobnie jak w zeszłym roku, po zakończeniu warsztatów planowane jest nagranie płyty.
Zapisy odbywają się od 19.06.2012 r.
 
Wyłącznie drogą e-mailową: warsztaty.radom@wp.pl 
 
PRZY ZAPISIE NALEŻY PODAĆ NASTĘPUJĄCE DANE:
 
1. Imię i nazwisko 2. Nr telefonu 3. E-mail lub tel. uczestnika 4. Parafia 5. Wybór sekcji:wokalna, instrumentalna gitara, instrumentalna pianino, instrumentalna smyczki, instrumentalna dęte drewniane.
 
Całkowity koszt warsztatów wynosi 100 zł
 
O zgłoszeniu decyduje kolejność (liczba miejsc ograniczona). Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do poinformowania zainteresowanych o dalszych etapach rekrutacji. Podobnie jak w zeszłym roku, zapewniają też miejsca noclegowe (należy zabrać własny śpiwór) oraz pełne wyżywienie.
 
Szczegółowe informacje:
Ks. Bartłomiej Wink: tel. 602-645-854,
Agnieszka Fedorowicz: tel. 888-861-543
 

 

ZAPRASZAMY !