Warsztaty Rozwoju Wokalnego CZĘŚĆ DRUGA: UMYSŁ

Data rozpoczęcia: 23 kwietnia 2021 godz. 17:00
Data zakończenia: 23 kwietnia 2021 godz. 20:00
Miejscowość: Wrocław
Organizator: Wrocławskie Liturgiczne Studium Wokalne
Kontakt:
Wrocławskie Liturgiczne Studium Wokalne
warsztatywlsw@gmail.com
www.wlsw.pl
Udział: Płatny
Koszt udziału: 40 złotych

Wrocławskie Liturgiczne Studium Wokalne zaprasza serdecznie wszystkich chętnych na Warsztaty Rozwoju Wokalnego CZĘŚĆ DRUGA: UMYSŁ! Ten projekt składający się z cyklu spotkań online adresowany jest do osób pragnących w świadomy i konsekwentny sposób poznawać i rozwijać swoje umiejętności wokalne. Poprzez formę wykładów i ćwiczeń praktycznych zajmiemy się pogłębioną pracą nad każdą z trzech sfer jakie posiada człowiek - ciałem, psychiką i duchem. Część druga cyklu nosi tytuł: ,,UMYSŁ”.
Warsztaty Rozwoju Wokalnego poprowadzi p. Katarzyna Młynarska (pomysłodawczyni, dyrektor i wykładowca WLSW, wokalistka, trener emisji głosu, chórmistrz, coach). Termin: 23.04.2021 w godzinach 17:00 - 20:00 na platformie MsTeams Plan warsztatu:
Część teoretyczna
Dyskusja
Przerwa
Część praktyczna
Dyskusja Liczba miejsc: ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń (max. 100 osób) Koszt: 40 złotych od osoby
*Gdyby koszt uczestnictwa byłby dla Ciebie za duży, w daj nam znać. Zawsze coś da się zrobić. Zapisy: odbywają się przez formularz Google od 05 kwietnia do 20 kwietnia 2021 roku Warunkiem uczestnictwa jest internetowa rejestracja oraz wykonanie przelewu na podane konto w regulaminie oraz mailu, który otrzymasz zaraz po zgłoszeniu. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy na naszego Facebooka lub maila:
https://www.facebook.com/wlswpl
warsztatywlsw@gmail.com