Warsztaty Rozwoju Wokalnego: DUCH

Data rozpoczęcia: 13 maja 2022 godz. 19:00
Data zakończenia: 13 maja 2022 godz. 21:00
Miejscowość: Wrocław
Organizator: Wrocławskie Liturgiczne Studium Wokalne
Kontakt:
Wrocławskie Liturgiczne Studium Wokalne
warsztatywlsw@gmail.com
Udział: Płatny
Koszt udziału: 40 złotych

Wrocławskie Liturgiczne Studium Wokalne zaprasza na ostatnie już spotkanie
z cyklu Warsztatów Rozwoju Wokalnego. Tytuł spotkania nosi nazwę: DUCH! Będzie to przede wszystkim rozmowa o naszej ,,muzycznej duszy” i o tym, jak ważny jest to aspekt w życiu muzyka!

 

Warsztat w formie online odbędzie się 13 maja, a poprowadzi go Katarzyna Młynarska – pomysłodawczyni, dyrektor i wykładowca WLSW, wokalistka, trener emisji głosu, chórmistrz i coach.

 

Spotkanie odbędzie się 13.05.2022 r. w godzinach 1 9 :00 – 21 :00 na platformie MSTeams. Liczba miejsc jest ograniczona. Koszt pozostaje bez zmian i wynosi 40 złotych od osoby.

 

Zapisy odbywają się przez  formularz Google  od  27 kwietnia 11 maja 2022 roku. Szczegóły znajdą Państwo na  stronie internetowej  oraz  Facebooku .

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Projekt WRW to cykl spotkań online trwający już od roku. Adresowany jest on do osób, które pragną w świadomy i konsekwentny sposób poznawać i rozwijać swoje umiejętności wokalne. Poprzez formę wykładów i ćwiczeń praktycznych uczestnicy zajmą się pogłębioną pracą nad każdą z trzech sfer jakie posiada człowiek – ciałem, psychiką i duchem.