Weekend modlitewno-formacyjny dla bezżennych

Data rozpoczęcia: 23 czerwca 2011 godz. 18:00
Data zakończenia: 26 czerwca 2011 godz. 13:00
Miejscowość: Olsza k/Rogowa
Organizator: Dorota Kopeć
Kontakt:
Zgłoszenie, zawierające: imię i nazwisko, rok urodzenia, nr telefonu kontaktowego, miejscowość, należy przesyłać pod adresem: weekendmf@gmail.com

/jeżeli kwestia finansowa miałaby być przeszkodą w uczestnictwie serdecznie prosimy o kontakt z organizatorką/

tel: 721 980 115
Udział: Płatny
Koszt udziału: 200,00

"Ten jest" odpowiedzią na pragnienia serca. Ten "nasyca duszę" (por. Mt 17,5; Iz 58,11) Po raz kolejny gościnne progi domu rekolekcyjnego Wspólnoty Ognisko Miłości w Olszy otwierają się przed nami. Każdy z nas, zmagający się ze swoją samotnością - tą niewybraną, nieakceptowaną, niech się czuje zaproszony do udziału w rekolekcjach dla bezżennych, inaczej mówiąc dla singli. :)

 

Weekend jest adresowany do osób dorosłych, które z pomocą Bożą, pragną odkryć sens swojego samotnego życia, przyjąć je jako dar i cieszyć się jego pełnią. Nie będzie marudzenia, nie będzie biadolenia, nie będzie pytań "dlaczego?". Za to będą: modlitwa, adoracja, nauczania, rozmowy. Wszystko, by ożywiająca obecność Boga przemieniła pustynię w oazę życia, samotne życie w źródło, ból samotności w wolność radosnego obdarowywania sobą. Prowadzący: ks. Przemysław Marek Szewczyk (doktor patrologii; ma za sobą trzy lata doświadczenia monastycznego we Wspólnotach Jerozolimskich, kocha Ojców i Wschód Kościoła)

 

Dom Wspólnoty Ognisko Miłości; Olsza k/Rogowa, pow. brzeziński, łódzkie; http://archidiecezja.lodz.pl/ognisko