Wieczór Przywódczy z Antonim Tompolskim: UCZNIOSTWO - UCZNIOSTWO - fundament budowania relacji we wspólnocie
szczegóły: www.akademiaprzywodztwa.pl/wieczory
Wieczory Przywódczeto cykl comiesięcznych spotkań z liderami i przywódcami odbywa się rozmowa z gościem z możliwością zadawania pytań, warsztaty przy stolikach i okazja do budowania relacji z innymi liderami!
Każde takie wydarzenie jest przygotowane dla chrześcijańskich liderów, animatorów, przywódców i dla tych, którzy chcą uczyć się przywództwa. Którzy świadomie chcą budować swoje działania na wartościach chrześcijańskich w swoich społecznościach i są gotowi wzrastać się w środowisku przywódczym.
GOŚĆ tego spotkania: Antoni Tompolski - Mąż Agnieszki, razem mają czwórkę dzieci i dwoje wnucząt, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest razem z żoną certyfikowanym nauczycielem programów: Family Life Ministry, True Foundations i Marriage Plus International. Od 1990 r. jest związany z międzynarodowym ruchem Campus Crusade for Christ (w Polsce Ruch Chrześcijański Mt28). Ma doświadczenia misyjne na Ukrainie oraz w wielu krajach Azji, Afryki i Ameryki Południowej. Od 2000 r. wraz z żoną prowadzi wspólnotę Góra Oliwna. Od 2015 roku jest dyrektorem Alpha Polska. Od 2018 roku jest członkiem europejskiej i światowej grupy doradczej dyrektorów Alpha. Antoni jest członkiem Sekretariatu ds. Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej i członkiem Zespołu Nowej Ewangelizacji przy Konferencji Episkopatu Polski.
SZCZEGÓŁY I ZAPISY: www.akademiaprzywodztwa.pl/wieczory