Nie potrzebujesz oczu, aby zobaczyć Boga

(fot. Christopher Duffley / youtube.com)
Christopher Duffley / youtube.com / pk
Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Nie potrzebujesz oczu, aby zobaczyć Boga
Komentarze (6)
A
aneta
16 września 2014, 13:18
Po naszemu....     http://www.youtube.com/watch?v=8E9pk_ke8VU 
E
ewa
15 września 2014, 01:27
Pieknie zaspiewane! Ta piosenka znana jest w szkolach katolickich w Kanadzie. jedna z ulubionych m. in. w szkole podstawowej imienia Sw. Jana Pawla II w Kitchener, Ontario, szkole, do ktorej chodzila moja corka. 
A
aaa
14 września 2014, 21:21
piękne. 
A
anonim
14 września 2014, 16:24
Czy może ktos teks piosenki przetlumaczyc po Polsku?
S
sylwia
14 września 2014, 17:04
Otwórz oczy mojego serca, Panie Otwórz oczy mojego serca, Panie Chcę widzieć Ciebie Chcę widzieć Ciebie. By widzieć Cię wywyższonego, w blasku Twej chwały. Wylej swą moc i miłość, kiedy śpiewam: święty, święty, święty.
K
kaslay
15 września 2014, 17:52
Ta piosenka ma także polską wersję, na taką samą melodię, ze słowami: Otwórz me oczy, o Panie Otwórz me oczy i serce Chcę widzieć Ciebie, chcę widzieć Ciebie Wywyższonego widzieć chcę Ujrzeć Ciebie w blasku Twej chwały! Wylej swą siłę i moc, gdy śpiewam Święty, Święty, Święty. :)