Portal Zero / Kanał Zero / Polsat News / DEON.pl / red
Dr Emil Jędrzejewski, lekarz sygnalista zwolniony z warszawskiego Szpitala Południowego, w rozmowie z Krzysztofem Stanowskim w Kanale Zero zdradził, jak miała wyglądać rzeczywistość na oddziale SOR, kiedy odpowiadał za niego Dawid Kacprzyk. Wyznania lekarza wywołały burzę w sieci, a Rafał Trzaskowski zapowiedział skierowanie sprawy do prokuratury.
Dr Emil Jędrzejewski, lekarz sygnalista zwolniony z warszawskiego Szpitala Południowego, w rozmowie z Krzysztofem Stanowskim w Kanale Zero zdradził, jak miała wyglądać rzeczywistość na oddziale SOR, kiedy odpowiadał za niego Dawid Kacprzyk. Wyznania lekarza wywołały burzę w sieci, a Rafał Trzaskowski zapowiedział skierowanie sprawy do prokuratury.
{{ article.published_at }}
{{ article.description }}
{{ article.description }}