Ks. Jacek Stryczek: Uwielbiam chrześcijaństwo!

(fot. youtube)

Skomentuj artykuł

Ks. Jacek Stryczek: Uwielbiam chrześcijaństwo!
Komentarze (1)
J
ja
31 października 2014, 10:59
Jezus mu rzekł: «Czemu nazywasz Mnie dobrym? Nikt nie jest dobry, tylko sam Bóg. Znasz przykazania: Nie zabijaj, nie cudzołóż, nie kradnij, nie zeznawaj fałszywie, nie oszukuj, czcij swego ojca i matkę». Mk 10 18-19 No niezupelnie. Czlowiek nie jest ''dobry z natury'', czlowiek po grzechu pierworodnym ma sklonnosc do zlego. Istnieje w nim jednak zaszczepiona przez Boga tesknota do dobrego. A opierajac sie na Bogu, spozywajac Cialo Chrystusa mona stac sie dobrym, mozna sie do Pana Boga upodobnic.