Marcin Zieliński
33,31 zł
37,00 zł

Panie, ile razy mam przebaczać, jeśli mój brat wykroczy przeciwko mnie? Czy aż siedem razy? Jezus mu odrzekł: Nie mówię ci, że aż siedem razy, lecz aż siedemdziesiąt siedem razy.  (Mt 18, 21-22)

Okazuje się,...

Skomentuj artykuł

Wyrzucamy złe duchy. Postem i modlitwą | Marcin Zieliński | NIECZYSTOŚĆ
Komentarze (4)
MG
~Maria Glińska
22 października 2019, 21:34
Heretycki portal DEON!!! Zieliński, zielonoświątkowiec tu ma się dobrze! Żenada!!!!
SM
Sebastian M.
23 października 2019, 08:42
Aha, zielonoświątkowiec. Nie rozumiem, dlaczego katolicy zbratali się z ruchem, który głosi, że eucharystia jest bałwochwalstwem, a spowiedź głupstwem.
KD
~Krzysztof Dubanicz
5 marca 2020, 23:10
Jesli uzdrawia sam z siebie to zkad bierze moc a jesli robi to Jezus to jest to objetne czy jest on zielonoswiatkowcem czy nie poniewarz wazne jest ze Bog to potwierdza pytanie do was czy kochacie instytucje czy Pana Jezusa jesli Jezusa to napewno czynicie wieksze rzeczy niz Marcin i Bog was tez poteznie potwierdza jesli nie to czemu piszecie takie rzeczy Pan bedzie sam sadzil za kazde niepotrzebne slowo czytajcie Biblie ona jest jedynym atorytetem do osadzania
SM
Sebastian M.
22 października 2019, 14:25
W "Kazaniu na górze" Jezus nie dołożył do przykazań żadnych nowych wymagań, nie podniósł żadnej poprzeczki. Przykłady. Czy patrzenie z pożądaniem na kobietę nie było cudzołóstwem wcześniej? Jasne, że było! Czy wyzywanie kogoś nie było wcześniej zabójstwem? Jasne, że było! Po prostu Jezus chciał wykazań faryzeuszom i uczonym w Piśmie, że ich sprawiedliwość oparta na podobaniu się ludziom w tym, co wewnętrzne dla Boga jest bezużyteczna. I zgadza się, że tylko dzięki Bożej łasce jesteśmy w stanie żyć tak jak się Bogu podoba. Jednak chyba nie było w wykładzie informacji, jak ją uzyskać.

Skomentuj artykuł

Wyrzucamy złe duchy. Postem i modlitwą | Marcin Zieliński | NIECZYSTOŚĆ
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.