Michał Guzek

Data rozpoczęcia: 18 stycznia 2022 godz. 09:00
Data zakończenia: 28 stycznia 2022 godz. 17:00
Miejscowość: Nowy Sącz
Organizator: Fotelik.info
Kontakt:
Nowy Sącz, Fotelik.info, (ul.Lwowska 238)
Udział: Bezpłatny

Z okazji ferii zimowych Centrum Bezpieczeństwa fotelik.info zaprasza na bezpłatne inspekcje fotelików dla dzieci! Aby zdążyć przed rodzinnymi wyjazdami, zaczynamy już od 18 stycznia w Nowym Sączu

Skorzystaj z DARMOWEJ inspekcji (usługi całościowego przeglądu fotelika Twojego dziecka) przed wyjazdem na ferie zimowe. Zapraszamy do Nowego Sącza. Przygotuj się do bezpiecznego wyjazdu!

KIEDY?

W dniach 18-28 stycznia (z wyjątkiem sobót i niedziel):
Nowy Sącz, ul. Lwowska 238, tel. 18 521 39 52

JAK SIĘ UMÓWIĆ NA BEZPŁATNĄ INSPEKCJĘ FOTELIKA?

Skontaktuj się z nami przez wiadomość prywatną na Facebooku lub zadzwoń do wybranego Centrum Bezpieczeństwa fotelik.info.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z INSPEKCJI FOTELIKA?

Podczas inspekcji technik technik fotelik.info sprawdza m.in.:
⚫ Montaż fotelika;
⚫ Bezpieczeństwo fotelika i to, czy fotelik ma zdane testy zderzeniowe i jeżeli tak, to na jaką ocenę. Więcej o testach przeczytasz tutaj: Testy ADAC! Wszystko co powinieneś o nich wiedzieć
⚫ Dopasowanie fotelika względem kanapy
⚫ Stabilność fotelika
⚫ Kąty w foteliku (czy dziecku nie opada głowa?)
⚫ Czy fotelik pasuje do dziecka
⚫ przechodzenie pasów/uprzęży po ciele dziecka
i wiele innych elementów mających wpływ na bezpieczeństwo dziecka.

UWAGA! 
Nawet 85 proc. dzieci w Polsce przewożonych jest nieprawidłowo. Często są to tzw. błędy śmiertelne, z których każdy w razie wypadku może doprowadzić do śmierci małego pasażera. Dlatego tak ważne jest, aby sprawdzić, czy dziecko podróżuje bezpiecznie. Podczas inspekcji fotelika błędy zostają wychwycone i wyeliminowane, a rodzice otrzymują dużą dawkę ważnej wiedzy i praktycznych umiejętności, pozwalających lepiej zadbać o bezpieczeństwo w samochodzie dziecka i całej rodziny.

Inspekcja trwa około 30 minut. Warto poświęcić ten czas i mieć pewność, że zrobiłeś wszystko, aby Twoje dziecko miało maksymalną ochronę. Umów się na wizytę w fotelik.info jeszcze przed wyjazdem na ferie zimowe.