Obraz Boga - obraz siebie - Skupienie ON LINE i stacjonarnie - 11 - 13 grudnia 2020 r.

Data rozpoczęcia: 11 grudnia 2020 godz. 18:00
Data zakończenia: 13 grudnia 2020 godz. 12:00
Miejscowość: Warszawa
Organizator: Centrum Duchowości Sacre Coeur
Kontakt:
centrum@siostry-sc.pl
kom. 608 713 103
www.rekolekcje-sc.pl
Udział: Płatny
Koszt udziału: 220 zł stacjonarnie

Z racji ograniczeń pandemicznych oraz wychodząc na przeciw osobom, które chciałyby przeżyć skupienie we własnym domu proponujemy łączyć się z nami on-line. W tym celu prosimy i zgłoszenie się poprzez email centrum@siostry-sc.pl a my prześlemy link do udziału w skupieniu.

Jest także możliwość przeżycia skupienia w małej grupie stacjonarnie w Centrum.

Zapraszamy do zmierzenia się z obrazem Boga jaki nosimy w sobie, który nierozerwalnie związany jest z postrzeganiem siebie samych i ma fundamentalny wpływ na przeżywanie naszej wiary i budowanie osobistej relacji z Bogiem.

Osoby korzystające w wersji on-line prosimy by w tym czasie możliwie najpełniej zorganizować sobie przestrzeń wyciszenia i modlitwy, by odłożyć wszystkie niekonieczne sprawy zapewniając sobie możliwie optymalne warunki wejścia w skupienie. Ono ma sens nie w wysłuchaniu wprowadzeń do modlitwy, ale właśnie traktując słowo jako wprowadzenie do osobistej modlitwy spotkaniu się w swoim sercu z Bogiem.

Spotkania będą: w piątek o godz. 19.00; w sobotę o godz. 10.00; 14.00 i 18.00; w niedzielę o godz. 10.00 on-line.

Stacjonarnie będzie oczywiście przestrzeń ciszy na osobistą modlitwę i wspólna Adoracja NS każdego dnia oraz czas na Eucharystię w parafii.

Skupienie poprowadzi s. Renata Ryszkowska RSCJ