Wielki Mixer - społecznościowe targi pomysłów

Data rozpoczęcia: 18 maja 2011 godz. 11:00
Data zakończenia: 18 maja 2011 godz. 21:00
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:
Strona: www.wielki-mixer.pl
E-mail: info@wielki-mixer.pl
Udział: Bezpłatny

 

Masz pomysł na biznes, startup, wydarzenie artystyczne, portal społecznościowy, akcję społeczną, chcesz rozpocząć swoją działalność, wystartować z projektem? Jeśli tak, to przyjdź na Wielki Mixer.

 
Na targach będzie można zaprezentować publicznie swój pomysł (przedsiębiorczy projekt z zakresu biznesu, sztuki, nauki), aby pozyskać do współpracy specjalistów, inwestorów, pasjonatów, menedżerów. Będą stoiska organizacji wspierających przedsiębiorczość i firm oferujących usługi dla startupów.
 


Szczególnym wydarzeniem będzie Mixer, To trzy formy szybkiego poznawania ludzi i wymiany kontaktów, między pomysłodawcami, menadżerami i inwestorami.
 
·        Szybka Piłka – uczestnicy zasiadają przy dwuosobowych stolikach, każdy może  porozmawiać z osobą, która siedzi naprzeciw niego. Po 3 minutach następuje zmiana miejsc i rozmawiamy z kolejną osobą i tak dalej, aż uda nam się nawiązać kontakt ze wszystkimi. Dzięki temu w krótkim czasie poznajesz wiele osób, dowiadujesz się co robią i rozmawiasz o potencjalnej współpracy.
 
·        Temat Na Stół – na sali stoją stoły, na każdym stole jest kartka z napisanym tematem, uczestnik siada przy tym stole tematycznym, który go interesuje. W ten sposób ludzie dobierają się w grupy, pod względem swoich zainteresowań.
 
·        Teraz Ty - przy dużym stole zasiada około 30 osób, każdy ma 1 minutę by powiedzieć, kim jest i czego/kogo poszukuje do współpracy. Po kolei każdy mówi przez minutę. Po zakończeniu - osoby o podobnych zainteresowaniach mogą wymienić się wizytówkami i porozmawiać o podjęciu potencjalnej współpracy.

Wielki Mixer to także wykłady na tematy związane z przedsiębiorczością, takie jak: nowe sposoby finansowania startupów przez aniołów biznesu, rewolucyjny system finansowania projektów artystycznych, wartość fanów portali społecznościowych i warsztaty związane z coachingiem biznesowym, komunikacją oraz innymi aspektami potrzebnymi ludziom przedsiębiorczym.
 
Będzie można skorzystać z indywidualnych konsultacji związanych z zakładaniem firmy/fundacji, prowadzeniem działalności, finansowaniem i aspektami prawnymi – zarówno w obszarze biznesowym jak i w sektorze organizacji pozarządowych.

Wielki Mixer odbędzie się 18 maja 2011 w połączonych salach Centralnego Basenu Artystycznego i Teatru Imka w Warszawie – plac Trzech Krzyży – wejście od ulicy Konopnickiej 6.
 
Honorowy patronat nad targami objęło UNDP. Głównym organizatorem jest Fundacja Pomysłodawcy.