Adam Szustak OP: to największy błąd, jaki popełniamy na początku związku

Adam Szustak OP: to największy błąd, jaki popełniamy na początku związku
(fot. youtube.com)
5 miesięcy temu
stacja7.pl / jb

Właśnie zaczęliście budować związek? Sprawdźcie, czego unikać i jak dobrze się za to zabrać.

Dominikanin w kontynuacji cyklu "Ballady i romanse" w pierwszym odcinku podaje trzy wskazówki, na czym powinniśmy się koncentrować, żeby dobrze rozwijać związek. 

"Ośmielcie się nie patrzeć na swój związek tylko względem tego, co czujecie, ale zadajcie sobie bardzo konkretne pytanie: dlaczego tego związku miałoby nie być?" - zachęca. "Co w tej osobie mówi mi uciekaj, nie bądź z nim?" - dodaje.

Jakie są kolejne dwie rady i dlaczego tak wiele małżeństw się rozpada? Posłuchajcie:

W miniserii zatytułowanej „Pory roku miłości” ojciec Adam Szustak daje konkretne porady od „Wujka dobra rada” jak budować piękny i pełny związek. 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
o. Adam Szustak OP
35,00 zł
34,99 zł

To kontynuacja wydanego w 2013 roku albumu z konferencjami Adama Szustaka OP, który wers po wersie interpretuje Pieśń nad pieśniami. To album o miłości i o Tym, który ją wymyślił i zrealizował, stając się człowiekiem.

...

Skomentuj artykuł

Adam Szustak OP: to największy błąd, jaki popełniamy na początku związku
Komentarze (4)
AA
~Alonzo AntyUBek. Tylko DUDA
19 czerwca 2020, 18:58
Ksiądz z tlenu. Nigdy nie głosował a teraz wspiera siłownię Precz parchu
JW
~Jozef Wy.
18 czerwca 2020, 11:15
Unikajmy heretyków i wilków w owczy skórach. Wilki te pozornie głoszą Boga, w rzeczywistości głoszą ducha antychrysta. Według tego dominikanina gorzkie żale są be, za to tatuaże są cool. Panu już dziękujemy.Tylu ilu zawiedziesz, jeszcze więcej utwierdzisz w przekonaniu, że pisma Sw Jana i Piotra odnośnie heretyków i Antychrystów się wypełniają.
A4
~Akwizytor 44
23 czerwca 2020, 09:19
Jak widzę te komentarze o wilku w owczej skórze to naprawdę nie wiem dlaczego jeszcze nie odszedłem od kk. Szustak kilkoma swoimi nauczaniami - konferencjami przemienił moje myślenie. Jest szczery i prawdziwy w przeciwieństwie do 95%polskich księży. Dlatego też ma taką skuteczność i tak ogromną popularność. Dla 95% katolików jest heretykiem. Niestety te 95% królików nie ma wiele wspólnego z Jezusem. Pseudo relacja oparta na kościółkowości to nie jest wiara, o której piszą Piotr i Jan kolego wyżej
MS
~Mateusz Se.
24 czerwca 2020, 14:28
Zwłaszcza te jego zamiłowanie do gier komputerowych to "dar" od Boga. Jego słowa o gorzkich żalach to fakt, a jego tatuaże i zachęcanie innych do tatuowania to też prawda. Masz super diabelskiego kaznodzieję który wielu zaprowadzi do piekła lub na wieki do czyśćca.

Skomentuj artykuł

Adam Szustak OP: to największy błąd, jaki popełniamy na początku związku
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.