Modlitwa ojca Pio w trudnych i beznadziejnych sytuacjach

Modlitwa ojca Pio w trudnych i beznadziejnych sytuacjach
(fot. san giuseppe da copertino / youtube.com)
2 lata temu
kw

Święty ojciec Pio twierdził, że dzięki tej prostej modlitwie wydarzyło się tysiące cudów.

O wsparcie prosiło go jeszcze za życia tysiące osób. Bardzo często do modlitwy w intencji innych wykorzystywał tę prostą, wyjątkową modlitwę. Chodzi o "Modlitwę do Najświętszego Serca Jezusa", którą ułożyła św. Małgorzata Maria Alacoque, mistyczka, która doświadczyła Bożej miłości. Owocem kontemplacji Jezusa i Jego Serca był w przypadku św. Małgorzaty wymowny okrzyk: "To Serce na wskroś kochające i godne kochania".

Jeśli pomodlimy się tą modlitwą, wyrażając nasze pełne zaufanie i miłość do Jezusa, z pewnością nas wysłucha.

Tekst modlitwy:

1. O mój Jezu, Ty powiedziałeś: "Zaprawdę powiadam wam: proście, a otrzymacie, szukajcie, a znajdziecie, pukajcie, a będzie wam otworzone", wysłuchaj mnie, gdyż pukam, szukam i proszę o łaskę...

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...
Słodkie Serce Jezusa, w Tobie pokładam nadzieję.

2. O mój Jezu, Ty powiedziałeś: "Zaprawdę powiadam wam: o cokolwiek prosić będziecie Ojca w imię Moje, da wam", wysłuchaj mnie, gdyż proszę Ojca w imię Twoje o łaskę...

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...
Słodkie Serce Jezusa, w Tobie pokładam nadzieję.

3. O mój Jezu, Ty powiedziałeś: "Zaprawdę powiadam wam: niebo i ziemia przeminą, ale Moje słowa nie przeminą", wysłuchaj mnie, gdyż zachęcony Twoimi słowami proszę o łaskę...

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...
Słodkie Serce Jezusa, w Tobie pokładam nadzieję.

O słodkie Serce Jezusa, dla Ciebie tylko jedno jest niemożliwe: nie mieć litości dla strapionych; dlatego okaż litość nad nami, biednymi grzesznikami i udziel nam łaski, o którą Cię prosimy przez bolesne i Niepokalane Serce Maryi, Twojej i naszej czułej Matki.

Amen.

***

Wielu z nas próbuje się modlić, ale mamy poczucie, że nam "nie wychodzi". "Nie czujemy" kontaktu z Bogiem. Pojawiają się skrupuły i zniechęcenie. Jak podejść do modlitwy, żeby stała się prawdziwym spotkaniem i żeby zmieniała nasze życie? Posłuchaj podcastu, w którym na ten temat rozmawiają Brat Marek z Taizé i Piotr Żyłka.

Więcej w książce "Bóg. Cisza. Prostota. Brat Marek z Taizé w rozmowie z Piotrem Żyłką". Znajdziecie w niej między innymi cały duży rozdział poświęcony tematowi modlitwy. Ale również niezwykle ważny w tym kontekście rozdział o szukaniu pokoju serca i wewnętrznego spokoju.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Brat Marek z Taizé, Piotr Żyłka
30,03 zł
42,90 zł

Spotkaj Boga w ciszy i prostocie

Mała, burgundzka wioska. Skromne zabudowania. Cisza. Spokój. Kontemplacja i modlitwa. To właśnie tu, od ponad siedemdziesięciu lat, przyjeżdżają tysiące młodych ludzi. Czego szukają? Co pragną zmienić? Dlaczego, nawet po...

Skomentuj artykuł

Modlitwa ojca Pio w trudnych i beznadziejnych sytuacjach
Komentarze (414)
MZ
~Monika Z
15 stycznia 2021, 21:35
Św Ojcze Pio, dopomóż proszę, uzdrów mojego tatusia. Proszę
TM
~Tomasz M
15 stycznia 2021, 07:54
Św. Ojcze Pio błagam pomóż mi wyjść z tego dla mojej rodziny
AM
Agata Miskiewicz
14 stycznia 2021, 11:42
Pokornie blagam o uzdrowienie mojego ukochanego tatusia, ktory jest bardzo chory.Tak bardzo go kocham I potrzebuje, Boze prosze icon cod.
ZK
~Z K
13 stycznia 2021, 18:06
Św. Ojcze Pio, błagam o cud uzdrowienia mojego wnusia Adasia. Proszę, wyślij Anioły, aby dały mu siłę do walki o życie i zdrowie.
JM
~Justyna Mama
12 stycznia 2021, 21:03
Św.Ojcze Pio proszę módl sie za moim dzieckiem, żeby mógł spokojnie żyć i był szczęśliwy,Boże Ty wszystko wiesz,pomóż mojemu synowi, proszę.
AG
~Agi G.
10 stycznia 2021, 23:26
Ojcze Pio proszę o cud! Proszę pomóż!
QM
Qanais Marta
10 stycznia 2021, 21:14
Ojcze Pio, proszę Cię o dalsze łaski zdrowia, szczęśliwego donoszenia ciąży do końca, szczęśliwy poród. Opiekuj się Krzysiem , aby zawsze był z nami. Proszę, błagam. Amen.
UW
Urszula Wojnarowska
9 stycznia 2021, 19:47
Święty Boże, błagam o miłosierdzie. Zabierz ode mnie moją chorobę. Proszę o uzdrowienie. Zawierzam Ci siebie bo Ci ufam, że zawsze będziesz że mną i mi pomożesz. Boże daj mi siłę. Tak bardzo chcę jeszcze żyć i wiem, że x Twoją pomocą dam radę. Niech Twój Syn Jezus zawsze będzie ze mną dając mi nadzieję na wyleczenie. Dziękuję za całe moje życie i przepraszam za moje i moich bliskich grzechy.
AS
~Aneta S
6 stycznia 2021, 00:59
Św Ojcze proszę o Twoje wstawiennictwo o zdrowie dla mojego ciężko chorego Taty. To jeszcze nie ten czas. On tak pragnie żyć. Błagam pomóż nam.
II
~Irena Irena
5 stycznia 2021, 22:32
Ojcze Pio proszę Cię o zgodę i miłość w małżeństwie syna
MP
~Magdalena Piekut
5 stycznia 2021, 19:32
Ojcze Pio proszę z całego serca o zdrowie dla mojego syna Wojtka i o laske zalozenia prze niego szczęśliwej rodziny.Matka
BO
Beata Owczarek
4 stycznia 2021, 16:08
SW. OJCZE PIO PROSZĘ CIĘ NA KOLANACH O WYZDROWIENIE MOJEGO SYNKA KUBUSIA KTÓRY CIĄGLE PRZEBYWA W SZPITALU
IB
~Izabela Beru
4 stycznia 2021, 11:06
Św.Ojcze Pio kolejny raz błagam o powrót mojego syna Adama do zdrowia ,oraz o wiarę w lepsze jego życie .Proszę ,błagam klękając na kolana . Amen.
MK
Małgorzata Kostecka
3 stycznia 2021, 22:21
Św.ojcze pio prosze wstaw sie za moim synem Danielem ktory bedzie mial operacje aby wszystko sie udalo wysluchaj i wstaw sie jeslu zaslugujemy na to
Aleksandra Świercz
3 stycznia 2021, 22:00
Ojcze Pio, proszę Cię o pomoc i szanse nawrócenia na dobrą drogę dla mojego partnera.
MK
~M K
3 stycznia 2021, 19:32
Ojcze, proszę pomóż mi
KN
Kacper Niedźwiecki
3 stycznia 2021, 14:42
Ojcze, proszę Cię w Twej łaskawości, abyś dał zdrowie i siły do walki dla mojego brata, który przebywa na intensywnej terapii, a nam wiarę w to że Bóg wysłucha naszych próśb i modlitw.
ŻB
~Żaneta Bator
2 stycznia 2021, 19:18
Ojcze Pio proszę Cię o powròt do zdrowia dla Mojego Męża Tomasza
AJ
~Anna ja
2 stycznia 2021, 13:04
Ojcze Pio jeśli możesz powiedz im wszystkim że Bóg też cierpi i ranimy Go i mało kocham Mu mówimy jako Ojcu a wydaje nam się że widzę ból..widzę tylko mój ból a nie ból innych..jak przestanę widzieć własny ból będę uzdrowiona bo będę w sercu jak Jezus i Maria u krzyża..będę umiała wstać pomagać innym dawać siebie za lek pocieszać dzielić się sercem tym co mam ..poznam Boga jako Tego który dał Dziecię Swoje a Mu Je ukrzyżowali a Serce Jego nie przestało nas kochać.Poprosić wystarczy by Jezus zechciał we mnie mieszkać i uczynił serce moje na podobieństwo Serca Swego a wtedy żadne wiatry wichury i burze mojego domu nie powalą bo na Skale On Będzie.. czy tak Twoja lekcja?wesprzyj miłością ...
MM
~margharita margharita
1 stycznia 2021, 22:57
Święty Ojcze Pio proszę Cię wspieraj mnie w nadchodzącym roku, ulecz moją zranioną duszę pomóż znaleźć sposób o wyjście z mojej trudnej sytuacji życiowej
HH
~Henryk Henryk
1 stycznia 2021, 20:21
Ojcze Pio proszę o nawrócenie syna i błogosławieństwo w jego życiu i o przemienienie córki aby pokochała rodzicow i przemianę zięcia
QM
Qanais Marta
31 grudnia 2020, 23:58
Ojcze Pio, proszę Cię o wszelkie potrzebne łaski i zdrowie na nadchodzący rok dla mnie, mojej mamy, Leni, Krzysia, Lilianki. Opiekuj się nami zawsze Nlagam. Amen.
EL
~Ela L
31 grudnia 2020, 23:03
Dziękuję Ojcze Pio za Twoją opiekę nad moją rodziną.
OO
~op op
31 grudnia 2020, 18:22
Ojcze Pio dziekuje Ci za Twoją opiekę w tym mijajacym roku i proszę Cię miej w tym nadchodzącym Nowym roku moją rodzinę moich znajomych ,przyjaciół,którzy zanoszą modlitwy w mojej sprawie przed oblicze Boga. Dziekuje.
KJ
~Krystyna J
31 grudnia 2020, 18:06
proszę cię ojcze Pio o powrót syna
QM
Qanais Marta
30 grudnia 2020, 23:50
Ojcze Pio, proszę Cię o spokój w domu mojej mamy , o nawrocenie z choroby alkoholowej mojego ojca. Proszę o radość i szczęście dla Lenki. Proszę, błagam. Amen.
KK
~K K
30 grudnia 2020, 18:10
Kochany o Pio proszę Cię o zdrowie.
PZ
Paulina Zuchowska
30 grudnia 2020, 16:44
Błagam cię ojcze pomóż mojemu przyjacielowi wygrac walkę z chorobą.
AA
~A. A
29 grudnia 2020, 07:06
Święty Ojcze Pio proszę aby ta przyjaźń przetrwała. Proszę aby on zaczął się do mnie odzywać. Ojcze Pio ty wiesz o co tak bardzo proszę! Proszę o cud aby wszystko się dobrze ułożyło.
KM
~Katarzyna Małecka
28 grudnia 2020, 23:47
Ojcze wstaw się za mnie grzesznica do Pana naszego uwolnij mnie od alkoholu pomóż mi
HR
~Halina Ramczyk
28 grudnia 2020, 22:21
Błagam Ciebie Ojcze o uzdrowienie mojej siostry Krystyny z udaru.
OO
~op op
28 grudnia 2020, 21:23
Ojcze Pio moja cztero letnia wnusia w zwiazku z tą sytuacja jaka jest po rozstsaniu rodzicow wymaga opieki psychologa. Proszę zanieść moje modlitwy przed oblicze Boga . Rodziny juz nie da się uratowac.Ale rxtuj Ojcze moja wnusie.Dziekuje.
AG
~Agi G.
28 grudnia 2020, 08:51
Św. Ojcze Pio błagam o cud! Ojcze pomóż mi!
DS
~Damian S
27 grudnia 2020, 23:26
Błagam o modlitwę i cud uzdrowienia mojego ojca Ignacego. Boże bądź milosciw mnie grzesznemu. Amen
AA
~A. A
27 grudnia 2020, 21:40
Ojcze Pio błagam Cię o pomoc, aby moje sprawy zakończyły się pozytywnie. Abym została zatrudniona w tej firmie oraz proszę o umocnienie relacji z wiadomą osobą.
OO
~op op
27 grudnia 2020, 12:13
Ojcze Pio patrzę na mojego syna i jak widze łzy w jego oczach z powodu utrudnionego widywania się z corką z powodu rozstania rodziców to serce mi krwawi. Żadna matka nie chce widziec lzy w oczach swojego dziecka. Ojcze Pio jesli Twoja wola jest zanieść moje plagania przed oblicze Boga to bardzo Cię o to prosze. Dziekuje.
BO
~Beata Onsok
27 grudnia 2020, 00:55
Ojcze Pio przyjacielu Pana Jezusa proszę Cię o okruszek Twego czasu dla małej modlitwy lub choćby westchnienia za moją rodzinkę:syna,męża i mnie,którzy w te święta ciężko chorowaliśmy na COVID-19 .Serdecznie proszę o wstawiennictwo do Pana Jezus aby nie wystąpiły żadne powikłania tej choroby.Cierpienia jakich doznawaliśmy oferujemy za dusze w czyśćcu przebywające aby szybciej ujżały Pana.
GC
~Grzegorz Ch
26 grudnia 2020, 23:00
Św.Ojcze Pio Dziękuję i proszę o zdrowie dla syna Wotusia
ZM
~zrozpaczona matka
26 grudnia 2020, 04:09
Ojcze Pio, proszę o nawrócenie, uwolnienie od narkomanii i złego , uzdrowienie duchowe oraz znalezienie dobrej pracy w kraju dla mojej córki. Proszę wymódl jej dobrego wierzącego męża.
AA
~A. A
24 grudnia 2020, 23:45
Św. Ojcze Pio proszę wysłuchaj mojej prośby abym została zatrudniona w danej firmie.
QM
Qanais Marta
24 grudnia 2020, 22:05
Ojcze Pio, proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mnie i dla mojego dzieciątka w brzuszku. Proszę Cię rowniez o zdrowie i sile dla mojej Lenki i mamy. Proszę Cię opiekuj się Krzysiem. Proszę, błagam. Amen.
MM
~margharita margharita
23 grudnia 2020, 22:56
Święty Ojcze Pio przychodzę dzisiaj do Ciebie z moim żalem, lękiem i łzami . Màż posądza mnie i poniża a ja nie umiem się bronić. Obroń mnie Ty przed nim proszę Cię o wstawiennictwo i siłę
AA
~A. A
25 grudnia 2020, 23:18
Św. Ojcze Pio pomóż
ST
~Sylwia Tafilowska
23 grudnia 2020, 00:13
Święty ojcze Pio proszę Cię o uzdrowienie mojego Taty Mirka który leży w bardzo ciężkim stanie w szpitalu Bog zapłać córka Sylwia
QM
Qanais Marta
20 grudnia 2020, 21:30
Ojcze Pio, proszę Cię o dalsze zdrowie i opiekę nad nami , o szczęśliwe donoszenie ciąży do dnia terminu. Proszę opiekuj się Krzysiem w jego interesach, czuwaj nad nim, abyśmy byli zawsze razem. Opiekuj się mama i Lenka. Proszę, błagam. Amen.
OO
~op op
20 grudnia 2020, 20:00
Ojcze Pio proszę pomóż mi. Ty wiesz o co proszę. Dziekuje.
BZ
~Bozena Zelazko
19 grudnia 2020, 00:57
Święty Ojcze Pio proszę Cię o uzdrowienie mojego męża Adama który w bardzo ciężkim stanie leży w szpitalu.Bog zapłać.zona
JM
~Jadwiga Maciejczuk
18 grudnia 2020, 23:52
Św.Ojcze Pio Tobie powierzam siebie,moją rodzinę i przyjaciół.Proś Jezusa za nami o łaskę uzdrowienia,bo trapią nas liczne choroby.Zabierz niepokój i lęk , prowadź nas w wierze i miłości,czuwaj i chroń od złego.Jezu ulituj się nad nami i nad całym światem ,Jezu ufamy Tobie.
AG
~A. G.
18 grudnia 2020, 18:42
Ojcze Pio wysłuchaj mojej prośby! Błagam
IJ
~Iwona Jarosińska
18 grudnia 2020, 01:29
Ojcze Pio proszę Cię z całego serca i ze wszystkich sił moich o odzyskanie moich kochanych dzieci.Z góry dziękuję serdecznie
AG
~A. G.
17 grudnia 2020, 23:05
Święty Ojcze Pio proszę wysłuchaj mojej prośby. Błagam, pomóż mi!
KK
~Krystyna Kempny
17 grudnia 2020, 10:39
Ojcze Pio proszę o uzdrowienie męża, nogi bolą chodzić nie może, oczy ma po operacji niedowidzące, wyproś proszę u Boga zdrowie, aby jak najdłużej żył w zdrowiu, czeka go trudny zabieg, wielki Bóg zapłać - żona
MP
~Magdalena Partyka
17 grudnia 2020, 02:51
Św.ojcze Pio proszę upros mi łaskę spłatę tego ogromnego długu.
BF
Beata Froń
15 grudnia 2020, 23:56
Św.Ojcze Pio proszę o dobre wyniki badań dla mojej córki
BF
Beata Froń
15 grudnia 2020, 23:55
Św.Ojcze Pio wstaw się za moją córką o dobre wyniki badań
LS
~Lucyna Siejda
15 grudnia 2020, 23:04
Ojcze Pio wypros łaskę u Boga aby córka wyszła z nałogu.
OO
~op op
15 grudnia 2020, 04:30
ojcze Pio proszę wstaw się u ojca niebieskiego i wypros łaskę szczęśliwego zycia dla mojego syna. Rozpadl sie ich zwiazek. Taka pewnie byla wola Boga. Dziekuje
AN
Aleksandra Nęcka
14 grudnia 2020, 23:09
Ojcze Pio, proszę wyproś łaskę u Pana Boga naszego , dla moich synów. Oby odzyskali wzrok i mogli żyć pełnią życia w świetle łaski Pana naszego.
MM
~margaritha margaritha
14 grudnia 2020, 23:05
Święty Ojcze Pio proszę ulecz mojego męża z choroby alkoholowej,modlę się aby się opamiętał i zrozumiał ile krzywdy wyrządził przez te 14 lat. Tylko cud przez twoje wstawiennictwo może go uratować...
MT
~Magda T
14 grudnia 2020, 20:41
Ojcze Pio, wstaw się proszę u Boga w mojej intencji - zdrowie dla dziecka i szczęśliwe rozwiązanie i dziękuje za dotychczasową opiekę
JB
~Jan Bączek
14 grudnia 2020, 20:10
ojcze Pio prosze o uzdrowieni e mojej żony Elżbiety,którą czeka chemioterapia
LK
Lidia Kutek Gad
14 grudnia 2020, 19:11
Proszę o łaskę możliwości naprawienia tego co zepsułam, tego co spędza mi sen z oczu.
MK
~Magdalena Kowalczyk
14 grudnia 2020, 17:23
Ojcze Pio proszę cię abym razem z partnerem zamieszkali na wyjętym mieszkaniu zdala od przemocy domowej jaką doznałam i żebyśmy mieli pieniądze proszę wstaw się za mnie
JK
~Joanna Knauer
14 grudnia 2020, 12:03
Proszę o uzdrowienie mojej mamy Bernadety, dziękuję.
IB
~Irena Bańkowska
13 grudnia 2020, 16:25
Ojcze Pio proszę Cię o wstawiennictwo do Pana Boga o łaskę poczęcia i szczęśliwego rodzicielstwa dla Lenki i Marka.
GR
Grzegorz Rafalski
13 grudnia 2020, 14:48
Ojcze Pio ty wiesz ty znasz mnie znasz moją rodzinę znasz moje serce, zabierz zemnie co złe co niewygodne Bogu. Proszę Cię o modlitwę wstawienniczą w trudnych sprawach które znasz.
IP
~Iwona Piechowiak
12 grudnia 2020, 17:53
Ojcze Pio módl się za moją mamuśie Czesławe ❤
IB
~Izabela Beru
12 grudnia 2020, 11:44
Ojcze Pio dziękuje za otrzymane łaski ,chyle czoło przed Bogiem i proszę o wiarę żeby mój syn Adam pokonał chorobę i nie tracił wiary do dalszego życia.Jako matka z całego serca proszę Bóg zapłać .
AJ
~Anna ja
10 grudnia 2020, 10:22
Boże, pozwól mi być narzędziem Twojego Pokoju, tam gdzie nienawiśc daj mi posiać miłość, gdzie krzywda przebaczenie, gdzie zwątpienie wiarę , gdzie rozpacz nadzieję , gdzie ciemność światłość, gdzie choroba radość, Boski Nauczycielu spraw abym szukając miłości kochał , szukając miłosierdzia miłosierdzie świadczył, szukając przebaczenia przebaczać umiał abym umierając mógł narodzić się do życia wiecznego w Twoim Królestwie.Amen..ale za sw. Franciszkiem i jego modlitwą Ojcze Pio tracę nogi i siły i mało już wstaję i mówię sobie bądź wola Twoja może przyjdzie dzień zasłużę na uzdrowienie proszę Pio odwiedź mnie w święta bo nikt nie zajrzy i mogę nie wstać a na Wigilię mam tylko herbatę zrobić siłę i ptakom nasypę w karmnik by były za oknem, nie ma gorszego cierpienia jak samotność i choroba że umyć się nie można ustać, JAK MOZESZ Pio to te nogi załatw u Pana Boga bo skończę w domu opieki jak roślinka, załatw-Ania grzesznik w dokumentach co poprawę obiecał Bogu
AM
~Agnieszka Miga
9 grudnia 2020, 06:45
Ojciec Pio błagam o zakończenie spraw w pracy w sprawie wiadomej , o otwarcie umysłu, o zdrowie
QM
Qanais Marta
8 grudnia 2020, 21:14
Ojcze Pio, proszę Cię o zdrowie i unormowanie cukrów porannych. Proszę, błagam. Amen.
AJ
~Anna ja
10 grudnia 2020, 13:57
Pani urodzi zdrowe dziecko, wiem, proszę się nie marwić
KM
~KAMILA MARCZAK
8 grudnia 2020, 15:34
Panie Jezu proszę Cię o zdrowie dla mojego siostrzeńca Mikołajka żeby wszystkie nieprawidłowości znikły A on był zdrowym chłopcem jak mój syn Aleksio
QM
Qanais Marta
2 grudnia 2020, 21:41
Ojcze Pio, proszę Cię o zdrowie i szczęśliwe donoszenie ciąży do dnia terminu i urodzenie zdrowej córeczki. Proszę Cię , aby moje cukry na czczo unormowały się i nie zagrażały dziecku. Proszę, błagam. Amen.
RP
Romualda Pniewska
2 grudnia 2020, 15:48
Ojcze Pio dziękuję za dotychczasowe łaski i proszę o dalszą opiekę dla Nikodema, który musi zmagać się z trudami życia.
HK
~hanna kapalska
2 grudnia 2020, 06:04
Kochany Ojcze Pio proszę Cię z całego serca najmocniej jak może kochająca żona o cud wyzdrowienia dla mojego męża Grzegorza. Niech cierpienie które niósł przez cały rok dało mu jeszcze siłę przezwyciężenia następnej choroby.
WD
~Wioletta Drzewiecka
1 grudnia 2020, 11:37
Ojcze Pio proszę o uzdrowienie mojego męża, który leży w szpitalu, wysłuchaj mnie.
AN
~A N
30 listopada 2020, 17:09
Święty Ojcze Pio wysłuchaj mojej prośby o zdobyciu pracy i umocnij moje relacje z wiadomą osobą.
MM
~margarita margarita
29 listopada 2020, 22:39
Ojcze Pio proszę wyciąg mojego męża z nałogów,daj mu jasny umysł aby zrozumiał swoje zachowanie.Wiem że twoje wstawiennictwo będzie wybawieniem. Uchroń go przed alkoholem a moją rodzinę przed bólem który jest ponad moje siły.Uchroń mojego syna przed wszelkim złem.Proszę
GG
~Gosia Gosia
29 listopada 2020, 16:42
Ojcze Pio proszę Ciebie o łaski i zdrowie dla mojego synka i dla mnie oraz dla wszystkich wierzących i nie wierzących. Oraz o powstrzymanie pandemii koronowirusa. Dla Boga nie ma nic niemożliwego.
HK
~hanna kapalska
28 listopada 2020, 21:39
Kochany Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo za mojego męża żeby jutro diagnoza nie była tak bolesna dla nas. Niech jutro lekarz nie powie nam że są u mojego kochanego męża przerzuty raka do mózgu. Proszę miej nas w swej opiece. Zawsze będę wierzyła w moc modlitwy. Boże pomóż.
PN
Patrycja Nowak
26 listopada 2020, 19:53
Ojcze Pio dziękuję za pomoc za to że jesteśmy razem i proszę pokornie o pomoc w codziennej opiece nad moim synkiem ,o stabilne zdrowie i opiekę nad wszystkimi amen
QM
Qanais Marta
24 listopada 2020, 22:09
Ojcze Pio, proszę Cię o zdrowie , o prawidłowy wynik jutrzejszych badań, aby dzidziuś rozwijał się prawidłowo, aby z ciąża było wszystko w porządku. Proszę. Błagam. Amen.
OO
~op op
23 listopada 2020, 22:29
ojcze Pio prosze Cie zanies przed oblicze Boga moja prośbę o szczesliwe wyjscie z choroby koronawirusa dla mamy mojej Wnusi. Miej rowniez w opiece moja Wnusie i mojego syna. Rodzice mojej wnusi sie rozstali i ciezko mi się z tym pogodzić ale nic juz tego nie zmieni. Prosilam Boga o pojednanie ale jest jak jest i pogodzilam sie ,ze taka byla wola Boga.
MM
~Margarita Margarita
23 listopada 2020, 22:03
Ojcze Pio który dobrze znasz moją golgotę moje utrapienie podaj mi rękę i prowadź nieustannie. Proszę Cię nie zapominaj o mnie wstaw się za mną i za moją rodziną. Dziękuję Ci za pomoc za to że rok temu odnalazłam Cię w moim życiu i za te wszystkie znaki od Ciebie
JM
~Jadwiga Maciejczuk
21 listopada 2020, 23:35
Wciąż wierzę w moc modlitwy i wstawiennictwo do Boga .Św.Ojcze Pio uproś mi cud uzdrowienia z guza nadnercza i uchroń od operacji,unormuj skoki ciśnienia ,pracę serca ,bóle głowy ,nóg i kręgosłupa.Proszę zaopiekuj się też chorymi w rodzinie,pomóż w naszych trudnościach,zabierz niepokój i lęk a wlej w nasze serca więcej wiary i daj nadzieję na zakończenie pandemii.Św.Ojcze Pio proś Serce Jezusa za nami i całym światem.Miłosierny Jezu Ty wiesz i wszystko możesz,ulituj się nad nami grzesznymi.Jezu Ty się Tym zajmij,Jezu ufamy Tobie.
IL
~Irena Latocha
21 listopada 2020, 20:34
Proszę Ojcze pomóż mi pokonać czerniaka
AC
~Asia C
21 listopada 2020, 17:31
Ojcze Pio proszę i błagam o szczęśliwe donoszenie ciazy i o zdrowie dla nas wszystkich
MP
~Michał P
21 listopada 2020, 12:32
Ojcze Pio proszę przez twoje wstawiennictwo o zdrowie w rodzinie i uzdrowienie mnie z choroby.
QM
Qanais Marta
20 listopada 2020, 21:11
Ojcze Pio, proszę Cię o zdrowie i szczęśliwe donoszenie ciąży do dnia terminu. Strzeż nas przed chorobami , koronawirusem i wszelkimi nieszczęściami. Proszę. Błagam. Amen.
MS
~Magdalena Sajdak
20 listopada 2020, 07:15
Ojcze proszę o pomoc w wyleczeniu raka i o dobry wynik dzisiejszego badania
OO
~op op
18 listopada 2020, 02:22
Ojcze Pio proszę o zgodę w mojej rodzinie,w moim kraju i na calym swiecie. Prosze o opamiętanie dla wszystkich ludzi. Zło zawladnelo calym swiatem . Do Ciebie ojcze zwracam się z prośbą ratuj . Codziennie odmawiam koronkę do Jezusa Miłosiernego i prosze o pomoc. Wierze ,ze przyjedzie taki dzień, ze Jezus wyslucha mnie . Jezu ufam Tobie Jezu oddaje się Tobie Jezu bądź wola twoja Jezu troszcz się Ty. Dziękuję
MM
~Margarita Margarita
15 listopada 2020, 23:20
Ojcze Pio, który już raz wyrwałeś mnie z ciemności,proszę pomóż mi odnaleźć szczęście, abym już więcej nie cierpiała przez swojego męża.Dodaj mi sił bym się nie poddawała i proszę nie zapominaj o mnie,chociaż ja czasem zapominam o modlitwie do Ciebie
KM
~Krystyna Musiał
14 listopada 2020, 15:22
Ojcze proszę Cię o Wybudzenie że śpiączki mojej córki Anity aby mogła wrucic do swoich dzieci
TZ
~Teresa Zacharewicz
14 listopada 2020, 13:41
Teresa,zacharewicz14,11,2020,prosze,ojca,pio,pomoc,znalezc,syna,ktory,bladzi,w,okolicach,vilna,dziekuje
EE
~Edyta Edyta
13 listopada 2020, 20:28
Święty Ojcze Pio błagam Cio zdrowie i spokój dla mojej mamy oraz o godną pracę dla syna
TJ
~tadeusz januś
13 listopada 2020, 19:17
Święty Ojcze Pio błagam Cię o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej ukochanej żony Neli.Nie odmawiaj mi proszę Ojcze Pio tak bardzo potrzebnej mi pomocy.
QM
Qanais Marta
12 listopada 2020, 20:58
Ojcze Pio, proszę Cię o zdrowie i spokój w domu mojej mamy , aby była spokojna i zdrowa , i aby nie było tam więcej kłótni. Proszę. Błagam. Amen.
QM
Qanais Marta
12 listopada 2020, 20:58
Ojcze Pio, proszę Cię o zdrowie i spokój w domu mojej mamy , aby była spokojna i zdrowa , i aby nie było tam więcej kłótni. Proszę. Błagam. Amen.
QM
Qanais Marta
12 listopada 2020, 20:58
Ojcze Pio, proszę Cię o zdrowie i spokój w domu mojej mamy , aby była spokojna i zdrowa , i aby nie było tam więcej kłótni. Proszę. Błagam. Amen.
ML
~Marzena L
12 listopada 2020, 11:40
Święty Ojcze Pio dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych proszę o zdrowie dla mojego męża Janusza
AM
~Alicja Maria
11 listopada 2020, 15:37
Ojcze Pio błagam o uzdrowienie mojej Mamusi , błagam tak bardzo , wiara czyni cuda, błagam o ten cud
GM
~Grażyna Mądrzejewska
11 listopada 2020, 07:37
Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo o uzdrowienie z mojej nawracającej choroby Róży i powrót do sił. Na Chwałę Bożą. Proszę Cię dobry Jezu obmyj mnie w Twojej najdroższej krwi. Amen
ZN
~Zofia Nowak
10 listopada 2020, 03:01
Ojcze Pio błagam o zdrowie dla mojego syna Michala. Całym sercem proszę miej nas w swojej opiece. Amen
MR
Magdalena Różańska
8 listopada 2020, 15:26
Ojcze Pio proszę Cię o pojednanie mojej rodziny i małżeństwa żeby mąż wrócił do domu i do synka. Amen
PM
~Paulina Mojek
8 listopada 2020, 06:41
Ojcze Pio, błagam Cię o uzdrowienie mojego partnera z ciężkiej choroby. O poprawiyajsce się wyniki i cudowne lekarstwo, powrót do zdrowia, do domu do stęsknionej małej córeczki
KX
~Krzysiek Xyz
7 listopada 2020, 20:48
Ojcze Pio proszę Cię o zdrowie dla mojej cioci . Jezu ufam Tobie.
QM
Qanais Marta
6 listopada 2020, 21:57
Ojcze Pio, proszę Cię o prawidłowe wyniki badań dzisiejszych. Proszę, błagam. Amen.
QM
Qanais Marta
5 listopada 2020, 21:38
Ojcze Pio, proszę Cię o wszelkie potrzebne łaski zdrowia i szczęśliwe donoszenie ciąży do końca terminu. Chroń nas wzzystkich przed koronawirusem , wszystkimi chorobami i infekcjami. Opiekuj się zawsze nami , Krzysiem, Lenia, mama. Proszę, błagam. Amen.
KS
~Kamilia Siembida
4 listopada 2020, 19:41
Ojcze Pio, otaczasz mnie ciągła swoją opieką, za ci serdecznie dziękuję, ale też proszę teraz o opiekę moje córki Ady, aby choroba jak najszybciej minęła.
RB
~R B
4 listopada 2020, 18:22
Św. Ojcze Pio, błagam o łaskę zdrowia dla Jurka
MG
~Mariusz Gawlik
4 listopada 2020, 07:16
Święty Ojcze Pio proszę Cię o łaskę powrotu do zdrowia dla mojego Taty.
ES
~Elzbieta Szymczak
2 listopada 2020, 18:56
Proszę o łaskę uzdrowienia z raka w imię Jezusa Chrystusa
AJ
~Anna ja
2 listopada 2020, 12:15
Wiesz Ojcze Pio chodzę, jechałam dziś rowerem. Pamiętasz mnie o kulach, pamiętasz jak stałam w kaplicy przed operacją i lampkę zapaliłam u obrazu, zawiozłam chleb łabedziowi dziś..jeszcze jestem...20 lat ciężkiej choroby, tyle lat chodzenia o kulach, tyle bólu, operacji, złota, chemii, leczenia biologicznego, nie mogłam u konfesjonału uklęknąć o tych kulach...Pio pomóż mi..Pio nie wierzyłam w Ciebie, przepraszam, Grześ nie ma nowotworu też badania wykazały nic dzień przed biopsją, znikneło...Pio wesprzyj nas swoją wiara modlitwa swoimi cudami ..
AP
~Andrzej P
31 października 2020, 19:41
Ojcze Pio błagam Cię módl się za Nas.
MM
~M M
31 października 2020, 06:05
Ojcze Pio uproś u Pana Jezusa zdrowie dla moich dzieci oraz wszelkie potrzebne łaski.
AG
~Anna G.
30 października 2020, 19:48
Święty Ojcze Pio proszę wysłuchaj mojej prośby.
IB
Iwona Bronisz
29 października 2020, 08:44
Ojcze Pio błagam Cię o modlitwę za mnie, za wyleczenie mnie z choroby nowotworowej. Ojcze błagam, pomóż.
JM
~Jadwiga Maciejczuk
29 października 2020, 00:21
Św.Ojcze Pio otocz nas swą cudowną opieką,uproś łaskę zdrowia i pomóż zwycięsko przejść ten trudny czas pandemii ,byśmy wrócili do normalności.Niech zapanuje spokój,zgoda i miłość do Boga i do ludzi.Prowadź nas Św.Ojcze Pio,czuwaj i chroń od złego.Jezu Ty wszystko wiesz i możesz,ulituj się nad całym światem.
ML
~Michasia Langer
26 października 2020, 21:18
Ojcze Pio proszę ustrzeż przed chorobą moją kochaną mamę.
NB
~Natalia B
26 października 2020, 01:50
Ojcze Pio, wstaw się za mną w mojej beznadziejnej sytuacji. Błagam o pomoc!
JD
~Jolanta Drazkowska
25 października 2020, 19:25
Sw Ojcze Pio prosze o zdrowie dla mojej rodziny i znajomych oraz wszystkich ludzi. Prosze rowniez zebys skierował na dobry tor mojego syna i o wyjasnienie mojej spr ..
GD
~Gosia de
25 października 2020, 08:05
Św Ojcze Pio wysłuchaj moich próśb jak i wszyscy Swieci.Proszę tylko o jedna prośbę , przez która codziennie nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Wstaw się za mnie i wysłuchaj mojej prośby !! Proszę cię Ojcze Pio!!:(
KC
~Krzysiek Cc
24 października 2020, 00:18
Święty Ojcze Pio proszę Cię o uzdrowienie mojej ciężko chorej cioci. W TOBIE pokładam nadzieję. Jezu ufam Tobie.
JM
~Jadwiga Maciejczuk
20 października 2020, 23:15
Św.Ojcze Pio wstaw się za nami chorymi i strapionymi,uproś światu zatrzymanie pandemii.Jezu ufam Tobie.
TM
~Tomasz Mackowiak
20 października 2020, 21:43
Ojcze Pio modle się do Ciebie o wstawiennictwo, o zdrowie. Miejcie mnie w swojej opiece..
LG
~Lidia Gomuła
20 października 2020, 17:41
Święty Ojcze Pio, błagam Cię o wstawiennictwo w intencji Kacpra. Ulituj się nad nami, wyproś u Boga łaskę uzdrowienia mojego syna. Ufam Tobie
JC
~Jola Czubek
20 października 2020, 14:13
Swiety ojcze Pio kocham Cie w Tobie poklafam nadziejie.
MN
~Magda N
20 października 2020, 05:05
Św Ojcze Pio, proszę Cię o modlitwe i wstawienncictwo u Pana Boga w mojej prośbie o zdrowie i pomyślną diagnozę. Proszę o tonz.calego serca. Jezu ufam Tobie M
NP
Natalia Pankowska-Kokoszka
19 października 2020, 22:05
Ojcze Pio proszę o modlitwę za mojego tatę, który walczy o życie pod respiratorem. Bardzo go jeszcze potrzebujemy, jeszcze za dużo ma do zrobienia na tym świecie.
IB
~Izabela Beru
19 października 2020, 06:17
OjczE Pio proszę o modlitwę za mojego syna Adama za jego zdrowie i pozytywne nastawienie do życia .Klękam i proszę Słodkie Serce Jezusa ,w Tobie pokładam nadzieję.
QM
Qanais Marta
18 października 2020, 21:58
Ojcze Pio, proszę Cię o zdrowie dla nas wszystkich- mnie, dzieciątka, mamy , Leni i Krzysia. Opiekuj się nami i strzeż przed wszelkim złem . Proszę, błagam. Amen.
QM
Qanais Marta
18 października 2020, 21:51
Święta Rito, proszę Cię o zdrowie dla nas , dla mnie, dzieciątka, mojej mamy, Leni i Krzysia. Opiekuj się nami wszystkimi i strzeż nas od wszelkiego zła. Proszę, błagam. Amen.
BL
~Beata Labudda
18 października 2020, 20:05
Ojcze Pijo proszę o zdrowie mojej brązowej żeby mogła chodzic tak bardzo tego potrzebuje ijeszcze jedno nie śmiej prosić o dobra prace dziękuję i wierze ze bedzie dobrze
JT
~Joanna Typek
18 października 2020, 15:51
Ojcze Pio proszę o połączenie mnie i Arka wielką miłością. Jest dla mnie wszystkim bez niego moje życie nie ma sensu
QM
Qanais Marta
16 października 2020, 21:29
Ojcze Pio, proszę Cię o zdrowie dla nas wszystkich, mojej mamy , Leny, córeczki w brzuchu, Krzysia . Opiekuj się nami wszystkimi zawsze i czuwaj nad nami i chroń nas przed wszelkim złem. Proszę, błagam Amen.
OO
~op op
14 października 2020, 19:19
Ojcze Pio proszę ratuj swiat przed chorobą koronawirusem. Błagam. Ty wszystko możesz. Kocham Cię i dziękuję za wszystko. ❤
QM
Qanais Marta
14 października 2020, 18:03
Ojcze Pio, proszę Cię o łaskę pomocy i opieki nad Krzysiem, aby wszystko pozytywnie się zakończyło i wrócił do domu cały i zdrowy i już zawsze był z nami. Proszę, błagam. Amen.
GK
~Grazyna Książek
14 października 2020, 11:45
Św. Ojcze Pio za Twoim wstawiennictwem proszę o:przyjaciół dla Maciusia i pracę dla Damianka. Jezu ufam Tobie.
MR
~Mateusz Ryl
13 października 2020, 19:10
Ojcze Pio uproś dla mnie I dla Wiolci potrzebne Laski. Proszę o to z całego serca
JB
~Jolanta BRANDYS
9 października 2020, 17:05
Ojcze Pio proszę wstaw się za moją mamą Krystyną, proszę Cię o jej powrót do zdrowia z ciężkiej choroby, tylko w Bogu nadzieja.Proszę zanieś moją prośbę przed oblicze Boga Najwyższego.Proszę i dziękuję.
AK
~Anna Km
9 października 2020, 16:11
Ojcze Pio, wyprasoś mini Boga łaskę zdrowia dla mojego męża . Proszę o cud
JS
~Jola S.
7 października 2020, 14:47
Ojcze Pio, proszę Cię o dar mądrości i siły w wychowaniu mojej córki Alicji, proszę Cię łaskę mądrości i wytrwałości Alicji w edukacji szkolnej
JM
~Jadwiga Maciejczuk
7 października 2020, 00:16
Dziękuję za każdy dzień i proszę Św.Ojcze Pio miej nas chorych w swej cudownej opiece, umacniaj nas w wierze i miłości do Boga i do ludzi.Prowadź nas zawsze z Bogiem na pierwszym miejscu.Miłosierny Jezu uproś światu zatrzymanie choroby,w Tobie pokładamy nadzieję.
JH
~JOANNA H
5 października 2020, 21:17
Ojcze Pio błagam cie o cud ,błagam o zdrowie moje mamy i moich bliskich
QM
Qanais Marta
4 października 2020, 21:15
Ojcze Pio, proszę Cię o łaskę zdrowia i szczęśliwe donoszenie ciąży. Proszę Cię o opiekę nad nami i ochronę przed wszelkim złem i chorobami. Opiekuj się i czuwaj nad Krzysiem. Proszę, błagam. Amen.
AJ
~Anna Jelińska
2 października 2020, 20:02
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mnie.
QM
Qanais Marta
29 września 2020, 21:21
Ojcze Pio, proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga i wyproszenia dla nas jutrzejszych , pozytywnych nadań prenatalnych, aby córeczka była zdrowa o rozwijała się prawidłowo oraz żeby łożysko było wysoko u góry. Proszę, błagam. Amen.
MZ
~Maria Z Krosna
29 września 2020, 19:13
Ojcze Pio, wstaw sie w intencji mojego zdania prawa jazdy
MJ
~Marzena Jawicka
27 września 2020, 19:58
Ojcze Pio, błagam Cię o wstawiennictwo u Boga i wyproszenie łaski uwolnienia mojej rodziny od złego sąsiada. Błagam ratuj nas
MJ
~Marzena Janicka
27 września 2020, 19:57
Ojcze Pio, błagam Cię o wstawiennictwo u Boga i wyproszenie łaski uwolnienia mojej rodziny od złego sąsiada. Błagam ratuj nas
TR
~teresa r
26 września 2020, 19:29
ojcze pio pomóżmiszczęśliwie przejść i zakończyć moje sprawy sądowe teresa
LK
~Laura Kowalska
25 września 2020, 06:34
O. Pio. Prosze cie o rozwiazanie moich problemow.. O dar rozumu dla ludzi grzeszących i krzywdzących innych. Pomoż mi pozbyć sie moich grzechow. Prowadz mnie i moją rodzinę. Pomoż mi wychować dobrze dzieci.
AR
~Agnieszka Romanowski
24 września 2020, 07:44
Ojcze Pio, za Twoim wstawiennictwem w rocznice Twego pojscia do Wszechmocnego Boga prosze o laske mojego uzdrowienia. Prosze pokornie pomoz mi Ojcze Pio abym mogla nadal wykonywac moje powolanie na chwale Najwyzszego Pana❤️
JM
~Joanna Majer
24 września 2020, 05:35
O.Pio ulituj się nade mną! Proszę, przywróć mi zdrowie, uwolnij mnie od stresu i leku i ofiaruj mi pokoj serca oraz błagam Cie o rozwiązanie mojej beznadziejnej sytuacji życiowej. Błagam o nawrócenie moich braci oraz osób, które poznałam w życiu. Z góry za wszystko Ci dziękuję. Twoja Czcicielka.
TK
~Tadeusz Kozak
24 września 2020, 02:36
Ojcze Pio proszę wstaw się za nami prosimy o powrót do zdrowia z ciężkiej choroby żony tylko w Bogu nadzieja.Proszę zanieś moją prośbę przed oblicze Boga Najwyższego.Proszę i dziękuję.
~A. Ś.
23 września 2020, 23:57
Święty Ojcze Pio również i ja dzisiaj modlę się do Ciebie, proszę uproś u Boga łaski dla całej mojej rodziny, w szczególności zdrowia, zgody, miłości, pokoju. Jest jeszcze ta szczególna prośba, którą znasz i wiesz o co się modlę. Święty Ojcze Pio módl się za nami. Ojcze Pio tyle tu próśb i modlitw do Ciebie, aż łzy do oczu napływają, wysłuchaj tych próśb, modlitw i błagań, tyle ludzi potrzebuje pomocy. Jezu ufam Tobie. Słodkie Serce Jezusa, w Tobie pokładam nadzieję.
MS
~Malgorzata Szydlowska
23 września 2020, 23:52
Ojcze Pio dziękuję bardzo i błagam o ratunek dla syna Krzysztofa uwolnij go od złego ducha i choroby psychicznej błagam. Zmęczona matka.
AK
~Agnieszka KS
23 września 2020, 22:33
OJCZE PIO, PROSZĘ, BARDZO PROSZĘ O UZDROWIENIE ANTOSIA. PROSZĘ PRZYJDŻ, DOTKNIJ JEGO HŁOWKI I SPRWA ABY WIDZIAŁ, SŁYSZAŁ, M[ÓWIŁ, UŚMIECHAŁ SIĘ I CHODZIŁ.ABY BYŁ ZDROWY. PRZEZ CHRYSTUSA PANA NASZEGO. AMEN.PROSZĘ, BARDZO PROSZĘ
OO
~op op
23 września 2020, 21:23
Ojcze Pio dziś jest 52 rocznica Twojej smierci. Chcialabym Cię Ojcze prosić o spokój w rodzinie mojej msmy,siostry,moich synów i w mojej rodzinie. Proszę zanieś tą moją prośbę przed oblicze Jezusa. Proszę i z calego serca dziekuje. ❤
JM
~Jadwiga Maciejczuk
23 września 2020, 18:39
Za wstawiennictwem Św.Ojca Pio proszę o Jezu pomóż mi i mojej rodzinie.Uzdrów to co chore jeżeli taka Wola Twoja.Św.Ojcze Pio módl sie za nami.
MB
~Monika Banach
23 września 2020, 16:23
Ojcze Pio! Proszę o uzdrowienie z choroby. Proszę o Twoje wstawiennictwo!
MB
~Monika Bryg
23 września 2020, 07:28
Ojcze Pio proszę o uzdrowienie z niepełnosprawnosci i ciezkich chorób mojego małego synka Dominika i o potrzebne łaski które zna tylko Bóg❤ Monika....kochająca matka
AB
~Anna B.
21 września 2020, 22:59
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mojej córki, proszę wstaw się za nią u Boga, niech będzie zdrowa, odzyska siły i równowagę życia
AA
~Agnieszka Agnieszka
20 września 2020, 19:06
Ojcze Pio, błagam Cię już kolejny raz o łaskę zdrowia dla mojego kochanego męża, dla mnie i moich najwspanialszych dzieci.
JB
~Jolanta B.
20 września 2020, 12:32
Ojcze Pio, wstaw się za mnie u Boga, nich się stanie Jego wola., Jezu Ty się tym zajmij.
AP
~Agnieszka Polakowska
20 września 2020, 09:38
Ojcze Pio, proszę o uzdrowienie mojej córki Alicji z ciężkiej choroby, błagam o ratunek.Jezu ufam Tobie .
QM
Qanais Marta
18 września 2020, 21:21
Ojcze Pio, proszę Cię o łaskę zdrowia i szczęśliwe donoszenie ciąży , aby łożysko przesunęło się wysoko do góry i nie stanowiło już zagrożenia. Proszę, błagam. Amen.
IP
~Iwona Pryjda
13 września 2020, 01:18
Ojcze Pio wstane sie za moim Jurusiem zeby otworzyl serce na naszego Ojca Niebieskiego a wszystko inne sie ulozy
KL
~Karolina L
11 września 2020, 21:54
Święty Ojcze Pio, proszę o łaskę uzdrowienia dla mojego taty Stanisława. Żeby się wzbudził ze śpiączki i wyzdrowiał. Serdeczne Bóg zapłać.
KK
~Katarzyna Krawczyk
11 września 2020, 08:03
ojcze Pio, zawsze byłeś bliski mojemu sercu. Modlę się do Ciebie o łaski. Błagam wstaw się się za mną u Boga. Sprawa dla mnie bardzo ważna. Błagam pomóż.
JM
~Jadwiga Maciejczuk
8 września 2020, 23:51
Wciąż wierzę w moc modlitwy i Twoje wstawiennictwo do Boga.Św.Ojcze Pio rozwiąż węzeł moich chorób trudnych do leczenia i proszę zachowaj od operacji.Ześlij pomoc dobrych ludzi ,aby mi pomogli w badaniach i leczeniu. O Dobry Jezu okaż mi swą łaskę ,Miłosierny Jezu Ty wszystko możesz,w Tobie pokładam nadzieję.
AP
~Ania Prusak
6 września 2020, 17:12
Ojcze Pio. Wiesz, że mąż mój zawsze był blisko Ciebie. Teraz, kiedy chore jest Jego serce, proszę Cię o wsparcie w upraszaniu milosierdzia Pana dla Niego i wszystkich nas, którzy Go kochamy.
MM
~Monika Monika
6 września 2020, 10:06
Błagamy z mężem o cud zdrowego i szczęśliwego macierzyństwa
IB
~Izabela Beru
5 września 2020, 09:33
Ojcze Pio proszę uproś o łaskę dla mojego syna w chorobie .Żeby wrócił mu sens życia .Słodkie Serce Jezusa ,w Tobie pokładam nadzieje .
MT
~Magdalena Twardowska
4 września 2020, 23:04
Ojcze Pio, proszę wstaw się u Boga Miłosiernego w intencji uzdrowienia naszego poczętego dziecka
MM
~Monika Monika
6 września 2020, 10:07
Pomodlę się za Państwa Maleństwo
MT
~Magdalena Twardowska
7 września 2020, 22:27
Dziękuję ❤️, Ja również zapewniam o modlitwie
KK
~Karina Kowalska
4 września 2020, 21:17
Ojcze Pio uproś Jezusa o uzdrowienie mnie. Nie daje już rady. Bóg zapłać
JH
~Jolanta Hundert
4 września 2020, 16:28
Ojcze Pio uproś zdrowie dla Krzysia!!!
RS
~Renata Szyszka
4 września 2020, 14:31
Ojcze Pio, proszę o zdrowie dla męża Romana
EE
~Elżbieta Ela
30 sierpnia 2020, 20:24
Ojcze Pio w Tobie pokładam nadzieję.
KJ
~Krystya J
30 sierpnia 2020, 20:09
Św.Ojcze Pio moja mama potrzebuje uzdrowienia,wstaw się za nią u Ojca,proszę
AA
~Ala Ala
30 sierpnia 2020, 07:25
Ojcze Pio proszę Cię o łaskę życia i powrotu do zdrowia dla Dominika. Słodkie serce Jezusa w Tobie pokladam nadzieję.
AB
~Agnieszka Bubak
29 sierpnia 2020, 00:43
Ojcze Pio, błagam uzdrow Janusza z choroby
AN
Agata Niewiadomska
27 sierpnia 2020, 00:47
Ojcze Pio proszę cię o zdrowie moje i mojej rodziny
EG
~Ewa Gottfrid
23 sierpnia 2020, 23:19
Ojcze Pio proszę uzdrow naszego brata Romana .
MM
~Margaritha Margaritha
23 sierpnia 2020, 23:11
Ojcze Pio dziękuję Ci za cuda jakie uczyniłeś w moim życiu .Proszę bądź moim orędownikiem i pomóż w wiadomej Tobie sprawie
QM
Qanais Marta
23 sierpnia 2020, 21:31
Ojcze Pio, proszę Cię o łaskę zdrowia dla mnie i mojego dzieciątka, o opiekę nad nami, od chronienie od wszelkiego zła i niebezpieczeństw. Proszę, błagam. Amen.
AA
~Agnieszka Agnieszka
23 sierpnia 2020, 07:27
Ojcze Pio dłońmi Jezusa uzdrow moje uszy ,proszę Cię
DW
~Dorota Wrona
22 sierpnia 2020, 22:37
Ojcze błagam O zdrowie wstawiajsię za mną i uzdrow mnie Dorota
QM
Qanais Marta
18 sierpnia 2020, 21:13
Ojcze Pio, proszę wypros u Boga wszelkie potrzebne łaski dla mnie, aby nic nie zakłóciło prawidłowego rozwoju ciąży, aby na nast badaniach łożysko było już wysoko u góry. Proszę, błagam. Amen.
QM
Qanais Marta
15 sierpnia 2020, 19:53
Ojcze Pio, proszę Cię o opiekę nad Krzysiem, chroń go i strzeż przed wszelkim złem , aby nic złego nie stało mu się w jego interesach. Aby zawsze wracał do nas. Proszę, błagam. Amen.
AF
~Agnieszka Fuchs
11 sierpnia 2020, 21:36
Ojcze Pio proszę spraw aby nasz syn Jaś był już z nami
HC
~Halina Ciesielska
11 sierpnia 2020, 15:23
Ojcze Pio uproś dla moich zagubionych dzieci i ich rodzin łaskę powrotu do sakramentów świętych
JM
~Jadwiga Maciejczuk
10 sierpnia 2020, 23:22
Św.Ojcze Pio proś Serce Jezusa za mną i chorymi w rodzinie. Jezu ufamy Tobie,Ty się Tym zajmij.
IB
~Izabela Beru
10 sierpnia 2020, 15:15
Ojcze Pio proszę o łaskę dla mojego syna żeby pokonał chorobę oraz dziękuje za otrzymane łaski .Błagam miej go w swojej opiece Bóg zapłać .
QM
Qanais Marta
9 sierpnia 2020, 21:44
Ojcze Pio, proszę Cię o łaskę opieki nade mną i moja córeczka w brzuszku. Niechaj Bóg nas strzeże od wszelkiego zła, niebezpieczeństw i wypadków. Proszę, błagam. Amen.
WS
~Wioletta Sztypa
8 sierpnia 2020, 08:04
Święty Ojcze Pio proszę Cię o uzdrowienie na duszy i ciele mojego syna Dawida.
IK
~Iwona Kowalska
6 sierpnia 2020, 16:09
Święty Ojcze Pio błagam o uzdrowienie z choroby, która mnie dotknęła. Wyproś u Pana łaskę zdrowia i opieki dla mnie i moich najbliższych. W Tobie pokładam nadzieję, ufam, wierzę.
MK
~Magdalena Kopeć
6 sierpnia 2020, 09:53
Ojcze Pio proszę o cud uzdrowienia mojego synka Mikołaja,dziś praktycznie wynik potwierdził chorobe metaboliczną,która jest nieuleczalną wadą wrodzoną jednak ja cały czas czuje i mam nadzieje i wiare ze Mikołaj będzie zdrowy.Prosze Ojcze Pio o Wielki Cud Uzdrowienia.
EW
~Ewa W
6 sierpnia 2020, 06:57
Proszę o pracę ojcze błagam
QM
Qanais Marta
5 sierpnia 2020, 21:58
Ojcze Pio, dziekuje Ci za wszystkie łaski otrzymane do tej pory. Proszę Cię o dalsze błogosławieństwo i opiekę dla nas. Dziekuje. Amen.
QM
Qanais Marta
4 sierpnia 2020, 22:16
Ojcze Pio, proszę o pomyślne wyniki jutrzejszych badań w ciąży i stwierdzenia dziewczynki. Proszę, błagam. Amen.
AZ
~A Z
4 sierpnia 2020, 07:27
Św. Ojcze proszę wysłuchaj mojej modlitwy o zdrowy i prawidłowy rozwój mojego nienarodzonego maluszka.
PP
~Pracodawca Pracodawca
3 sierpnia 2020, 21:45
Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo w sprawie zachowania dobrego pracownika w naszej firmie, aby pozostał na swoim stanowisku pracy
MK
~Mariola Kuczera
3 sierpnia 2020, 08:17
Za Twoim Ojcze wstawiennictwem błagam Słodkie Serce Jezusa o dobre życie dla naszego dziecka stawiającego pierwsze samodzielne kroki w dorosłym życiu- o dar dobrej pracy, o dar dobrych przyjaciół, którzy przyciągnął ją do Twojego Serca.... o łaski które w swym samotnym życiu ma obczyźnie potrzebuje.... Słodkie Serce Jezusa w Tobie dokładam nadzieję na dobre i mądre jej życie. Jezu ufam Tobie. Amen
QM
Qanais Marta
2 sierpnia 2020, 22:08
Ojcze Pio, proszę Cię o wszelkie potrzebne łaski , aby dzieciątko w moim brzuchu rosło zdrowo i prawidłowo, aby środowe wszystkie badania były pomyślne. Proszę, błagam. Amen.
JB
~Jolanta Bielan
31 lipca 2020, 15:18
Ojcze Pio proszę o ulgę w chorobie i moim cierpieniu.
AA
~Andrzej Angus
29 lipca 2020, 22:38
Ojcze Pio pomóż mi w tych trudnych chwilach małżeństwa
MM
~matka matka
28 lipca 2020, 03:57
ojcze Pio bądź ze nna w tym trudnym dla mnie okresie zycia . Dziękuję
OO
~op op
28 lipca 2020, 03:54
Sw ojcze Pio proszę wstaw się u ojca niebieskiego i wypros łaskę szczęśliwego zycia dla mojego syna . Prosi Cię o to zatroskana matka. Dziekuje. Z calego serca dziekuje.
BW
~Beata W
27 lipca 2020, 22:02
Ojcze Pio Błagam o wstawiennictwo i wyproszenie łask u Jezusa Chrystusa. O dar potomstwa i cud urodzenia zdrowych dzieci, niech całe obecne moje leczenie przyniesie radość i szczęście bycia rodzicami naszych wspólnych dzieci. Proszę o modlitwę Bóg zapłać AMEN
QM
Qanais Marta
26 lipca 2020, 21:56
Ojcze Pio, proszę o wstawiennictwo u Jezusa o łaskę zdrowia i prawidłowo rozwijającego się w moim brzuszku dzidziusia. Aby mój podwyższony cukier nie miał wpływu na rozwój ciąży. I aby ten cukier w końcu się unormował. Proszę, błagam. Amen.
JM
~Jadwiga Maciejczuk
25 lipca 2020, 23:25
Św.Ojcze Pio miej nas chorych w swej cudownej opiece, czuwaj i chroń od złego.Słodkie Serce Jezusa w Tobie pokładam nadzieję.
BW
~Beata Wieczorek
24 lipca 2020, 18:28
Ojcze Pio błagam o Twoje wstawiennictwo, wyproś proszę łaskę uzdrowienia dla 3 letniego Dawidka z agresywnego nowotworu, lekarze już zrezygnowali z leczenia. Ojcze Pio wstaw się za tym dzieciątkiem u Pana Jezusa
DB
~Dorota Bucka
21 lipca 2020, 22:07
Ojcze Pio proszę Cię upros Jezusa o uzdrowienie mojej córki z choroby której lekarze nie mogą zdiagnozować ..ojcze Pio zrob coś bo nie daje rady..
AJ
~Alicja Jańska
21 lipca 2020, 20:00
Ojcze Pio, błagam Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa Naszego o uzdrowienie mojego jeszcze nienarodzonego wnusia Leona i zdrowie dla mojej córki Izy. Proszę, proszę, proszę Cię Ojcze Pio wstaw się za nich. Amen
QM
Qanais Marta
19 lipca 2020, 22:00
Ojcze Pio, proszę Cię o łaskę zdrowia dla mojego dzieciątka w brzuszku , aby wszystkie badania wyszły prawidłowo. Proszę, błagam. Amen.
MM
~Matka Matka
19 lipca 2020, 07:12
Ojcze Pio dziękuję Ci za wstawiennictwo, o które od dawna proszę, gdyż moja córka zachorowała na nowotwór.. Jęczę ie przebiega skutecznie. DZIĘKUJĘ CI
TS
~Teresa Smoter
18 lipca 2020, 23:44
Sw O PIO proszę Cię o modlitwę w intencji mojego powrotu do zdrowia bym mogła mówić i żyć dla innych oraz wypełniać wolę Bożą.
AM
Agnieszka Mazur
18 lipca 2020, 00:52
Ojciec Pio błagam o wyproszenie u Pana Boga wyzdrowienie za mojego siostrzeńca Kacpra który przechodzi chemioterapię aby góz się zmniejszył i wyzdrowiał oraz Alana aby choroba jego nie powruciła
AP
~Anne Pil
14 lipca 2020, 21:19
Ojcze Pio proszę o uzdrowienie. Błagam. W Tobie pokładam nadzieję...
AZ
~Ania Zett
14 lipca 2020, 05:33
Św. Ojcze Pio błagam o wyproszenie u Pana Boga łaski uratowania sakramentalnego małżeństwa Moniki i S. Jezu ufam Tobie. Maryjo miej ich w swojej opiece. Św. Ojcze Pio módl się za nimi.
QM
Qanais Marta
12 lipca 2020, 22:01
Ojcze Pio, opiekuj się mną w czasie ciąży , chroń od wszelkiego zła, chorób , zagrożeń. Proszę, błagam. Amen.
QM
Qanais Marta
9 lipca 2020, 21:27
Ojcze Pio, proszę Cue o łaskę zdrowia, spraw aby cukier utrzymywał się u mnie na niskim poziomie i aby cukrzyca ciążowa się nie rozwijała. Proszę, błagam. Amen.
MM
~Margaritha Margaritha
7 lipca 2020, 22:23
Ojcze Pio z całego serca dziękuję za wysłuchanie mej prośby❤️ Nadal potrzebuję Twojego wsparcia.Proszę o ratunek w wiadomej Ci sprawie.
WB
~Wojtek Bartek
4 lipca 2020, 23:13
Ojcze Pio! Proszę wstaw się u Najwyższego by moja żona znów mnie pokochała...
MK
~Maria K
4 lipca 2020, 20:51
Ojcze Pio proszę o wyprostowanie spraw finansowych .
MB
~Monika Babicka
3 lipca 2020, 23:13
Ojcze Pio! Mój najdroższy Tatuś leży na intensywnej terapii w bardzo poważnym stanie. Proszę daj mu zdrowie! Uzdrów jego schorowane i cierpiące ciało i pozwól mu jutro się pojednać w obecności Kapłana z Panem Bogiem! Proszę by choć tego doczekał, jeżeli Wolą Pana Boga jest zabrać go do siebie. Proszę, błagam o cud! Niech się dzieje Wola Twoja, Panie Boże!
QM
Qanais Marta
3 lipca 2020, 21:38
Ojcze Pio, proszę Cię o łaskę opieki nade mną , aby ciąża rozwijała się prawidłowo , aby plamienia zniknęły i wszystko było dobrze. Czuwaj nad nami. Proszę, błagam. Amen.
KP
~Kamila Pawlak
3 lipca 2020, 11:41
Ojcze Pio proszę o modlitwę za ulgę w moim cierpieniu - jakąkolwiek.
AA
~Agnieszka Agnieszka
1 lipca 2020, 02:19
Proszę Cię Ojcze Pio o modlitwę u tronu Bożego - O Łaskę zdrowia dla moich dzieci Zuzi. Dziękuję Boze za to, że jest przyjacielem i dajesz mi nowy dzień aby Cie wychwalac za Twa nieskończona miłość.
ET
~Ewa Tulinska
30 czerwca 2020, 23:51
Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo u Pana za to abym uwolniła się od picia alkoholu
AS
~Agnieszka Szczyp
29 czerwca 2020, 22:41
Ojcze Pio, proszę wstaw się za mną u Pana Najjaśniejszego, uproś łaskę dla mnie i moich najbliższych.
BA
~Basia A
29 czerwca 2020, 17:53
Święty Ojcze Pio błagam cię uproś Boga o łaskę dla mnie. Niech Bóg miłosierny wysłucha mojej prośby.
WT
Włodzimierz Trebliński
27 czerwca 2020, 20:33
Św.Ojcze Pio moja mama potrzebuje uzdrowienia,wstaw się za nią u Ojca,proszę
AF
~Agata F
25 czerwca 2020, 00:05
Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo w mojej sprawie. Proszę, żeby mąż wrócił i żebyśmy byli szczęśliwi - my i nasze dzieci.
QM
Qanais Marta
23 czerwca 2020, 21:14
Ojcze Pio, opiekuj się mną w czasie ciąży i czuwaj nade mną i chroń od wszelkiego zła. Proszę o prawidłowy rozwój ciąży. Proszę, błagam. Amen.
ED
~Ewa Duda
23 czerwca 2020, 10:11
Święty Ojcze Pio proszę Cię o wstawiennictwo do Boga o zdrowie dla moich dzieci . Żeby mój Tymus szybko wyzdrowiał i zaczął jeść. Żeby moja córka była zdrowa i mąż i najbliżsi .
QM
Qanais Marta
21 czerwca 2020, 21:48
Ojcze Pio, proszę opiekuj się nieustannie Krzysiem, aby nic złego mu się nie stało w tych jego interesach, aby zawsze wracał do domu i był z nami zawsze. Proszę, błagam. Amen.
OO
~op op
19 czerwca 2020, 05:19
Ojcze Pio proszę wstaw się u Jezusa Miłosiernego i upros łaskę zgody w mojej rodzinie. Dziękuję.
QM
Qanais Marta
17 czerwca 2020, 22:13
Ojcze Pio, proszę Cię o łaskę opieki i czujności nad Krzysiem, aby był zawsze z nami obecny cały czas, aby nic nigdy mu się nie stało. Proszę, błagam.Amen.
BM
~Beata Maz
17 czerwca 2020, 02:30
Ojcze Pio proszę CIĘ żebyś pomógł mi urotować mój dom
QM
Qanais Marta
14 czerwca 2020, 20:36
Ojcze Pio, proszę Cię , aby moja ciąża rozwijała się prawidłowo i nic jej nue zakłóciło, aby dzieciątko rosło silne i zdrowe, proszę Cię z całego serca. Dziekuje. Amen.
AJ
~Ania J.
14 czerwca 2020, 01:27
Dziękuję... Dziękuję, Panie Jezu i dziękuję, ojcze Pio za wstawiennictwo <3
AM
~Ania Mmm
12 czerwca 2020, 22:40
Ojcze Pio proszę Cię o zdrowie i siły dla mojej mamy. O oddalenie bólu i cierpienia. Serce Jezusa w Tobie pokładam nadzieję.
JW
Joanna Wyroba
11 czerwca 2020, 21:12
Św. Ojcze Pio proszę Cię o zdrowie dla mnie i mojej rodziny oraz o zgodę i pojednanie
AJ
Andrzej J
11 czerwca 2020, 14:33
Ojcze Pio - Proszę Cię o znalezienie dobrej pracy, proszę o moc Ducha św w rozwiązywaniu problemów i sporów z Agatą, o nawrócenie Oli, o wstawiennictwo za moją utraconą miłość aby dobry Bóg pomógł mi nawrócić i przekonać Asię do siebie.
EL
~Ewa Liber
11 czerwca 2020, 09:07
Ojcze Pio, mój przyjacielu, proszę o wstawiennictwo za moją utracona miłością, aby dobry Bóg dał nam jeszcze jedną szansę. Słodkie serce Jezusa, w Tobie pokładam nadzieję. Amen
QM
Qanais Marta
10 czerwca 2020, 21:24
Ojcze Pio, proszę Cię o zdrowa ciążę, o to aby się urodziła silna , zdrowa córeczka . Dziekuje. Amen.
QM
Qanais Marta
10 czerwca 2020, 19:31
Ojcze Pio, wypros mi u Boga zdrowa ciaze, zdrowa mała córeczkę. Dziekuje. Amen.
MC
~Ma C
9 czerwca 2020, 23:27
Proszę o uzdrowienie.
KP
~Kasia P.
8 czerwca 2020, 18:22
Ojcze Pi,proszę Cię o łaskę i zdrowie,czuwaj proszę nade mną aby wszystko poukładało się po mej myśli bym mogła ponownie zajść w ciäże i tym razem szczęśliwie donosić.Dziękuję.Amen
QM
Qanais Marta
7 czerwca 2020, 21:44
Ojcze Pio, proszę Ciebie o opiekę nad moja córeczka Lena oraz moja kochana mama. Dziekuje. Amen.
QM
Qanais Marta
7 czerwca 2020, 21:43
Ojcze Pio, proszę Cię o szanse ciąży dla mojej koleżanki Darii, aby stało się to jak najszybciej i aby była szczęśliwa. Dziekuje. Amen.
QM
Qanais Marta
5 czerwca 2020, 23:56
Ojcze Pio, wypros łaskę opieki i czujności nad Krzysiem, aby zawsze z nami był i nigdy nas nie opuścił. Dziekuje. Amen
QM
Qanais Marta
5 czerwca 2020, 23:54
Ojcze Pio, proszę wypros u Stwórcy łaskę zdrowia fizycznego i psychicznego dla mnie w ciąży, aby dziecko urodziło się zdrowe i było dziewczynka. Proszę o łaskę zdrowia i siły dla mojej mamy, aby żyła bardzo długo. Dziekuje. Amen.
QM
Qanais Marta
5 czerwca 2020, 23:54
Ojcze Pio, proszę wypros u Stwórcy łaskę zdrowia fizycznego i psychicznego dla mnie w ciąży, aby dziecko urodziło się zdrowe i było dziewczynka. Proszę o łaskę zdrowia i siły dla mojej mamy, aby żyła bardzo długo. Dziekuje. Amen.
QM
Qanais Marta
5 czerwca 2020, 23:54
Ojcze Pio, proszę wypros u Stwórcy łaskę zdrowia fizycznego i psychicznego dla mnie w ciąży, aby dziecko urodziło się zdrowe i było dziewczynka. Proszę o łaskę zdrowia i siły dla mojej mamy, aby żyła bardzo długo. Dziekuje. Amen.
MM
~Mar Maz
5 czerwca 2020, 09:23
Ty się tym zajmij
MM
~Mar Maz
5 czerwca 2020, 09:22
Święty Ojcze Pio błagam cię pomóż mi uproś O łaskę dla mnie , dla moją całą rodziną męża alkoholika od uwolnienie go od alkoholizmu .
JM
~Jadwiga Maciejczuk
3 czerwca 2020, 13:01
Św,Ojcze Pio otocz mnie ,moją rodzinę i przyjaciół swą cudowną opieką,uproś łaskę uzdrowienia z licznych chorób.Jezu Ty się Tym zajmij.
LK
~Lucyna Karbowska
3 czerwca 2020, 06:24
Ojcze Pio błagam o łaskę zdrowia i dobre wyniki z TK dla mojego męża
BP
~Barbara Parchoniuk
2 czerwca 2020, 23:04
Ojcze Pio ,proszę o opiekę nad wnukiem-pomoc o wyzwolenie go z napięć spowodowanych autyzmem.O uzdrowienie z autyzmu.
BA
~Basia A
2 czerwca 2020, 17:56
Święty Ojcze Pio błagam cię pomóż mi uproś O łaskę dla mnie . Niech Bóg miłosierny zlituje się nade mną.
GG
~Gosia Gosia
2 czerwca 2020, 07:38
Ojcze Pio, wstaw się proszę za mną,
EK
~Emilka K
31 maja 2020, 21:30
Ojcze Pio proszę wstaw się za moją rodziną u Boga. Dopomóż mojemu tacie wyjść z alkoholizmu. Boże daj nam łaske i dopomóż przebaczyć i zapomnieć ojcu
GJ
~Gosia J
31 maja 2020, 21:00
Proszę Cię Ojcze Pio wysłuchaj moich próźb
BA
~Basia A
28 maja 2020, 16:23
Święty Ojcze Pio błagam cię pomóż mi nie zostawiaj mnie samej z tym wszystkim. Uproś łaskę dla mnie u Boga aby mi dopomógł .
KT
~Katarzyna T-D
28 maja 2020, 11:11
Ojcze Pio, proszę wstaw się za mną. Uproś łaskę dobrego męża dla mojej córki aby mogła założyć rodzinę , której pragnie.
JJ
~Jadwiga Jasek
26 maja 2020, 23:51
Wstaw się za nami ojcze Pio.upros łaskę zdrowia dla Grzesia i całej rodziny.wpomoz nas proszę znowu i zawsze.Popros Pana Boga żeby pozwolił nam być razem.
QM
Qanais Marta
26 maja 2020, 21:32
Ojcze Pio, proszę wyblagaj u Jezusa łaskę szybkiego zajścia w ciaze, proszę Cię rowniez aby była to dziewczynka. Proszę, błagam. Amen.
MN
~Marzena NENA
25 maja 2020, 22:47
Ojcze PIO, w rocznice Twoich narodzin prosze Cie o łaske pracy.
KJ
~Kasia J
25 maja 2020, 22:31
Ojcze Pio proszę o zdrowie dla Mamy ❤
EE
~Emilka Emilia
19 maja 2020, 13:43
Proszę o łaskę pojednania, miłości i jedności.
BA
~Basia A
18 maja 2020, 07:25
Błagam cię święty Ojcze Pio uproś O łaskę dla mnie.
K*
~Kasia *
17 maja 2020, 10:22
Św. Ojcze. Pio, proszę wybbłagaj dla mnie uzdrowienie z choroby u Pana nszego Jezusa Chrystusa.
ZZ
~Zonia Zonia
15 maja 2020, 22:58
Ojcze Pio błagam o pomoc jest mi tak ciężko i zaczynam tracić nadzieję.Moje życie stało się smutne i szare A przecież jest takie piękne. Pomóż
BA
~Basia A
14 maja 2020, 23:29
Święty Ojcze Pio błagam cię wstaw się za mną u Jezusa aby dopomógł mi w mojej ciężkiej sytuacji. Jezus wie o co go proszę z całego serca.
AA
~Anna Adameczek
14 maja 2020, 22:23
Ojcze Pio błagam o cud uzdwienia Tomka a także o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mamy i opiekę nad całą rodziną
QM
Qanais Marta
10 maja 2020, 21:20
Ojcze Pio, proszę o wyproszenie u Jezusa łaski kolejnej ciąży, kolejnego, zdrowego dzieciątka , abym mogła naprawić wszystkie dotychczasowe błędy . Dziekuje.
MA
~Małgorzata A
9 maja 2020, 22:53
Św Ojcze Pio proszę Cię wstaw się w modlitwie o zdrowie mojej córki, która cierpi po zabiegu. Błogosław jej i mojej rodzinie.
BB
~bp bp
9 maja 2020, 19:26
Ojcze Pio wiele złego dzieje się w mojej rodzinie. Modlę się, proszę i tracę nadzieję, że jeszcze będzie dobrze. Chciałabym poprosić ludzi dobrej woli o krótką modlitwę w mojej sprawie. Dziękuję z calego serca . Ja codziennie jedną 10 różańca odmawiam w intencji osób ,ktore modlą się w mojej sprawie więc i Państwa obejme swoją modlitwą. Dziękuję.
DZ
~Dorota Zofia
9 maja 2020, 08:04
Święty Ojcze Pio wypros łaskę zdrowia u Jezusa Chrystusa dla mojego męża,aby mógł żyć z przeszczepiona nerką.
BL
~barbara leszczynski
7 maja 2020, 15:48
Swiety Ojcze Pio prosze wstaw sie u Pana Jezusa za moja siostre o uzdrowienie z choroby.Ufam Tobie Panie Jezu.
DS
~D Sz
7 maja 2020, 08:16
Św Ojcze Pio proszę wstaw się u Pana Jezusa Chrystusa za moim mężem o uzdrowienie z choroby alkoholowej. Niech będzie Bóg uwielbiany...Amen
EH
~E. H.
6 maja 2020, 23:13
Św. Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo w intencji ratunku dla mojego małżeństwa, o odnowę miłości i oddalenie kobiety która chce je zniszczyć
AD
~Adelina D
6 maja 2020, 14:18
ŚW. Ojcze Pijo proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa Chrystusa o pomysły przebiega operacji i szynki powrót do zdrowia mojego syna Ignacego.
AB
~Aneta BBBBBBB
6 maja 2020, 05:03
Swiety Ojcze Pio,błagam wyproś łaskę zdrowia dla mojej mamusi ,ktorą zostala dotknieta chorobą nowotworową, błagam Cię wyproś łaskę zdrowia dla niej u Naszego Pana Jezusa Chrystusa dla ktorego nie ma rzeczy niemozliwych,Świety Ojcze Pio módl sie za nami.
AS
~Aga Stan
5 maja 2020, 23:57
Proszę w intencji mojej siostry Marty i jej męża... ich małżeństwa. O uzdrowienie relacji. Jezu Ty się tym zajmij... Amen
WK
~Wierna Katoliczka
5 maja 2020, 22:26
Św. Ojcze Pio, wstawiaj się za mną u Pana Naszego, wyproś dla mnie łaskę spotkania dobrego i kochającego człowieka, aby w przyszłości został mym mężem z którym stworzę wymarzoną rodzinę. Proszę, módl się za mnie.
KG
~Karina Gazda
5 maja 2020, 22:03
Ojcze Pio proszę o przemianę w sercu mojego męża, żeby powrócił do mnie. Proszę także aby nie stracił swojej pracy.
GS
~Grażyna Su
5 maja 2020, 21:34
Ojcze Pio proszę Cię pomóż mojemu choremu mężowi, żeby miał siłę do chodzenia.
~Halina Łepkowska
5 maja 2020, 20:48
Proszę Cię ojcze o moje małżeństwo żeby wreszcie był spokój i miłość
RC
~Regina Czechowska
5 maja 2020, 16:13
Ojcze Pio proszę o przemiane serca mojego meza i jego powrot do mnie
KT
~Krzysztof T
5 maja 2020, 13:45
Ojcze Pio wstaw się za Tomaszem który ma glejaka mózgu aby wyzdrowiał i cieszył się rodziną.
TW
~Teresa Wiśniewska
5 maja 2020, 10:28
Święty Ojcze Pio miej w opiece mego mężą aby dalej kontynuował pracę na dotychczasowym stanowisku
PK
~Patrycja Klimowicz
1 maja 2020, 11:50
Święty Ojcze Pio, dopomóż mojemu chłopakowi. Wyprowadź go z depresji, prowadź ścieżkami Pana, rozjaśnij jego umysł i uzdrów go, aby wszystko było w porządku, aby mógł odzyskać radość z dnia codziennego. Jezu, powierzam Ci tę sprawę, błagam Cię o spełnienie mych próśb przy wstawiennictwie św. Ojca Pio. Jezu - ufam Tobie!
AK
~Agnieszka Kuskowska
30 kwietnia 2020, 13:56
Ojcze Pio błagam Cię w imię Jezusa udziel mi łaski powrotu mojego ukochanego do mnie. Amen
ML
Mariusz Laks
30 kwietnia 2020, 00:01
Ojcze Pio biedny gzesznik cie blaga uratuj dusze mojej znajomej sp. Agnieszki ktora odebrala sobie zycie niech spoczywa w pokoju u pana naszego.
DW
~Daria W
29 kwietnia 2020, 19:31
Ojcze Pio prosze wyproś łaskę uzdrowienia dla mnie...
AK
~Ania K
24 kwietnia 2020, 08:39
Ojcze Pio wypros mi łaskę zgody z mężem i w naszej rodzinie. Ojcze Pio módl się za nami.
PP
~Piotr Piotr
21 kwietnia 2020, 12:24
Ojcze pio Ty powiedziałeś że to Bóg czyni cuda a Ty się tylko za nas modlisz. Prosze wymódl mi pracę
JM
~Jadwiga Maciejczuk
19 kwietnia 2020, 23:03
Św.Ojcze Pio proś Serce Jezusa za nami i całym światem. Jezu ufamy Tobie ,Ty się Tym zajmij.
OO
~op op
19 kwietnia 2020, 14:38
Ojcze Pio proszę Cię dziś w dniu święta Miłosierdzia Bozego wypros u Jezusa Miłosiernego uzdrowienie calego świata z choroby koronawirusa. Dziekuje z całego serca dziękuję.
CP
~Christoph Paliczka
14 kwietnia 2020, 00:02
Ojcze PIo prosze o nawrocenie mojego syna Lukasza
OO
~op op
9 kwietnia 2020, 06:04
Ojcze Pio proszę Cię spraw zeby nadchodzące święta Wielkiej Nocy byly radosne dla calego swiata. Życzę wszystkim zdrowych Świąt Wielkanocnych.
KK
~Kasiunia Kra
7 kwietnia 2020, 20:35
Ojcze Pio błagam Cię i zdrowie ludzi na całym świecie proszę Cię o zwalczenie koronowirusa i kryzusa błagam Cię z całego serca aby mój mąż nie stracił pracy ani ludzie inni
DD
~Dorota Dorota
5 kwietnia 2020, 12:20
Ojcze Pio proszę o uzdrowienie Piotra
ES
~Ela Szewczyk
5 kwietnia 2020, 04:34
OJCZE PIO PROS?E CIE O CUD I PRZEMIANE DLA MOJEGO SYNA LUKASZA UPROS JEZUSA CHRYSTUSA TAK BARDZO CIE PROSZE
AS
~anna Sulka
2 kwietnia 2020, 11:17
Ojcze Pio blagam zeby moje wyniki wyszly dobrze.
AA
~Aga Aga
1 kwietnia 2020, 17:39
Ojcze Pio prosze o moc uzdrowienia mnie z ciezkiej choroby ,tego pragne z calego serca
AW
~Anastazja Wolica
31 marca 2020, 00:09
Ojcze Pio proszę cię o zdrowie dla mojej siostry, która tyle już się wycierpiała. Proszę miej ją w swojej opiece i moja rodzine.
EA
~Ewa Andrys
31 marca 2020, 00:00
Ojcze Pio miej w opiece moją rodzinę Słodkie serce Jezusa w Tobie pokładam nadzieję ♥️
EW
~e w
30 marca 2020, 07:40
ojcze Pio ratuj moja rodzine
OO
~op op
30 marca 2020, 04:32
Ojcze Pio przez Twe ręce pragnę prosić o Jezusa Chrystusa, ktory tak bardzo nas wszystkich kocha o opieke nad lekarzami i pielegniarkami ,ktorzy opiekują się chorymi podczas epidemi koronawirusa narażając swoje zycie i swoich bliskich. Jezu kocham Cię i dziękuję bo wiem ,ze wysluchasz mnie. Proszę o modlitwę każdego kto to przeczyta . Dziekuje.
OO
~op op
27 marca 2020, 03:36
ojcze Pio miej w swej opiece moja siostrę, którą bardzo kocham. Zanies przed oblicze Pana Jezusa Chrystusa jej troski i zmartwienia. Dziekuje.
JM
~Jowita Mw
24 marca 2020, 23:49
Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo u naszego Ojca Niebieskiego o zdrowie dla wszystkich chorujących na koronawirusa, żeby chorzy wyzdrowieli, żeby zdrowi nie zachorowali, żeby wirus, który niszczy życie ludzkie i świat zniknął . Wiem Jezu ze tylko jedno jest dla Ciebie niemożliwe: nie mieć litości dla strapionych, dlatego okaz litość nad nami grzesznikami..
OO
~op op
23 marca 2020, 10:27
Tak powiedział ksiądz Piotr Pawlukiewicz .,,Jesli masz jakiś problem, cos cię dręczy ,doszedłeś do jakiejś granicy w swoim życiu, masz tylko jedno wyjście: Jest taki Gość, ten Gość nazywa się Jezu Chrystusa. Oddaj mu wszystko ale bez stawiania warunków, zawierz Mu całe swoje życie a zobaczysz jakie cuda dla Ciebie przygotował .,, Jezu przez ręce ojca Pio zawierzam Ci całe swoje życie i wszystko to z czym sobie nie radzę. Kocham Cię.
OO
~op op
17 marca 2020, 03:06
Ojcze Pio proszę wstaw się u ojca niebieskiego i wypros łaskę ochrony świata przed chorobą koronawirusem. Dziękuję.
MM
~Magda Mol
14 marca 2020, 19:19
Sw ojcze Pio uzdrow mojego synka Bartka wstaw sie u Jezusa o gorliwa wiare mocna nadzieje i zarliwa milosc dla niego
KK
~Kasia Król
12 marca 2020, 08:10
Ojcze Pio wstaw się za mną w tej jakże ważnej dla mnie intencji. Boże Ty się tym zajmij.
JM
~Jadwiga Maciejczuk
10 marca 2020, 21:58
Św.Ojcze Pio otocz nas swą cudowną opieką,wyproś łaskę zdrowia duszy i ciała,wzmocnij naszą wiarę ,bądź z nami w każdy czas,wspieraj i ratuj nas.
MS
~Magda S
6 marca 2020, 06:57
Ojcze Pio wstaw się za mnie w wiadomej Tobie intencji.
KK
~Karolina Kozieradzka
5 marca 2020, 01:06
Kochany Ojcze Pio proszę o łaskę zdrowia dla mojego synka Fabianka.
ZZ
~z z
2 marca 2020, 18:38
Ojcze Pio proszę Cię pomóż mi odnaleźć się w tym co się dzieje w moim zyciu.Ja z tym wszystkim sobie nie radzę. Dzieją sie takie rzeczy o których nigdy bym nie przypuszczala ,ze spotka moją rodzinę. Ojcze Pio jest mi tak bardzo smutno bo tak myślę, ze tylko cud moze sprawic,ze zapanuje zgoda w mojej rodzinie.ze moj syn zrozumie ,ze aklohol rujnuje wszystko ,ze moje dzieci wstąpią na drogę wiary i moj wnuk będzie ochrzczony. Jezu błagam uczyn ten cud.To są najwazniejsze priorytety na tą chwilę. Prosze każdego kto przeczyta tę wiadomosc o krótką modlitwę w tej sprawie. Dziękuję.
ZZ
~z z
29 lutego 2020, 06:24
Jezu prosze o zdrowie dla mnie i wszystkim bliskim memu sercu. Proszę o nawrócenia moich dzieci i o chrzest dla mojego wnuka. To są najwazniejsze sprawy o które chcę Cię prosić.Dziekuje z calego serca bo wiem Jezus, ze wysluchasz mnie. Cierpliwie czekam bo to Twoja a nie moja wola to moze sprawić. Kocham Cię.
KX
~Krzysiek Xyz
26 lutego 2020, 22:33
Święty Ojcze Pio proszę Cię o zdrowie dla mnie i moich najbliższysz a także o Boża opacznosc aby zawsze nas miała w swojej opiece
MS
~M. S
26 lutego 2020, 13:23
Ojcze Swiety zmiluj sie nad nami ...pomoz nam znalesc prace i zyc godnie wedlug Twoich przykazan. Oddajemy sie w Twoje rece.
KG
~k g
22 lutego 2020, 22:11
Dziękuję
KK
~k k
21 lutego 2020, 19:56
ojca Pio błagam wstaw się u ojca niebieskiego i spraw,zeby moj syn ochrzcił swojego syna. Jest mi bardzo smutno i nie wiem co mam zrobic jak prosić Boga . Boze Ty wszystko mozesz wiec prosze wysluchaj mojego wolania.
KK
~K K
19 lutego 2020, 20:36
Święty ojcze Pio polecam Ci moje egzaminy, proszę o zdanie zawodowych i dostanie się na wymarzone studia oraz proszę obejmij modlitwą pewną trudną sprawę.
JD
~JACEK Duds
18 lutego 2020, 14:31
Św Ojcze Pio Błagam Cię o powrót do rodziny
RK
~Renata Kachel
16 lutego 2020, 12:15
Ojcze Pio błagam Cię o zdrowie dla mojego synka.
BF
~Bożena Fircowicz
14 lutego 2020, 12:20
Ojcze Pio błagam cię o łaskę donoszenia ciąży i urodzenia zdrowego dziecka. Modl się w raz ze mną. Jezu ty się tym zajmnij.Bog zapłać.
IB
~Izabela Bergiel
13 lutego 2020, 19:19
Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo to Panna Boga za mojego syna Adama Bóg zapłać.
AB
~Agnieszka Byszyńska
12 lutego 2020, 16:38
Ojcze Pio proszę o zdrowie i łaskę dla mojej rodziny a w zwłaszcza dla Basieńki Bóg zapłać
AA
~Agnieszka Aga
11 lutego 2020, 20:57
Św Ojcze Pio błagam Cię o zdrowie które tak bardzo jest mi teraz potrzebne
RO
~Renata Olczak
10 lutego 2020, 10:15
Ojcze Pio, wypros laske u Pana naszego zebysmy w koncu znalezli prace obydwoje z mezem. Bog zaplac.
MV
~Marlena V.
9 lutego 2020, 09:16
Ojcze Pio błagam o łaskę która tak bardzo jest mi potrzebna. Kocham Cie Jezu.
JK
~Janina Kopala
8 lutego 2020, 19:41
Ojcze Pio błagam cię o pomoc w sprawie Bogu wiadomej.Modl się w raz ze mną i wypros mi łaskę cudu.Jezu ty się tym zajmnij.Bog zapłać.
JZ
~Justyna zoltowski
7 lutego 2020, 20:08
Sw.Ojcze Pio prosze Cie o laske zdrowia dla Korneli zeby noga po zlamaniu dobrze i szybko sie zrosla i prosze o blogoslawienstwo dla calej naszej rodziny
JW
~Jan Wrobel
6 lutego 2020, 09:11
Sw.Ojcze Pio prosze Cie wypros nam u Pana Jezusa zdrowie dla dzieci ,wnukow,meza,mnie,dobre wyniki badan oraz wszystkim potrzebujacym w rodzinie.Nawrocenie i pojednanie sie z Bogiem,szczera i dobra spowiedz ,przemiane serc dla bliskich nam osob.Wyzwolenie ze zlych nalogow,prace dla syna.Dobre ulozenie zycia dla dzieci,dobrych wspolmalzonkow dla nich i obfite blogoslawienstwo Boze dla calej rodziny.
KT
Kinga Tobolska
1 lutego 2020, 17:42
Ojcze Pio, jestem z chłopakiem 2 lata i 3 miesiące, dziś powiedział mi że chce się rozstać, nie jest pewny i musi to przemyśleć, mam czekać na decyzję. Proszę, oddaję w Twoje ręce nasz związek, zrób to co dla mnie dobre, lecz wiedz że bardzo Kocham Mojego Kamila i nie chce aby nasze drogi się rozeszły, spraw aby jego decyzja była dobra dla mnie jak i dla Niego. Będę wdzięczna za wszystkie modlitwy z mojej i Kamila intencji, proszę pomóżcie mi.
OO
~op op
1 lutego 2020, 16:46
Ojcze Pio proszę o pojednanie w mojej rodzinie. Dziękuję
JD
~Joanna Draus
31 stycznia 2020, 12:04
Sw Ojcze Pio blagam wstaw sie za moim mezem u Pana.Prosze modl sie o jego wskrzeszenie i druga szanse dla naszej rodziny.
BI
~Bozena Iwandowska
30 stycznia 2020, 23:18
Drogi i Swięty Ojcze Pio proszę i modlę o nawrocenie mojego męża także i ciebie proszę o modlitwę za niego kocham go i pragne jego dobra i całej naszej rodziny pragnę aby Bóg mu towarzyszył przez całe życie bardzo brakuje mu duchowego wsparcia
Anna Świniuch
29 stycznia 2020, 23:35
Święty ojcze Pio proszę wstaw się u Boga i wypros mi łaskę zdrowia dla Hani. Spraw aby leczenie przyniosło efekty i mogła się cieszyć życiem jak inne dzieci .
A.
~Agnieszka .
28 stycznia 2020, 21:00
Św. Ojcze Pio jak zawsze w trudnych chwilach zwracam się do Ciebie z prośbą o to co najważniejsze zdrowie dla mnie i mojej ukochanej rodziny.
JM
~Jadwiga Maciejczuk
28 stycznia 2020, 16:31
Św.Ojcze Pio przyjdź nam chorym z pomocą.Jezu zajmij się nami.
IJ
~Iwona J
27 stycznia 2020, 18:40
Św. Ojcze Pio proszę zanieść moją modlitwę o uzdrowienie mojej córki,modlę się o to każdego dnia,uchronić ją od operacji, przywróć jej zdrowie. Bóg zapłać.
AA
~a a
26 stycznia 2020, 18:06
Proszę o pojednamie w naszej rodzinie. Dziękuję.
JK
janina Kopala
25 stycznia 2020, 22:01
Ojcze Pio rosze o pomoc finansową abym wyszla z długów ,prosze o zdrowie dla wnuczka Kamilka a także o prace dla syna Krzysztofa. Bog zaplać.
KK
~Kamila Kożmińska
24 stycznia 2020, 15:02
Ojcze Pio proszę cię o podjęcie dobrej decyzji w sprawie trudnej operacji, nie mam nikogo.
EK
~Ewa Kuzminska
23 stycznia 2020, 07:43
Ojcze Pio blag cię o pomoc zanieś moja prośbę do Pana Jezusa naszego pros Go o łaskę pomocy wyjścia z długów łaskę zdrowia dla Oli.Bog zaplac
HK
~H K
22 stycznia 2020, 07:06
Prosze ojcze wyproś u Boga dla Michała łaskę mąrości ,nadziei, spokoju przy pisaniu pracy.Niech szczëśliwie ją dokończy i obroni w najbliższym czasie. Polecam także jego sprawy kredytowe i mieszkaniowe.
JS
~Jerzy Stefański
19 stycznia 2020, 19:42
Św ojcze Pio proszę cię o modlitwę za moją żonę która zbłądziła nie h zawruci że złej drogi błagam cię ojcze Pio mudl się razem ze mną o powrót żony do rodziny
EG
~ewa g
19 stycznia 2020, 14:16
Ojcze Pio wierze ze modlitwy moje zostano wysluchane wierze w moc Twojo i Bozo blagam Cie codziennie o uleczenie z choroby wierze ze Ojciec w niebie nie zostawi mnie Amen
JK
~Janina Kopala
18 stycznia 2020, 22:12
Ojcze Pio blag cię o pomoc zanieś moja prośbę do Pana Jezusa naszego pros Go o łaskę pomocy wyjścia z długów łaskę zdrowia po operacji dla wnuczka Kamilka,łaskę pracy dla syna Krzysztofa.Bog zaplac
JM
~Jadwiga Maciejczuk
18 stycznia 2020, 21:41
Tobie Św.Ojcze Pio powierzam siebie,całą rodzinę i przyjaciół.Otocz nas swą cudowną opieką ,wyproś łaskę uzdrowienia,bo trapią nas liczne choroby.Umocnij w wierze i miłości i proś Jezusa za nami ,który Jest Najlepszym Lekarzem.Jezu ufamy Tobie,Ty się Tym zajmij.
KB
~Katarzyna B
17 stycznia 2020, 23:20
Św Ojcze Pio proszę i błagam o pomoc w trudnej sytuacji mieszkaniowej i materialnej. Pragnę to dla mojego syna, którego dama wychowuje. Dziękuję
AF
~Anna Frontczak
17 stycznia 2020, 22:44
Św Ojcze Pio z całego serca Ci dziękuję, że zaprosiłeś mnie do Swego Serca, do Swego Domu w San Giovanni Rotondo.
JW
~Joanna Wróbel
11 stycznia 2020, 01:49
Św Ojcze Piio błagam o pomoc dla mojego syna Kamila aby nawrocil się z drogi jaka obiol niech dobry Bóg mu pomoże aby nie blaka się jak zblakakana owca, Błagam dopomusz, rozpacz ona matka. Bóg Zapłać
EW
~Elżbieta Wojdyło
10 stycznia 2020, 09:13
Ojcze Pio proszę wstaw się do Pana Boga o łaskę uzdrowienia mego męża Stanisława z choroby nowotworowej.
JW
~Jezy W.
8 stycznia 2020, 09:41
Ojcze Pio uczyń cud uratuj mnie i moją rodzinę.
MB
~Magda B
8 stycznia 2020, 01:13
Ojcze Pio prosze wstaw sie u Boga za moim synkiem Alusiem aby wyzdrowial i mogl w pelni cieszyc sie zyciem . Anen
UC
~Uta Christiaens
7 stycznia 2020, 20:06
Za Twoim pośrednictwem święty Ojcze Pio proszę o ratowanie małżeństwa mojej córki.
EP
Elżbieta Pala
7 stycznia 2020, 23:57
ŚWIĘTY OJCZE Z PIETRELCINY , PROSZĘ O URATOWANIE TEJ RODZINY ( ELI I BOGDANA), BĘDĘ PROSIĆ CIĘ DO UPADŁEGO , AŻ WYRZUCISZ CZARTA ZŁEGO. Mam nadzieje że o. Pio nie zawiedzie !
JO
~Jerzy Obajtek
4 stycznia 2020, 23:31
Dziekuje ze mnie podniosles z tego nalogu wiele lat minelo ale wkoncu sie udalo dziekuje
ML
~Marian Lizoń
3 stycznia 2020, 14:35
Sw o.Pio prosze daj mi zdrowie i natchnij Anie aby wybrała własciwą drogę
MZ
~m z
1 stycznia 2020, 06:02
Jezu ratuj mojego syna. Niech ten nowy rok odmieni jego zycie. Blagam.
Anna Świniuch
29 grudnia 2019, 23:46
Święty ojcze Pio proszę o uzdrowienie małej Julci . Spraw aby zebrala całą kwotę na leczenie i wróciła do pełni zdrowia. Amen
MZ
~m z
25 grudnia 2019, 21:10
I co i nic rodzina skłócona , nie zasiadla do stolu pojednana, syn wroci jak zawsze w te swieta piany. Nie wiem co myslec o tym.Stracilam wiare ,ze bedzie dobrze. Ja nie prosze o bogactwo ale o zgode w rodzinie i o to zeby syn nie pil. Ktory to juz rok i nic Siedze placze i jak matka czekam na syna ,ktory piany wtoczy sie moze za kilka godzin.O nic nie prosze .
MZ
~M Z
23 grudnia 2019, 03:02
Ojcze Pio proszę o spokojne swieta. Będą to najsmutniejdze swieta w moim zyciu . I tylko o tyle Cię proszę.
AZ
Artur Z
21 grudnia 2019, 12:10
Ojcze Pio proszę o łaskę żeby wyjść z długów proszę o modlitwę to mój email alko31@o2.pl
JW
~Jerzy Wł.
18 grudnia 2019, 10:52
Proszę Cię św. Pio o cud, który uratuje mnie i moją rodzinę.
VK
~Violetta Krupinska
17 grudnia 2019, 22:35
Ojcze Pio , błagam wstaw się u Pana za mną i moim mężem. Wypros łaskę dla nas w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Jesteśmy bankrutem i boimy się, że stracimy dom, naszą stoję . Błagam.
SZ
~s Z
17 grudnia 2019, 19:41
Ojcze Pio juz nic nie uda się uratować wiec prosze miej w swej opiece mojego syna. Będą to kolejne bardzo smutne swieta na ,ktore tak naprawde nie czekam.
ES
~Elzbieta Szymanowska
16 grudnia 2019, 21:40
Ojcze Pio błagam Cię o wstawiennictwo do Jezusa Chrystusa żeby pomógł mojej córce wyjsc z choroby nowotworowej.... Błagam... Błagam i codziennie modlę się... MATKA
AK
~Aleksandra Kulesza
16 grudnia 2019, 20:23
Sw Ojcze Pio dziekuje ze jesteś i przpraszam.Ojcze podziekuj w moim imieniu Maryji Matce Przenajświetrzej za pomoc w tej trudnej chwili .Kocham was i przepraszam za siebie.
AZ
Artur Z
16 grudnia 2019, 17:43
Na imię mam Artur i proszę o modlitwę do Świętego Ojca Pio do Judy i do wszystkich Świętych mam dług 67tysiecy zł i nie wiem jak to oddać do pracy chodzę ciężkiej po 10 godzin teraz dali mi miesiąc wolnego może dłużej nie ma roboty nie wiem co dalej robic. Proszę o modlitwę do SW Ojca Pio do Judy do SW Matki Boskiej żeby mi pomogli płacić te długi, proszę o każdą pomoc... To mój adres email alko31@o2.pl
AK
~Anna Kuśmierczyk
15 grudnia 2019, 22:52
Ojcze Pio błagam o wstawiennictwo...Żeby moja mama wyzdrowiała z raka...Proszę żeby się nie męczyła i żeby nie umarła
BC
~Beata Cw
15 grudnia 2019, 12:03
Św Ojcze Pio proszę Cię o dar modlitwy dla mnie . O zgodę w rodzinie
JM
~Ja Monika
15 grudnia 2019, 02:47
Święta Rito, św.Judo Tadeuszu, proszę o wstawiennictwem u Boga najwyższego za spokój i szczęście dla mnie i mojej rodziny! Najświętsze serce Jezus, za Twoim wstawiennictwem proszę Boga Ojca o Potrzebne mi łaski, o zabranie bólu który czyje w sercu .... Jezu Ufam Tobie ♥️
SZ
~S Z
14 grudnia 2019, 18:16
ojcze Pio błagam pomóż zanies moje prośby przed oblicze Jezusa.
AP
~Anna Purcha
14 grudnia 2019, 07:38
Ojcze Pio błagam
MK
~Małgorzata Kędziora
13 grudnia 2019, 14:55
Ojcze Pio Ty ciągle pomagasz i mnie pomogłeś radykalnie, gdy o to prosiłam. Teraz proszę o udana operację guza dolnej wargi dla mojego męża Ryszarda i światło Ducha Świętego dla chirurgów, którzy go operują. Proszę też, żeby nie było nawrotu tej choroby. Dziękuję, że mnie wysłuchujesz. Boże bądź wola Twoja! Małgorzata
MK
~Małgorzata Koc
13 grudnia 2019, 01:15
Błagam o cud zgady w naszej rodzinie. Ojcze Pio błagam wstaw się u ojca Niebieskiego i wypros ten cud. Dziękuję.
EP
Elżbieta Pala
8 stycznia 2020, 00:09
ŚWIĘTY OJCZE Z PIETRELCINY , PROSZĘ O URATOWANIE TEJ RODZINY ( MAŁGORZATY i ADAMA ), BĘDĘ PROSIĆ CIĘ DO UPADŁEGO , AŻ WYRZUCISZ CZARTA ZŁEGO.
KP
~Kinga Pietrzak
12 grudnia 2019, 14:08
Proszę w intencjach Bogu wiadomych i noszonych w sercu. Proszę o cud ocalenia mojego domu i bliskich
MK
~Malgorzata Koc
11 grudnia 2019, 21:18
prosze o łaskę zgody w naszej rodzinie
JW
~Jan Wrobel
11 grudnia 2019, 09:22
Ojcze Sw.prosze Cie wypros mi laske o ktora prosze.Panie Ty wiesz
DL
~Dorota Labedz
6 grudnia 2019, 08:23
Ojcze swiety prosze cie o laske tobie doskonale znana
MR
~Marta Raźniewska
25 listopada 2019, 19:20
Św. Ojcze Pio, proszę Cię za Twoim pośrednictwem o łaskę uzdrowienia dla Alexa i Patryka.
KO
~Katarzyna Osowiecka
18 listopada 2019, 20:30
Ojcze Pio miej w opiece moją rodzinę. Proszę o wstawiennictwo u Pana w wiadomej sprawie. Amen
PP
Pati Pat
17 listopada 2019, 00:51
Ojcze Pio błagam Cię o wstawiennictwo u Naszej Kochanej Matki Przenajświętszej o pomoc w mojej beznadziejnej sytuacji. Modle się codziennie i mam nadzieję że mnie wysłuchacie. Proszę z całego serca, aby moje problemy się skończyły. Żałuje za moje grzechy i obiecuje zmiane. Proszę o pomoc.. Jezu Ufam Tobie. Proszę wszystkich o modlitwę..
KW
~Katarzyna Waszynska
15 listopada 2019, 17:56
Ojcze Pio błagam Cię o wstawiennictwo u Naszej Kochanej Matki Przenajświętszej o uzdrowienie z padaczki mojego syna Filipa i opiekę nad naszą rodziną. Jezu Ufam Tobie
AL
~Agnieszka Lis
13 listopada 2019, 06:40
Święty ojcze Pio proszę o uzdrowienie dla mojego męża ,i szczęśliwą operację tętniaka głowy.
MS
~Małgorzata Stączek-Stachów
8 listopada 2019, 23:08
Codziennie modlę się o wstawiennictwo Świętych w uzdrowieniu Antosia. Ojcze Pio wstaw się za nim u Boga. Jezu Ty się tym zajmij.
AH
Anna Herszfeld
7 listopada 2019, 21:55
Zawierzam Maryi moją rodzinę i moje ogromne dlugi,  proszę Maryję o to bym mogła wyjść z tych długów z pomocą Jezusa i by nie skrzywdziło to mojej rodziny, byśmy nie stracili mieszkania.  Maryjo wskaż mi drogę, tak nisko upadłam, mam takie dlugi, że grozi mi nawet odpowiedzialność karna. Wszystko mi się rozsypało. Jezu jesteś Moim Ratunkiem i Nadzieją. Czy się podniosę ? Proszę o modlitwę. Amen
KS
~KS So
7 listopada 2019, 05:59
Św. Ojcze Pio proszę Cię o pomoc w walce o to, aby w naszej rodzinie zagościł spokój. Jeżeli natomiast zostaniemy zmuszeni do poszukiwania nowego domu, to aby odbyło się to jak najlepiej dla dzieci.
BG
~Barbara Górsiewicz
31 października 2019, 23:09
Święty Ojcze Pio proszę o uzdrowienie mojego męża, o cofnięcie jego kłopotów z pamięcią
JS
~Justyna Skowroń Wołkowska
31 października 2019, 06:09
Proszę Cię św. Ojcze Pio o uzdrowienie mojej mamy. O cofnięcie jej objawów choroby. Miej ją w swej opiece. Amen
MS
~Małgorzata Stączek-Stachów
30 października 2019, 00:35
Ojcze Pio za Twoim wstawiennictwem błagam o uzdrowienie synka Antosia. Miej go w swojej opiece. Tobie zawierzam.
GT
~Grzegorz Topolski
31 października 2019, 03:56
Pomodlilem się za zdrowie Stasia. NIECH BÓG PROWADZI do zdrowia a Stasiu daje Pani i Jezusowi radość swoim dobrym życiem na chwałę w Panu. Niech Bóg błogosławi Pani, Stasiowi i wszystkim Pani bliskim.
GT
~Grzegorz Topolski
31 października 2019, 03:59
Chodzi o Antosia oczywiście. Przepraszam. Moderatora proszę o skorygowanie imienia. ANTOS W chyba się nie pogniewa na mnie. Z Panem Bogiem.
MS
~Małgorzata Stączek-Stachówp
8 listopada 2019, 23:10
Dzíekuje bardzo i prosze.o modlitwe
AG
~Andrzej Gołąb
15 października 2019, 00:06
I kcialem dodac jeszcze ze mamy 3 malych dzieci
AG
~Andrzej Gołąb
15 października 2019, 00:01
Panie prosze o modlitwe nad moja rodzina bo zona kce sie rozwies a ja ja kocham
JC
~Jadwiga Cybula
11 grudnia 2019, 22:45
Ojcze Święty prosze cie o łaskę dla mojej rodziny szczególnie dla mojej córki Małgorzaty która nie może sobie poradzic ze swoimi problemami pomóż mi daj mi siły bym mogła jej pomóc i o zdrowie dla całej rodziny proszę
GT
~Grzegorz Topolski
17 września 2019, 00:19
Modlę się co dzień tą modlitwą z prośbą o uwolnienie od problemów finansowych. Wierzę, że za wstawiennictwem Św. OJCA PIO ciężar grzechu nieodpowiedzialnosci i braku roztropnosci spadnie ze mnie bo miłość Jezusa Chrystusa jest bezgraniczna.
IZ
~irena zell
23 września 2019, 14:10
i tak bedzie
ZS
~Zofia Sztuka
24 września 2019, 10:12
podobnie i ja ,a więc modlę sie również i Waszym imieniu :) Zofia

Skomentuj artykuł

Modlitwa ojca Pio w trudnych i beznadziejnych sytuacjach
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.